POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo

Kolekcjonerski identyfikator

Profile użytkowników

Zapewne widziałeś logowanie i rejestrację na naszej stronie. Pierwsza myśl to zapewne funkcja historii zakupów, jakieś zapamiętywanie danych do zamówień. My poszliśmy o krok dalej tworząc rozbudowane profile.

Każdy użytkownik może spersonalizować swój identyfikator na własny sposób. Zarządzanie kolekcją jeszcze nigdy nie było takie proste.

Z pomocą przychodzą trzy listy tematyczne. Posiadane to oczywiście lista naszych zdobyczy, pożądane to zbiór produktów z bazy sklepu na jakie czekacie, a niechciane to coś co na pewno nie trafi do Twojej kolekcji. Listy te są publiczne, a każdy zawsze możecie podzielić się linkiem do profilu, aby znajomi podziwiali ciekawe zbiory.

Jednak to nie wszystko... czymże była by kolekcja bez galerii swoich kolekcji? Dlatego też to właśnie zdjęcia są na głównym miejscu profili użytkowników. Zdjęcia, które każdy może dodawać samodzielnie.

Dzięki systemowi ocen zdjęcia użytkowników mogą trafić również do podstrony "Społeczność" jako polecane zdjęcia kolekcjonerów.
Przykładowy profil użytkownika

Zarządzanie listami kolekcji

Dla zalogowanych użytkowników dodawanie do trzech list kolekcjonerskich rozmieściliśmy w każdym zakątku serwisu.

Obok produktów umieszczona została ikona plusa, pozwalająca w szybki sposób umieścić produkt na odpowiedniej liście. Jeśli produkt już jest na jakiejś liście, ikona plusa przybierze znaczek odchaczonego elementu. Z poziomu tej samej funkcji można produkty również przerzucać pomiędzy listami, a nawet usunąć z listy wybierając tą samą listę na której obecnie znajduje się dany produkt. Jest to wygodne i bardzo proste.

W odróżnieniu od standardowego zgłaszania zainteresosowania produkty umieszczane na listach poprzez ikonę plusa, trafiają na listy natychmiast i nie trzeba ich potwierdzać w oknie zgłaszania zainteresowania.
Przykładowa lista zarządzania kolekcją

Publikowanie zdjęć na profilu

W panelu przygotowaliśmy prost edytor przesyłania zdjęć. Każde zdjęcie zapisywane jest w bazie w formacie 1:1 czyli w rozmiarze kwadratu.

Zaraz po wybraniu zdjęcia mamy do dyspozycji prosty edytor w którym za pomocą myszki bądź przycisków możemy powiększyć, zmniejszyć czy wykadrować zdjęcie w taki sposób jaki uznamy za stosowne.

Przyciski będą wygodną metodą edycji zdjęcia z urzędzenia mobilnego, na komputerze dobrze spisuje się również myszka z pokrętłem.
Przykładowa prezentacja publikowania zdjęć

System polubień zdjeć

Czymże było by dodawanie zdjęć do swojego profilu bez systemu polubień. Jeśli przypadło Ci do gustu kogoś zdjęcie, pozostaw serducho. Najciekawsze zdjęcia zawsze trafiają do sekcji "Społeczność". Dzięki temu najlepsze zdjęcia zobaczy więcej osób.

Obok zdjęcia zawsze widoczny jest autor danego zdjęcia, to właśnie po kliknięciu na jego awatar można przejść na profil tej osoby i zobaczyć więcej interesujących galerii wraz z rozpiską kolekcji.

Przykładowe okno polubień zdjęć

Historia zamówień

Zarejestrowany użytkownik może śledzić swoją historię zamóweiń poprzez profil użytkownika. Te dane są wyłącznie prywatne.

Oprócz standardowej listy zamówień strona ta jest interaktywna i pokazuje obecny status zamówienia na bieżąco. Można tam zobaczyć status płatności, łączną kwotę, a także w momencie nadania śledzić już status paczki po stronie dostawcy.

W odróżnieniu od zdjeć oraz list z produktami, strona historii zamówień oraz rezerwacji jest widoczna tylko dla zalogowanego użytkownika.
Przykładowe okno historii zamówień

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.