POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Osiemdziesiąte urodziny Batmana w kolorowym wydaniu od Funko!

Batman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci uniwersum DC. Mroczny Rycerz zadebiutował po raz pierwszy w maju 1939 roku, kiedy to po wielkim sukcesie pierwszych komiksów o Supermanie, Bob Kane i Bill Finger wydali komiks, w którym pojawił się tajemniczy bohater. Człowiek-nietoperz szybko stał się jedną z najbardziej kultowych postaci w szeroko rozumianej popkulturze. Niedawno Mroczny Rycerz skończył 80 lat. Zanim jednak zaczniemy celebracje i rozpoczniemy urodzinową imprezę, warto dodać kilka ciekawostek. Stworzenie Batmana miało być czymś zupełnie świeżym w świecie DC Comics. Celem twórców było wymyślenie opowieści o ciemniejszym i bardziej realistycznym tonie niż w przypadku Człowieka ze stali. Właśnie dlatego Bruce Wayne był pierwszym bohaterem, który nie miał żadnej supermocy. To jego umiejętności wojownika i detektywa były jego bronią w walce z przestępczością. Wszystko zaczęło się od przestraszonego małego chłopca i traumy jakiej doznał po utracie rodziców. Ten niepokój i rozszalały stan ducha wywołał wściekłość, której nikt nie był w stanie kontrolować. Można powiedzieć, że Batman stawił czoła już kompletnie wszystkiemu! Nawet pokonał własną śmierć! To naprawdę robi wrażenie. Jedno jest pewne. Batman stał się twarzą DC, a miliony fanów z całego świata z radością czytają lub oglądają jego przygody i starcia z najgorszymi szumowinami z Gotham i nie tylko! To już 80 lat! Funko nie mogło przegapić takiej uroczystości i postanowiło wyprodukować linię POP! Vinyl Art, która zaprezentuje Batmana w nietypowych wydaniach.

Seria artystyczna od Funko będzie zawierała aż cztery limitowane figurki Pop! Vinyl. Wszystkie figurki będą prezentować naszego solenizanta. Każdy Batman będzie oblany kolorami, które łączą klasyczne wzorce i stylizacje Batmana, pojawiające się na przestrzeni lat. Stylistyka figurek jest zbliżona do formy graffiti. Mroczny Rycerz będzie do zdobycia w żółto-czarnym, żółto-niebieskim i granatowo-czarnym kolorze oraz taki z przewagą pomarańczowego!

Wiedzieliście, że pierwszą figurką POP! Vinyl stworzoną przez Funko był własnie Batman? Firma wielokrotnie wracała do korzeni, co nie powinno dziwić, w związku z stałym rozwojem fandomu DC. Przyznać się, kto czeka na takie kolorowe Batmany? Jak podoba się Wam ogólny zamysł? Niestety figurki te są dość mocno limitowane, ale nie martwcie się, jak zawsze zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zdobyć dla Was kilkanaście sztuk! Przy tych modelach może być spora walka, dlatego bądźcie czujni!

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych Batmanów naszym sklepie!

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.