pl
złoty
Wpis z sekcji Zapowiedzi
Udostępnij

Figurki z animacji Digimon w stylu Funko? Nadciągają!

Dla fanów Digimonów z całego świata mamy świetną wiadomość - ukochane postacie z tej kultowej serii zyskały swoje własne kolekcjonerskie figurki Funko! Gomamon, Patamon, Tai, Agumon, Matt i Gabumon dołączają do rosnącej rodziny figurek Funko, by dodać jeszcze więcej magii i zabawy do świata kolekcjonerów. Czy jesteś gotowy, by odkryć wygląd tych niesamowitych bohaterów w postaci figurek Funko? Przygotuj się na wspaniałą przygodę! 😍

Tai i Agumon to nieodłączny duet, którego nie mogło zabraknąć w naszej kolekcji figurek Funko. Tai, odważny lider Digi-Zbawców, stoi dumnie obok swojego wiernego towarzysza - ognistego Agumona. Na czele naszej wyjątkowej kolekcji staje również Gomamon - ten uroczy, pingwinopodobny Digimon zachwyci każdego miłośnika serii. Kolejnym bohaterem, który przenosi się z wirtualnego świata do twojej kolekcji, jest Patamon - przyjacielski Digimon, który wzbudza w nas ciepłe uczucia i wspomnienia.

Digimon - Tai

Pop! Vinyl: Animacje

Digimon

Tai

Premiera: Wrzesień/Listopad

Digimon - Agumon

Pop! Vinyl: Animacje

Digimon

Agumon

Premiera: Wrzesień/Listopad

Digimon - Matt

Pop! Vinyl: Animacje

Digimon

Matt

Premiera: Wrzesień/Listopad

Digimon - Gabumon

Pop! Vinyl: Animacje

Digimon

Gabumon

Premiera: Wrzesień/Listopad

Ostatnią, ale z pewnością nie mniej ważną, parą w naszej kolekcji są Matt i Gabumon. Matt, który zawsze jest gotowy, by chronić swoich przyjaciół, stoi dumnie obok swojego towarzysza - Gabumona. Figurki Funko oddają ich wygląd w najdrobniejszych szczegółach.

Nowa seria figurek Funko z Digimon to doskonała okazja dla wszystkich miłośników tego uwielbianego anime. Jeżeli jesteście fanami Digimona, na pewno zainteresuje Was najnowsza linia figurek Funko. Serdecznie zachęcamy do zgłoszenia zainteresowania, aby otrzymać wiadomość e-mail o dostępności naszych produktów w magazynie. Aktualnie przyjmujemy również zamówienia przedpremierowe, więc nie zwlekajcie i złożcie zamówienia już teraz! 🚨

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.