POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Nadciągają POP! Albums od Funko w tym Hybrid Theory zespołu Linkin Park

Muzyka towarzyszy nam każdego dnia! Nawet śpiew ptaków jest swego rodzaju melodią. Każdy dźwięk jest wyjątkowy, ale kompozycja wielu tonów potrafi przenieść nas do zupełnie innej, niepowtarzalnej krainy zmysłowej rozkoszy. Można zadać sobie pytanie: po co nam muzyka? Od dawien dawna była ona nieoddzielnym elementem ludzkiego życia. Dawniej wykorzystywano przeróżne brzmienia w religii, w medytacji, w rytuałach, medycynie, a także w rozrywce. Czy coś się dziś zmieniło? Nie, po prostu muzyka nabrała tempa i stała się jeszcze bardziej powszechna i ogólnodostępna niż niegdyś. Muzyka ma właściwości terapeutyczne i poprawia nasze samopoczucie, wprowadza w stan euforii, zamyślenia i rozpieszcza zmysły. Nawet w sklepie możemy usłyszeć melodie, które mają pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój, a niekiedy zachęcić do ponownego, podświadomego odwiedzenia supermarketu. Nie można zapomnieć o tym, że im więcej piosenek słuchamy, tym więcej zapamiętujemy, ćwicząc przy tym naszą pamięć i niekiedy poszerzając naszą gamę słownictwa.

Muzyka sprzyja także koncentracji. Jedną z istotniejszych cech tej wyjątkowej sztuki jest moc łączenia ludzi! Koncerty i melodyjne imprezy są idealnymi okazjami do poznania nowych osób. W relacji między ludzkiej bardzo ważna jest rozmowa. Muzyka może być wspólnym tematem do nieskończenie długich dyskusji. A wspólne słuchanie ulubionych utworów zacieśnia więzi.

Funko całkiem niedawno zaprezentowało nową serię POP! o nazwie Albumy. Na pierwszy ogień wzięto pod lupę jednego z najbardziej znanych raperów, czyli The Notarious B.I.G., a konkretnie jego debiutancki krążek pod tytułem „Ready to Die”. Ten wyjątkowy produkt składa się z figurki bobasa włożonej do plastikowego/akrylowego pudełka. Natomiast tło stanowi grafika oryginalnej okładki płyty. Uwaga! Taki zestaw nie zawiera albumu. Na całość nałożona jest tylko - dobrze znana nam z tradycyjnych figurek POP! - tekturowa ramka Funko z logami, napisami i oznaczeniami.

Drugi POP! Z tej serii powstał, by uczcić 50 lat wspaniałej muzyki Black Sabbath. Album ukazał się w piątek 13., posiada dziwną okładkę, przedstawiającą bezkształtną postać, która wygląda jak wiedźma lub opętana kobieta. Album nosi taką samą nazwę jak sam zespół i otwierający utwór: Black Sabbath. Co ciekawe nosi też tę samą nazwę, co horror z 1936 roku w reżyserii Mario Bravy. Kwartet założony przez Ozzy'ego Osbourne'a (wokalista), Tony'ego Iommi (gitara), Geezera Butlera (bas) i Billa Warda (perkusja), zmienił historię rocka, dając początek nowemu gatunkowi muzyki, który stał się znany. jako heavy metal. 

Albumy - Linkin Park

Pop! Vinyl: Gwiazdy

Albumy

Linkin Park

Premiera: Styczeń/Luty

Albumy - Black Sabbath

Pop! Vinyl: Gwiazdy

Albumy

Black Sabbath

Premiera: Grudzień/Styczeń

Albumy - AC/DC

Pop! Vinyl: Gwiazdy

Albumy

AC/DC

Albumy - Notorious B.I.G.

Pop! Vinyl: Gwiazdy

Albumy

Notorious B.I.G.

Premiera: Grudzień/Styczeń

Podczas tworzenia trzeciego produktu z tej serii wzięto pod uwagę siódmy album studyjny australijskiego zespołu AC/DC, wydany 25 lipca 1980 roku. W zestawie zobaczymy czarno-białego Angusa Young’a, czyli muzyk, gitarzysta i współzałożyciel zespołu AC/DC. Najświeższą nowinką z tej wyjątkowej linii od Funko będzie produkt inspirowany albumem zespołu Linkin Park  o nazwie Hybrid Theory i ten album czuję, że w Polsce znajdzie szczególną grupę odbiorców.

Oprócz tego musimy dodać, że nasza ulubiona firma zapowiedziała dodatkowo kilka wspaniałych, standardowych figurek POP! Vinyl ze świata muzyki. Pierwszą z nich jest Levis Capaldi, który trzyma w ręku różę. Jest to  szkocki piosenkarz i twórca tekstów, który w październiku 2017 roku wypuścił na rynek swój debiutancki minialbum o tytule Bloom. Na koniec prawdziwa bomba czyli Deadmau5, a właściwie Joel Thomas Zimmerman , który jest wybitnym, kanadyjskim kompozytorem muzyki progressive i electro house. Ponadto jest zdolnym didżejem. Ta figurka wygląda fantastycznie! Nie możecie jej przegapić!

To już wszystko, ale wypatrujcie nowinek na naszym blogu, bo Funko mocno się rozkręca jeżeli chodzi o wszystkie zapowiedzi z kategorii o nazwie „Muzyka”. Czekamy na więcej nowości, a wy dajcie nam znać w sekcji komentarzy, jaka piosenka jest waszą ulubioną i koniecznie uzasadnijcie swoją odpowiedź! Tymczasem będziemy się starć, by wszystkie wyżej wymienione produkty trafiły do naszej oferty! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych figurek w naszym sklepie!

Komentarze (23)

Jestem ciekawa ceny... jako fan hip hopu z chęcią przytuliłbym Ready to die

Już zaklepany <3

wygladaja ciekawie

Kiedy będzie coś ze Star Teka więcej ?

Ciekawe, czy ta seria się przymie i pojawi się więcej modeli przedstawiających albumy z róźnych gatunków muzycznych

Kozak 💪🏻

Gdyby zrobili popa z plyty meteora 😍

Gdyby wyszedł Rammstein, musiałbym takie coś mieć

Nieźle się zapowiada :)

Czadersko się zapowiada :D

Black Sabbath bym przytuliła... <3

Wow, wygląda super!

Ciekawa propozycja :D

Wow! Świetnie to wygląda 😍

Wygląda świetnie

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.