pl
złoty

Koszt dostawy oraz przebieg

Paczkomaty InPost 24/7 - 10 zł

Podczas składania zamówienia kupujący ma możliwość wyboru lokalizacji Paczkomatu w którym odbierze swoje zamówienie. W Polsce mamy już prawie 10,000 takich maszyn. Mapa jest aktualizowana codziennie aby pokazywać zawsze działające maszyny.

Koszt zamówienia do Paczkomatu to zaledwie 10 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 12:00.

W Paczkomatach realizowane są również zamówienia pobraniowe. Płatność należy uiścić zgodnie z dostępną metodą, a jest to płatność kartą kredytową w maszynie lub w placówce o ile jest to lokalizacja w jakimś sklepie. W przypadku Paczkomatów polecamy jednak płatność z góry, aby odbierając paczkę całość przebiegła szybko i sprawnie.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie jeszcze przy maszynie.

ℹ️ Podczas składania zamówienia wpisujemy na mapie lokalizację. Przykładowo miasto Kraków. Mapa pokażę 100 najbliższych punktów w tej lokalizacji. Możesz być również bardziej dokładny podając ulicę.

Kurier InPost - 13 zł

Zamówienie pod wskazany adres? Kurier będzie dobrym wyborem. Podczas składania zamówienia w formularzu należy podać dokładne dane adresowe. Prosimy pamiętać o podaniu numeru domu aby kurier nie miał problemu z dostarczeniem przesyłki.

Koszt zamówienia dostawy kurierem InPost to 13 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 13:00.

Możliwa jest również realizacja dostawy z płatnością za pobraniem. Kurier przyjmie gotówkę lub zaoferuje płatność poprzez terminal. Gotówkę należy mieć przygotowaną i wyliczoną. Polecamy jednak płatności z góry aby odbiór przesyłki przebiegł sprawnie i szybko.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie kurierowi.

ℹ️ Kurier InPost może zostawić awizo w razie nieobecności. Istnieje szansa, że będzie dzwonił do odbiorcy przy próbie dostarczenia.

DPD Pickup - 13 zł

Dla zainteresowanych odbiorem w punktach DPD Pickup przygotowaliśmy również opcję zamówienia swojej przesyłki do takiego miejsca. W Polsce jest już ponad 2,000 punktów obsługiwanych przez DPD. Mapa z nimi będzie sukcesywnie aktualizowana.

Koszt zamówienia do DPD Pickup to 13 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 13:00.

Z uwagi iż nie wszystkie punkty zostały wyposażone w terminal do obsługi płatności, nie oferujemy opcji płatności za pobraniem dla tej metody dostawy.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie jeszcze w punkcie DPD Pickup.

ℹ️ Podczas składania zamówienia wpisujemy na mapie lokalizację. Przykładowo miasto Warszawa. Mapa pokażę 100 najbliższych punktów w tej lokalizacji. Możesz być również bardziej dokładny podając ulicę.

Kurier DPD - 14 zł

Profesjonalna realizacja zamówienia pod wskazany adres? Z pewnością tutaj polecamy kuriera DPD. Podczas składania zamówienia w formularzu należy uzupełnić dokładnie adres dostawy. Prosimy nie zapomnieć o numerze domu bądź mieszkania co ułatwi kurierowi pracę.

Koszt zamówienia dostawy kurierem DPD to 14 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 15:00.

Zamówienia kurierem DPD można również realizować za pobraniem. Kurier przyjmie wyliczoną gotówkę lub zaoferuje płatność kartą kredytową. Polecamy jednak płatność z góry za zamówienie aby maksymalnie przyśpieszyć proces dostarczenia przesyłki.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie kurierowi.

ℹ️ Kurier DPD może podjąć 2 próby dostarczenia paczki w razie nieobecności. Istnieje szansa, że będzie dzwonił w razie problemów z dostarczeniem.

Odbiór w punkcie - 13 zł

Poczta Polska coraz mocniej rozwija swoją ilość punktów odbioru paczek. Już teraz możesz zamówić przesyłkę bezpośrednio do placówki Pocztowej, na stację ORLEN czy nawet do Żabki, Biedronki, kiosku RUCH i wielu innych miejsc jakie przygotowaliśmy na wygodnej mapie podczas finalizowania zamówienia. W Polsce jest już ponad 13,000 punktów obsługiwanych przez Pocztę Polską. Mapa z nimi będzie aktualizowana co kilka dni.

Koszt zamówienia do Punktów odbioru to 13 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 10:00.

Z uwagi iż nie wszystkie punkty zostały wyposażone w terminal do obsługi płatności kartą i nie wszystkie mogą przyjmować płatność gotówką, nie oferujemy opcji płatności za pobraniem dla tej metody dostawy.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie obsłudze punktu.

ℹ️ Paczki dostarczane do punktów w zależności od wybranego punktu mogą mieć wydłużony czas dostawy. Poczta Polska zostawi sobie tutaj opcję dostarczenia przesyłki do 3 dni roboczych.

Dostawa zagraniczna

Dla klientów zagranicznych, przygotowaliśmy kilka opcji dostawy. Najtańsza opcja oferuje dostawę na terenie EU oraz Wielkiej Brytanii. Jedynym ograniczeniem jest tutaj waga paczki, obliczana indywidualnie na podstawie każdego zamówienia. Poczta (mini paczka) pozwoli nam nadać jedną figurkę w grubym kartonie, a Poczta (średnia paczka) zmieści już od 2 do 3 figurek w mocnym kartonie.

Niektóre wybrane lokalizacje otrzymały również dedykowane opcje kurierskie i staraliśmy się odszukać najkorzystniejsze opcje cenowe.

Z uwagi iż nie wszystkie opcje wysyłki zagranicznej pozwalają na zapłatę za przesyłkę w opcji pobraniowej, nie oferujemy w ujęciu paczek zagranicznych płatności przy odbiorze. Prosimy dodatkowo dobrze wybrać opcję dostawy przypisaną do danego kraju.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie obsłudze. Paczki zniszczone w transporcie należy niezwłocznie zgłosić do obsługi firmie dostarczającej przesyłkę z zachowaniem pełnej dokumentacji zdjęciowej.

ℹ️ Wszystkie paczki zagraniczne są ubezpieczone, a w interesie zamawiającego w przypadku uszkodzonej przesyłki w trakcie transportu, pozostaje sporządzić protokół w momencie odbioru paczki.

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.