POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Amerykański sitcom "Kroniki Seinfelda" z bogatą linią świetnych figurek!

Amerykański sitcom "Kroniki Seinfelda" z bogatą linią świetnych figurek!

Każdy z nas uwielbia się śmiać. Na pewno wszyscy znacie także przysłowie twierdzące, że śmiech to zdrowie. W tym niepozornym powiedzonku jest wiele prawdy. Wszak ten drobny gest wykonujemy głównie w przypływie pozytywnych emocji. Chyba nie musimy tutaj pisać, jak wielkie znaczenie dla naszego samopoczucia ma kapka radości, wynikająca nawet z najmniej istotnych wydarzeń, rzeczy czy decyzji. Odpowiedni humor potrafi nas relaksować, likwidować stres i przepędzić negatywne uczucia. Bardzo często niełatwo nam jest się śmiać. Przecież w życiu dzieje się wiele i nie zawsze doświadczamy radosnych chwil. Dlatego najlepszym sposobem na optymistyczne roześmianie się jest zanurzenie się w świecie popkultury. Oczywiście musimy wybrać jak najlepsze gatunki. Funko zdecydowanie gustuje w komediach i sitcomach. Ostatnimi czasy pisaliśmy o nowych figurkach z wybitnego serialu "Przyjaciele", przezabawnego "The Office" czy np. "U nas w Filadelfii". Nasza ulubiona firma zdecydowała się zaprezentować niezwykłe figurki POP! Vinyl z kolejnego, wyjątkowego sitcomu. 

"Kroniki Seinfelda" to niepozorny sitcom, który zadebiutował latem 1989 roku i trwał przez pełne 9 sezonów. Twórcami programu byli Larry David oraz Jerry Seinfeld. Serial zachwycił wielu i zdobył liczne nagrody miedzy innymi: dziesięć Emmy, trzy Złote Globy, sporo nominacji oraz pomniejszych wyróżnień. Produkcja zasłynęła głównie tym, że odbiega ona mocno od swoich dawnych konkurentów. Jedną z jej głównych cech jest to, że główni bohaterowie nigdy nie wyciągali wniosków ze swoich porażek i nie potrafili uczyć się na błędach. Tak naprawdę przez te 9 sezonów pozostali niezmienni. Inną charakterystycznym znakiem serii są główne motywy i tematy w niej poruszane. Można powiedzieć, że fabuła każdego odcinka koncentruje się na codzienności i błahostkach, których znaczenie podciągane jest przez protagonistów do granic absurdu. Pierwszy odcinek tego sitcomu rozpoczyna się od dyskusji na temat położenia drugiego guzika w koszuli. Nie zawahamy się postawić tezy, że "Kroniki Seinfelda" są tworem ponadczasowym. Współcześnie również możemy utożsamiać się z głównymi bohaterami, którzy głośno i bez wstydu pokazują mroczną stronę każdego z nas. Sprawdźmy, jak poradziło sobie Funko, tworząc poszczególne modele figurek z tej serii. 

Poznając bliżej bohaterów "Kronik Seinfelda" zastanawiamy się, dlaczego obdarzamy ich sympatią, skoro posiadają tak wiele wad i tak uparcie nie potrafią się zmienić na lepsze. Ten tajemniczy serial ma w sobie dziwną moc. Brak w niej patosu, wrażliwości i współczucia. Mimo wszystko przyciąga i zachęca do dalszego oglądania. Podobnie jak figurki z tej serii, które można pokochać nawet bez znajomości produkcji. Przejdźmy do przeglądu nowości!

Rozpoczniemy od komika o imieniu Jerry Seinfeld. Ten pedanta sądzi, że posiada lepsze zdolności w osądzie siebie i innych niż "przeciętny Kowalski". Mężczyzna jest egoistą, który nie potrafi nawiązywać odpowiednich relacji międzyludzkich. Do zdobycia będzie jego wersja, gdy trzyma w ręce mikrofon i właśnie szykuje się do swojego występu oraz taka, która prezentuje jego urok w bufiastej koszuli. Nie mogło również zabraknąć George'a Costanza. Ten bezrobotny facet lubi bogacić się cudzym kosztem. Jest niezwykle zakompleksiony i tchórzliwy. Jego figurka wygląda całkiem normalnie, a jednak przyciąga oko. Następna w kolejce jest inteligentna Elaine. Kobieta szybko wspina się po szczeblach kariery. Najbardziej podoba nam się jej wersja w sombrero. Fani serialu ucieszą się na myśl o możliwości dołączenia do kolekcji Kramera. Ten specyficzny biznesmen nierzadko potrafił rozśmieszyć swoim sposobem bycia. Na horyzoncie widać także Newmana, czyli największego wroga Jerry'ego. Na sam koniec, wcale nie gorszy, Yev Kassem

Wersje standardowe na pewno pojawią się w naszej ofercie. Trzymajcie kciuki, by udało nam się także załatwić wszystkie pozycje limitowane! Postaramy się wywalczyć dla Was wszystko. Dajcie znać w sekcji komentarzy co myślicie o "Kronikach Seinfela" i który bohater z tej serii jest Waszym ulubieńcem. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych kultowych osobników w naszym sklepie!

Komentarze (22)

Wyglądają fajnie

całkiem fajne figurki

Nie oglądałam, ale figurki wydają się być ok

Nie oglądałem, ale figurki fajne ^^

Wyglądają fajnie

Takie sobie szczerze mówiąc 😉

Nie dla mnie 😅

Figurki wyglądają świetnie!

ale śliczne są

Serial oglądałam parę razy więc figurka Elaine kusi

Serialu nie znam, ale figurki wyglądają fajnie

Wyglądają naprawdę ciekawie, ale nie znam tego sitcomu, więc sobie odpuszczę.

Figurki wyglądają bardzo fajnie, ale niestety nie skuszę się na ich zakup - nie moja bajka. 😁

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.