pl
złoty

Informacje kontaktowe i dokumenty

Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z tematem naszego sklepu oraz samych figurek Pop! Vinyl. W celu uzyskania informacji prosimy napisać na wskazany adres e-mail lub zadzwonić w godzinach działania biura obsługi. Można nas również znaleźć w serwisach social media gdzie aktywnie odpowiadamy na wszelkie zapytania.

Regulamin i polityka prywatności

Regulamin sklepu POPVINYL.PL zawiera wszystkie prawne zapisy dotyczące dokonywanych transakcji za pośrednictwem sklepu.

Udostępniliśmy również dokładną politykę prywatności, abyś wiedział dokładnie jakiego typu dane zbieramy oraz jak je wykorzystujemy.

🔗 Regulamin sklepu

🔗 Polityka prywatności

Zwroty i reklamacje

W przypadku potrzeby zwrotu towaru prosimy skorzystać z formularza zwrotu. Prosimy również niezwłocznie zgłosić nam taką sprawę. Pomocne w takiej sytuacji będzie udokumentowanie problemu zdjęciem i przesłanie go do nas. Proszę jednak pamiętać iż to kupujący powinien zgłosić kurierowi podczas odbioru ewentualne uszkodzenia przesyłki, które mogły wyniknąć ze złego transportu paczki, powstałe już po jej nadaniu. Jest to bardzo istotne w procesie reklamacji.

🔗 Formularz zwrotu

TWC - Paulina Lorek

Boczna 1, 33-395 Chełmiec

NIP: 734 343 22 86 REGON: 364666702

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.