pl
złoty

Systemy płatności oraz koszt

Płatności internetowe imoje - 0 zł

Nowatorska, bezpieczna metoda płatności internetowych, tworzona pod skrzydłami banku ING. W kilka minut środki księgują się na koncie i zamówienie otrzyuje status - opłacone. Dzięki tej metodzie już po chwili jesteśmy w stanie realizować Twoje zamówienie.

W systemie płatności dostępne są wszystkie popularne polskie banki, płatność kartą, płatność poprzez system BLIK, Google Pay oraz nowatorski rozwiązanie płątności "odroczonych" realizowane z Twisto. Po dokonaniu płatności na adres e-mail podawany w zamówieniu zawsze otrzymujemy potwierdzenie.

Płatności online imoje - ING Bank Śląski to jedna z szybko rozwijających się i popularnych bramek płatniczych działająca w Polsce obok innych znanych marek jak Tpay, PayU, Przelewy24 czy Dotpay.

Jeśli w trakcie płatności coś poszło nie tak, na e-mail wysyłamy potwierdzenie zamówienia gdzie na stronie statusu można ponownie podjąć próbę płatności za zamówienie. W razie kłopotów prosimy o kontakt.

Płatności internetowe tPay - 0 zł

Najszybsza, maksymalnie bezpieczna metoda płatności za zamówienie. W kilka minut po uiszczeniu opłaty system księguje środki na koncie. Dzięki temu, możemy natychmiast przystąpić do realizacji zamówienia.

W systemie płatności dostępne jest 20 polskich banków. Aby poznać szczegóły odsyłamy do strony z dokładnymi godzinami księgowania oraz listą banków. Po dokonaniu płatności na adres e-mail podawany w zamówieniu zawsze otrzymujemy potwierdzenie.

Krajowy Integrator Płatności S.A. znaną pod nazwą systemu płatności - tPay to jedna z popularnych bramek płatniczych działająca w Polsce obok innych znanych marek jak PayU, Przelewy24 czy Dotpay.

Jeśli w trakcie płatności coś poszło nie tak, na e-mail wysyłamy potwierdzenie zamówienia gdzie na stronie statusu można ponownie podjąć próbę płatności za zamówienie. W razie kłopotów prosimy o kontakt.

Płatność kartą - 0 zł

Obsługujemy również błyskawiczne płatności kartami kredytowymi Visa oraz MasterCard. Wszystkie płatności dokonujemy na podstawie certyfikacji firmy Elavon zapewniając pełne bezpieczeństwo transakcji.

Wszystkie transakcje kartą księgowane są natychmiast. Jest to najszybsza forma płatności za zamówienie.

Podczas płatności po stronie naszego sklepu nie są zapisywane żadne dane dotyczące kart kredytowych naszych klientów. Nad transakcjami czuwa firma Elavon dostawca rozwiążań terminalowych w Polsce.

Płatność na poczcie - 0 zł

Wraz z płatnościami internetowymi tPay oferujemy również płatnośc poprzez blankiet na poczcie. Dzięki temu rozwiąznaiu klient może wydrukować blankiet z poprawnymi danymi oraz opłacić zamówienie w dowolnej placówce Poczty Polskiej na terenie Polski.

Nie opłacone zamówienia są anulowane po kilku dniach. W przypadku zwlekania z zapłatą nie gwarantujemy dostępności towaru.

Płatność Google Pay - 0 zł

Nowoczesne płatności na telefonie z Google Pay również są dostępną metodą płatności w naszym sklepie. Dzięki niej, składając zamówienie z telefonu kompurkowego można w szybki i bardzo wygodny sposób zapłacić za zrealizowane zamówienie.

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa oprogramowanie Google.

Idealne rozwiązanie dla osób zamawiających poprzez telefon komórkowy.

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.