POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Piraci z Karaibów - Jack Sparrow 2

Pop! Vinyl: Filmy

Piraci z Karaibów

Jack Sparrow 2

Masz pytania?

Zadzwoń: 726 230 160

Piraci z Karaibów

Seria produktu

Funko

Producent

Nowa

Stan

Idealne

Opakowanie

889698259125

EAN/UPC

Dzieci 3+

Kategoria wiekowa
Udostępnij dalej

Jack Sparrow 2 to nic innego jak niesamowita figurka kolekcjonerska od Funko przedstawiająca bohatera filmu Piraci z Karaibów. Seria figurek Pop! Vinyl! to nie tylko Jack Sparrow. Sprawdź już teraz kto jeszcze w niej jest!

Najnowszy film z serii Piraci z Karaibów zatytułowany Zemsta Salazara wniósł do oferty Funko kilka nowych postaci. Oczywiście nie mogło zabraknąć w tej kolekcji figurki przedstawiającej głównego bohatera filmu czyli Jacka Sparrowa.

W złotej wersji, tak dobrze przeczytaliście w całkowicie złotej wersji, Jack dostępny jest już w ofercie Funko Pop! Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. Figurka oczywiście tak jak wszystkie inne od Funko wykonana jest w całości z winylu jednak wygląda jakby przed chwilą został cały oblany złotą farbą. W prawej dłoni trzyma nieduży miecz podobnie jak w przypadku normalnej, różnokolorowej wersji figurki.

Oprócz złotego Jacka Sparrowa znajdziecie również jego zwykłą wersję, a także figurki winylowe przedstawiające Kapitana Salazara, Ducha Kapitana Salazara i Willa Turnera.

Złoty Jack Sparrow wykonany z winylu przez Funko przeznaczony jest dla osób powyżej trzeciego roku życia. Ta limitowana wersja na pewno będzie znacząco wyróżniała się wśród figurek w kolekcji.

Zdjęcie wymiarów produktu

Wymiary Funko Pop! Vinyl

Figurki Funko charakteryzują się uroczą stylistyką. Ich wymiary zostały dobrane tak aby cieszyły oko już od pierwszej kolekcjonerskiej zdobyczy.

10 cm wysokości*

8 cm szerokości

*Dowiedz się więcej na temat wyjątków.

Kliknij i zobacz więcej takich produktów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.