POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo

Zapowiedzi

Kategoria

Dariusz Lorek

Autor wpisu

7.2 2019

Opublikowano
Udostępnij dalej

Poradnik do akcji OUTLET na grupie #PopManiacy

Szukasz figurek w lepszej cenie? Nie zbierasz pudełek lub nie przeszkadzają Ci drobne wady? Zapraszamy więc na akcje outletową!

Nasza akcja OUTLET, organizowana jest co jakiś czas i podczas jej trwania można wyrwać figurki w naprawdę promocyjnych cenach. W czym tkwi haczyk? W sklepie mamy zasadę, że nie wysyłamy towaru z jakimikolwiek obiciami opakowania. Drobne czy większe wgniecenia w opakowaniach (figurka w stanie nienaruszonym) trafiają do OUTLET i nadają się idealnie dla osób, które nie zbierają opakowań, a mogą dorwać figurki w lepszej cenie. Zainteresowaliśmy Cię? No to czytaj dalej by zrozumieć zasady.

Przygotuj konto na naszej stronie

Dlaczego muszę zakładać konto? To proste! Twoja nazwa użytkownika jest bardzo ważna. Dzięki niej każda zdobyta pozycja zostanie dopisana do twojego konta. Jeśli nie masz założonego profilu nie możesz brać udziału w akcji. Poza samą akcją sprawdź też dlaczego warto się zarejestrować na specjalnie przygotowanej podstronie z informacjami na temat konta.

Mam konto, ale nie znam nazwy użytkownika!

To proste – zaloguj się na stronie sklepu – strona automatycznie przeniesie Cię do profilu użytkownika. Twoja nazwa znajduje się tuż obok zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu.

Śledź grupę aby znać termin akcji

Na naszej grupie Facebook #PopManiacy co jakiś czas jest tworzona ankieta w której ustalamy dzień oraz finalnie godzinę wspomnianej akcji. Pamiętaj by w miarę możliwości zarezerwować sobie trochę czasu. W zależności od ilości pozycji outletowych zabawa na grupie trwa nawet do dwóch godzin. Ale nie martw się, ten czas naprawdę szybko zleci, a emocje sprawiają, że nawet nie wiesz kiedy to tak szybko zleciało.

Jak wygląda sama walka o rezerwację?

Walka o rezerwację pozycji nie jest prosta, ale satysfakcja gwarantowana. Posty pojawiają się zazwyczaj co 5-10 minut. Post zawiera zdjęcie z około 10 figurkami, a w treści wpisu podawane są ich promocyjne ceny. Każde opakowanie figurki tak jak opis akcji wskazuje, może mieć mniejsze lub większe uszkodzenia jednak figurki niczym nie różnią się od tych ze standardowej sprzedaży. Nie publikujemy dokładnych zdjeć ale z tych prezentowanych we wpisie można zobaczyć stan opakowania.

Po opublikowaniu wpisu ze zdjęciem, przejrzyj co Cię interesuje i dodaj komentarz zawierający TWÓJ NICK ZE STRONY + NAZWĘ FIGURKI JAKĄ CHCESZ ZAKLEPAĆ. Następnie po paru minutach sprawdzamy kto był pierwszy i osoby, które zdobywają daną pozycję oznaczane są REAKCJĄ LAJKA. Dodatkowo odśwież zakładkę rezerwacje na stronie aby zobaczyć czy dana pozycja została Ci przypisana.

UWAGA! Na grupie aby każdy miał szansę coś dorwać, mogą być publikowane jednocześnie 2 posty ze zdjęciami. Atakuj rezerwację tych pozycji, które uznasz, że warto. Pamiętaj, że inni też mocno śledzą zdjęcia i atakują komentarze z podobną siłą!

Zapamiętaj kilka istotnych zasad!

1. Każda zaklepywana figurka musi być zgłoszona w oddzielnym komentarzu. Próbowałeś zaklepać kilka na raz? Nie bierzemy takiego komentarza pod uwagę i raz dwa dodawaj kolejny z osobną rozpiską.

2. Każdy komentarz musi zawierać nick oraz nazwę figurki. Zły nick, literówka w nicku, brak nicku... dodawaj kolejny komentarz PONOWNIE wraz z nazwą figurki. Poprawka, dopisywanie nie będzie brana pod uwagę.

3. NIE KASUJ komentarzy nawet jeśli Ci się nie udało.

4. NIE DODAWAJ komentarzy jeśli nie jesteś pewien czy chcesz tą rzecz.

5. NIE EDYTUJ/KASUJ komentarzy jeśli coś przekręciłeś to dodaj kolejny ponownie. Czym mniej zamieszania tym akcja przebiega sprawniej i szybciej publikowane są kolejne zdjęcia.

