pl
złoty
Wpis z sekcji Zapowiedzi
Udostępnij

Kto zachwycał się nad serialem Ted Lasso z platformy Apple TV? Nadciągają figurki!

Dla fanów serialu "Ted Lasso" mamy dobrą wiadomość! Teraz możecie mieć swoich ulubionych bohaterów z serialu w postaci uroczych figurek Funko. Ta seria kolekcjonerskich figurek przenosi wyjątkowe postacie na półki waszych domów, dając wam możliwość obcowania z nimi na co dzień. Oto kilka szczegółów na temat tych niezwykłych figurek Funko i dlaczego warto dodać je do swojej kolekcji.

Figurka Teda Lasso, granego przez Jasona Sudeikisa, jest doskonałym przedstawieniem tego optymistycznego trenera. Ted Lasso jest ubrany w swój kultowy strój, co więcej, będzie tutaj do zdobycia również nietypowy model Chase gdzie bohater będzie miał na głowie charakterystyczną czapkę, która dodaje mu jeszcze więcej uroku. Jednak nowe figurki Funko nie skupiają się tylko na Tedzie Lasso, ale również na innych ważnych postaciach z serialu.

Figurka Roya, postaci zagranej przez Breta Goldsteina, przedstawia go w charakterystycznej pozie i z wyrazem, który doskonale oddaje jego sarkastyczny i nieco groźny charakter. Figurka Keeley, w wykonaniu Juno Temple, pokazuje ją w eleganckim stroju, emanującą pewnością siebie i urokiem. Natomiast figura Rebecci, granej przez Hannah Waddingham, odzwierciedla jej pewność siebie, będąc jednocześnie eleganckim dodatkiem do każdej kolekcji.

Ted Lasso - Ted Lasso

Pop! Vinyl: Telewizja

Ted Lasso

Ted Lasso

Premiera: Wrzesień/Listopad

Ted Lasso - Ted Lasso 2

Pop! Vinyl: Telewizja

Ted Lasso

Ted Lasso 2

Premiera: Wrzesień/Listopad

Ted Lasso - Roy Kent

Pop! Vinyl: Telewizja

Ted Lasso

Roy Kent

Premiera: Wrzesień/Listopad

Ted Lasso - Keeley Jones

Pop! Vinyl: Telewizja

Ted Lasso

Keeley Jones

Premiera: Wrzesień/Listopad

Ted Lasso - Rebecca Welton

Pop! Vinyl: Telewizja

Ted Lasso

Rebecca Welton

Premiera: Wrzesień/Listopad

Ted Lasso - Sam Obisanya

Pop! Vinyl: Telewizja

Ted Lasso

Sam Obisanya

Premiera: Wrzesień/Listopad

Nie mogło też zabraknąć piłkarza. Sam Obisanya, który grany jest przez Toheeba Jimoh'a, jest jednym z młodych i obiecujących piłkarzy w drużynie AFC Richmond. Jego postać w formie figury Funko ukazuje go w stroju meczowym, gotowego do podjęcia wyzwania na boisku. Ta figura jest nie tylko wspaniałym odzwierciedleniem postaci Sama, ale również symbolem determinacji i młodego talentu, które są istotne w historii serialu "Ted Lasso".

Każda z tych figurek Funko z serii "Ted Lasso" to unikalny sposób na upamiętnienie ulubionych postaci z tego kultowego serialu. Bez względu na to, czy jesteście fanami Teda Lasso, Roya, Keeley, Rebecci czy Sama, te figurki będą doskonałym dodatkiem do Waszej kolekcji. Urocze detale, które są charakterystyczne dla figurek Funko, sprawiają, że są one nie tylko odzwierciedleniem postaci, ale również przynoszą uśmiech na twarzach fanów.

Nowa kolekcja figurek Funko z popularnego serialu Ted Lasso to doskonała okazja dla wszystkich fanów tego show dostępnego na platformie Apple. Jeśli jesteście wielbicielami tej serii, na pewno zainteresuje Was najświeższa linia figurek od Funko. Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego zainteresowania, aby otrzymać e-mailowe powiadomienie o dostępności naszych produktów w sklepie. Obecnie przyjmujemy również zamówienia przedpremierowe, więc nie czekajcie i składajcie zamówienia już teraz! 🚨

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.