POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Bohater filmu "8. Mila" jest gotowy, by dać muzyczny pokaz w Twojej kolekcji!

Każdy z nas mierzy się z trudnościami dnia codziennego. Jednak problemy mogą przybrać różną skalę. Czasami są one niemal nie do rozwiązania, a inne pokonujemy z łagodnym uśmiechem na twarzy i pozytywnym spojrzeniem na możliwość przeskoczenia przyszłych kłód. To właśnie optymistyczne myślenie powinno wieść nas drogą sukcesu. Jeśli dodamy do tego szczyptę nadziei, odrobinę ambicji oraz kapkę pewności siebie, otrzymamy doskonały przepis na budowanie trwałej ścieżki, która poprowadzi nas ku lepszemu samopoczuciu i ogólnej stabilizacji. Nie zawsze będzie kolorowo i tak cukierkowo jakbyśmy tego chcieli, ale próbować zawsze trzeba! W szalonej pogoni za własnymi marzeniami potrzebujemy jedynie pewności, że to co robimy i to, w czym jesteśmy dobrzy sprawia nam przyjemność i daje odprężenie. Dla jednych może to być spryt sportowy, dla innych umiejętności artystyczno-plastyczne, a jeszcze inni całkowicie oddają swoje serce muzyce. Można by pomyśleć, że zamiłowanie do schematyzowanych dźwięków jest czymś powszechnym, ale to niepozorne zainteresowanie potrafi przyjąć ogromną ilość form i modeli.

Amerykańsko-niemiecki film z 2002 roku o tytule "8. Mila" doskonale ukazuje triumf marzeń i dziką nieustępliwość w dążeniu do swojego celu, a wszystko zakrapiane jest niezapomnianymi nutami.  Za reżyserię odpowiada Curtis Hanson. Produkcja bazuje na biografii znanego amerykańskiego rapera Eminema, który odegrał w niej główną rolę. Nie wszystkie wydarzenia, które zostały zaprezentowane w filmie, zadziały się w życiu wyżej wspomnianego muzyka. Sporo elementów zostało dodanych i wiele wątków pominięto. Funko doceniło ten wyjątkowy dramat i stworzyło równie inspirującą figurkę POP! Vinyl. Jesteście ciekawi, co to za postać? Sprawdźmy! 

Niestety nasza ulubiona firma zdecydowała się na wyprodukowanie tylko jednego modelu, ale jest tak dopracowany, że chyba wybaczymy jej ten brak szczodrości. B-Rabbit żyje hip-hopem.  Mężczyzna bierze udział w zawodach we freestyle'u. Mimo licznych porażek, Jimmy nie poddał się, podjął kilka ważnych decyzji i sięgał po szczyt swoich możliwości. Figurka od Funko przedstawia B-Rabbita w akcji. Patrząc na nią widzimy werwę, ambicję, talent i pewność siebie. Prawdziwy must-have dla fanów filmu!

Tak tylko wspomnimy szybko, że z nowości muzycznych Funko zapowiedziało jeszcze chłopaków z Pet Shop Boys - przed nami Neil Tennant oraz Chris Lowe!

Tym razem niewiele do prezentowania, ale jest to całkiem zacna nowość. Ostatnio Funko zapowiedziało wiele figurek ze świata muzyki. Jeśli jeszcze nie widzieliście najświeższych artykułów na blogu, to koniecznie zajrzyjcie tutaj. Seria POP! Albums również zachwyca wielu! Pewnie w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej muzycznych nowinek - w końcu to studnia bez dna! Tymczasem pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tej trójki!

Komentarze (14)

Nareszcie ! :D

Film lubię, figurka też super.

Haha, świetne!

Super! ❤️

Fajna figurka :)

Na pewno znajdzie się w mojej kolekcji 😍

Film bardzo lubię, więc jak będzie dostępna figurka to pewnie kupię.

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.