Jakich komentarzy nie bierzemy pod uwagę?

1. Edytowanych - takie komentarze nie dostaną reakcji.

2. Komentarzy "drzewek" - liczy się pierwotny komentarz DO POSTA, a nie komentarz do komentarza.

Czego nie robimy w czasie trwania akcji!?

1. Nie pytamy ile jeszcze zdjęć i kiedy kolejne. Ilość jest zazwyczaj w treści wpisu, kolejne są dodawane 5-10 minut po publikacji wcześniejszych - gdy tylko uporamy się z oznaczeniem kto zdobywa co, pojawia się kolejne zdjęcie.

2. Nie gawędzimy/dyskutujemy w komentarzach do postów ze zdjęciami, gdyż wydłuża to czas sprawdzania zaklepanych pozycji i to WY czekacie dłużej na to by pokazały się kolejne zdjęcia.

3. Nie gratulujemy, nie krzyczymy, że jednak rezygnujemy z uwagi na to iż nikt tego nie będzie teraz poprawiał jeśli coś poszło nie tak, to trzeba nam to zgłosić później po zakończeniu akcji.

4. Nie przekazujemy figurek innym osobom... jeśli już chcecie to zrobić to po zakończeniu akcji dogadajcie się z kimś i napiszcie do nas aby ustalić co i jak.

5. NIE DODAJEMY REAKCJI wynika to z tego iż oznaczam osoby, które zdobywają dane pozycje i robi się to ekstremalnie nieczytelne gdy ktoś dodaje swoje reakcje bez powodu.

Zdobyłem figurkę i co teraz?

Wracamy na stronę główną sklepu i logujemy do panelu użytkownika i klikamy w zakładkę rezerwacje. W zakładce znajdują się wszystkie zdobyte na outlecie figurki już z właściwymi cenami. Pamiętaj – wszelkie nieprzypisane pozycje przepadają. Jeśli czegoś brakuje pomimo oznaczenia na grupie, że to właśnie Tobie udało się zaklepać... skontaktuj się z nami. Link do naszego profilu gdzie znajdziecie czat jest w zakładce rezerwacje.

Ile mam czasu na finalizację i co jeśli tego nie wezmę?

W momencie wpisania pozycji do rezerwacji masz 7 dni na zrealizowanie tego zamówienia. Po 7 dniach rezerwacje przepadają, a na Twoim koncie zostaje ślad, że nie zrealizowałeś czegoś co udało Ci się zaklepać.

Co gdy takie rezerwacje przepadły? Otóż z uwagi iż ktoś inny mógł skorzystać, a Ty nie byłeś pewien swojej rezerwacji... po kilku takich rezerwacjach bez realizacji... system nie przyjmie mi rezerwacji danej pozycji w trakcie trwania akcji, a tym samym to Ty stracisz opcję na dorwanie jakiejś fajnej pozycji w dobrej cenie. Tak więc z głową... bądźcie pewni wyborów, tak by każdy mógł z akcji skorzystać.

Chcę finalizować jak to zrobić?

Finalizowanie akcji OUTLET odbywa się na czacie Facebook na naszym fanpage. Link do tego czatu znajdziesz na zakładce rezerwacje w profilu. Całość przebiega w ten sam sposób jak wysyłka produktów zamówionych w sklepie tak więc jeśli chcecie coś dorzucić z normalnej oferty sklepu do swojego zamówienia z figurkami z OUTLET nie ma problemu. Musicie nam to tylko napisać. Cenowo wysyłka kosztuje tyle samo co standardowe wysyłki realizowane przez sklep.

Następnie gdy już jesteście gotowi sfinalizować zakup, prosimy o zgłoszenie się przez ten czat z zestawem informacji.

 

✌️ Przykład #1 idealnego kontaktu.


NICK: dariuszlorek
PACZKOMAT: CHI01F = Papieska 2, Chełmiec
E-MAIL: kochamplacki@mojsuperemail.pl
TELEFON: 999999999


Proszę mnie podsumować i finalizuję rezerwacje chcę (opcjonalne) dodać ze sklepu (https://popvinyl.pl) do paczki jeszcze to i to.


✌️ Przykład #2 idealnego kontaktu.


NICK: dariuszlorek
KURIER DPD: Boczna 1, Chełmiec 33-395
IMIĘ I NAZWISKO: Dariusz Lorek
E-MAIL: kochamplacki@mojsuperemail.pl
TELEFON: 999999999


Proszę mnie podsumować i finalizuję rezerwacje chcę (opcjonalne) dodać ze sklepu (https://popvinyl.pl) do paczki jeszcze to i to i tamto i jeszcze tamto.

 

Kliknij tutaj i zobacz więcej artykułów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.