POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo

Koszt dostawy oraz przebieg

Paczkomaty InPost - 9 zł
(11 zł pobranie)

Podczas składania zamówienia kupujący ma możliwość wyboru lokalizacji Paczkomatu w którym odbierze swoje zamówienie. W Polsce mamy już ponad 4000 takich maszyn. Mapa jest aktualizowana codziennie aby pokazywać zawsze działające maszyny.

Koszt zamówienia do paczkomatu to zaledwie 9 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 12:00.

W Paczkomatach realizowane są również zamówienia pobraniowe. Płatność należy uiścić zgodnie z dostępną metodą, a jest to płatność kartą kredytową w maszynie lub w placówce o ile jest to lokalizacja w jakimś sklepie. W przypadku Paczkomatów polecamy jednak płatność z góry, aby odbierając paczkę całość przebiegła szybko i sprawnie.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie jeszcze przy maszynie.

Podczas składania zamówienia wpisujemy na mapie lokalizację. Przykładowo miasto Kraków. Mapa pokażę 100 najbliższych punktów w tej lokalizacji. Możesz być również bardziej dokładny podając ulicę.
Przykładowe okno dostawy do Paczkomatu InPost

Kurier InPost - 13 zł
(15 zł pobranie)

Zamówienie pod wskazany adres? Kurier będzie dobrym wyborem. Podczas składania zamówienia w formularzu należy podać dokładne dane adresowe. Prosimy pamiętac o podaniu numeru domu aby kurier nie miał problemu z dostarczeniem przesyłki.

Koszt zamówienia dostawy kurierem InPost to 13 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 13:00.

Możliwa jest również realizacja dostawy z płatnością za pobraniem. Kurier przyjmie gotówkę lub zaoferuje płatność poprzez terminal. Gotówkę należy mieć przygotowaną i wyliczoną. Polecamy jednak płatności z góry aby odbiór przesyłki przebiegł sprawnie i szybko.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie kurierowi.

Kurier InPost może zostawić awizo w razie nieobecności. Istnieje szansa, że będzie dzwonił do odbiorcy przy próbie dostarczenia.
Przykładowe okno dostawy Kurierem InPost

Kurier DPD - 14 zł
(16 zł pobranie)

Profesjonalna realizacja zamówienia pod wskazany adres? Z pewnością tutaj polecamy kuriera DPD. Podczas składania zamówienia w formularzu należy uzupełnić dokładnie adres dostawy. Prosimy nie zapomnieć o numerze domu bądź mieszkania co ułatwi kurierowi pracę.

Koszt zamówienia dostawy kurierem DPD to 14 zł. Paczki wysyłamy codziennie, a obsługa odbiera je w okolicach godziny 15:00.

Zamówienia kurierem DPD można również realizować za pobraniem. Kurier przyjmie wyliczoną gotówkę lub zaoferuje płątność kartą kredytową. Polecamy jednak płatność z góry za zamówienie aby maksymalnie przyśpieszyć proces dostarczenia przesyłki.

W trakcie odbioru paczki należy sprawdzić jej stan. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie kurierowi.

Kurier DPD może podjąć 2 próby dostarczenia paczki w razie nieobecności. Istnieje szansa, że będzie dzwonił w razie problemów z dostarczeniem.
Przykładowe okno dostawy kurierem DPD

Odbiór osobisty

Obecnie brak dostępnych lokalizacji.

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.