POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
"U nas w Filadelfii" to kolejny sitcom, który został doceniony przez Funko! Tak samo, jak i Phil z "Dnia świstaka"!

"U nas w Filadelfii" to kolejny sitcom, który został doceniony przez Funko! Tak samo, jak i Phil z "Dnia świstaka"!

Jeśli chcielibyście obejrzeć coś, co zaprezentuje w pełnej świadomości zagadnienia, które łatwo można zakwalifikować do tematów tabu i coś, co nie ma nic wspólnego z poprawnością polityczną, to koniecznie musicie zapoznać się z amerykańskim sitcomem o tytule "U nas w Filadelfii"! Funko do tej pory zapowiedziało wiele figurek POP! Vinyl, które przedstawiały bohaterów legendarnych, satyrycznych programów telewizyjnych takich jak "Biuro" czy "The Simpsonowie", ale najdłużej emitowany serial komediowy w historii telewizji został pominięty... aż do teraz!

"U nas w Filadelfii" zostało wyprodukowane przez 3 Arts Entertainment, RCG Productions, Jersey Films i FX Productions. Natomiast Rob McElhenney jest głównym pomysłodawcą. Serial opowiada o grupce przyjaciół, którzy starają się prowadzić pub najlepiej, jak mogą. Jednak nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Przyjaciele codziennie stawiają czoła problemom, których rozwiązanie niejednokrotnie okazuje się niemożliwe. Kłopoty potrafią rozrosnąć się do kolosalnych rozmiarów, a ich wpływ na życie grupki kumpli jest niewyobrażalnie znaczący. Dodatkowym zagrożeniem dla bohaterów serialu są ich własne poglądy. Główni protagoniści nie obawiają się rozmawiać o takich trudnych tematach jak np.: eutanazja, aborcja czy homofobia. Co ciekawe, wszyscy są skłonni zmienić swój światopogląd, jeśli okaże się, że będzie to dla nich w jakimś stopniu opłacalne. Produkcja ta w Polsce raczej nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, jednak chociażby w Ameryce szybko zyskała dużą popularność i uznanie krytyków. Nic więc dziwnego, że Funko zapowiedziało kilka całkiem ciekawych figurek POP! Vinyl z tej serii. Przyjrzyjmy się tym nowościom wspólnie! 

Ważna informacja na początek! Jeśli nie jesteś zaznajomiony z odcinkiem czwartego sezonu o tytule "The Nightman Cometh", który koncentruje się na szalonym musicalu Charliego, to zrób to jak najszybciej. Nasza ulubiona firma skupiła się właśnie na tym epizodzie. Do zdobycia będzie aż pięć różnych modeli - wszystkie w wersji standardowej. Kogo będziemy mogli zdobyć? Oczywiście cały gang nieudolnych przyjaciół, czyli Charliego i Dennisa jako The Dayman, Dee jako księżniczkę, Franka jako Trolla i Maca jako Nightmana. Dla tych, którzy nie znają serialu, a chcą nieco poznać głównych protagonistów, przygotowaliśmy krótką notkę. Gang składa się między innymi z egoistycznego Maca, który nigdy nie przegapi okazji, by powstrzymać wszelkiej maści niesprawiedliwość. Charlie ma nieśmiertelną obsesję na punkcie miejscowej kelnerki. Dennis jest niezwykle próżną osobą. Ma trudny charakter. Jego siostrą jest Dee, której pogoń za sławą i akceptacją jeszcze się nie powiodła. Na koniec ich ojciec Frank, który po rozwodzie postanawia zrezygnować z ostrożności i żyć bez zahamowań. Całkiem niezła ekipa, co nie? 😉 Mamy dla Was również ciekawostkę komediową - nadchodzi Phil z "Dnia świstaka"

To jak, oglądaliście? Kojarzycie? Emisja "U nas w Filadelfii" rozpoczęła się w 2005 roku, więc na pewno są wśród nas osoby, które zetknęły się z tą produkcją. Niech wszyscy fani tego unikalnego sitcomu zgłoszą się w komentarzach i napiszą, która postać jest Waszą ulubioną i dlaczego. My przyznajemy, że kilka odcinków widzieliśmy, ale jeszcze wiele przed nami! Zamawiamy! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych uroczych bohaterów w naszym sklepie. 

Komentarze (22)

Nie znam serii ale POPy świetne! 😻

Serialu nie kojarzę, ale POPy wyglądają ciekawie 😍

Nie znam serialu :(

Serialu nie oglądam, ale figurki są świetne 😁

Gość w lewym dolnym rogu wygląda jak Sławek z Darwinów

może być :P

eem takie sobie :v

Całkiem niezłe;)

Jakoś mi się średnio podobają te figurki :/ no może oprócz Franka

Gdy widzę postać Charlie to wydaje mi się, że zrobili go na wzór młodszego Albusa z Fantastycznych zwierząt.

Fajnie wyglądają te modele. 😉

Nie kojarzę, ale figurki prezentują się super 😃

Nie znam ale wyglądają fajnie :)

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.