pl
złoty
Wpis z sekcji Poradniki
Udostępnij

Akcje specjalne dla społeczności fanów figurek kolekcjonerskich od Funko

Masa informacji na temat figurek, przepiękne galerie i rywalizacja o akcje specjalne dzięki aktywności? Brzmi świetnie i mamy nadzieję, że również Wam przypadnie do gustu ta forma zabawy. Czym więcej użytkowników tym ciekawsze akcje będziemy organizować!

Wspólnie tworzymy niezwykle kreatywną społeczność! Połączyło nas zamiłowanie do produktów Funko. Szybko złapaliśmy więź i zaczęliśmy dyskutować o winylowych figurkach. Informujemy się wzajemnie o zdobytych nowościach, prowadzimy liczne licytacje i transakcje. Jednak najcenniejszym elementem, niosącym błogie tchnienie naszej koegzystencji jest minisztuka, którą tak wielu z nas tworzy z ogromnym zaangażowaniem. W sekcji społeczności możecie znaleźć mnóstwo fotografii, rysunków i grafik, które powstały z pozytywnego nastrojenia kolekcjonerskim hobby. Przeglądając Wasze zdjęcia, zawsze jesteśmy w stanie określić, jak wiele czasu na nie poświęciliście i jak wiele serca włożyliście w ich edycję, poprawne ustawienia figurek, czekanie na najlepsze oświetlenie czy szukanie odpowiedniego otoczenia. Jesteśmy zachwyceni i zauroczeni waszą pracą i otwartością. Cieszymy się, że jedynie z wspólnej pasji można stworzyć tak ambitną i kreatywną rodzinę! 

Niestety bardzo często wiele osób unika komentowania dzieł innych, co wpływa na drastyczne zniechęcenie twórców do działania. Z perspektywy artysty wygląda to tak, że odbiorcy nie spodobała się jego praca, więc zaczyna gdybać czy rzeczywiście warto dalej angażować się w jakąkolwiek działalność kreatywną. Warto zaznaczyć, że każda informacja zwrotna jest przydatna, nawet jeśli ma wydźwięk negatywny, bo przecież zawsze można dostrzec i naprawić jakiś błąd lub nauczyć się czegoś nowego. Uważamy, że aktywizacja jest istotnym elementem, która powinna nieść radość obu stronom, zarówno twórcom jak i odbiorcom.

Zdecydowaliśmy, że wprowadzimy specjalny system punktów aktywności, którego głównym celem jest aktywizacja użytkowników w obrębie społeczności tj. galerii oraz artykułów publikowanych na stronie. O co właściwie chodzi w tym zbieraniu punktów? Wystarczy być aktywnym na stronie internetowej naszego sklepu i zbierać punkty aktywności. Za każde dodane trzy komentarze i dwa serduszka pozostawione obok artykułów oraz zdjęć dodawanych przez użytkowników otrzymuje się maksymalnie 5 punktów aktywności dziennie. Wyróżnia się dwie sumy zliczające punkty - licznik w obrębie danego miesiąca oraz trzech ostatnich miesięcy. Uwaga, teraz najważniejsza informacja! W zamian za taką aktywność, przewidujemy różnego rodzaju akcje np. w postaci dostępu do dodatkowych opcji zdobycia figurek w lepszych cenach, możliwości wykorzystania darmowej dostawy, rabatów czy wglądu do ciekawych informacji tylko dla naszych najaktywniejszych członków społeczności.

Postępy w odblokowywaniu akcji można śledzić na bieżąco

Automatycznie wszystko działa w dwie strony. Potencjalny odbiorca zachowuje standardową aktywność, dodając komentarze i polubienia pod tworami innych użytkowników, dzięki czemu gromadzi specjalne punkty na swoje konto. Natomiast Ci, którzy podzielili się swoją sztuką, zdjęciami, grafikami, wpisami z innymi otrzymują informację zwrotną na temat tego, jak ich dzieło zostało ogólnie przyjęte! Obie strony wygrywają coś ekstra! 

Największą zaletą całego sytemu zdobywania punktów aktywności jest możliwość odblokowania dostępu do akcji specjalnych! Im więcej aktywnych użytkowników na stronie, tym większa szansa na zdobycie, osiągnięcie nowej nagrody. Pamiętajcie, że walczycie o wspólne dobro, jednak zdarzy się także tak, że tylko Ci, którzy zdobyli wymaganą ilość punktów, będą mogli uczestniczyć w wyjątkowych aktywnościach! Często zalecany pułap punktowy, odblokowujący pewne niespodzianki indywidualne jest bardzo niski, dlatego warto być aktywnym nawet w minimalnym stopniu!

Nagrody i akcje, które można odblokować w wyniku zdobywania konkretnych ilości punktów aktywności są różnorodne, więc każdy powinien zostać zachęcony do podjęcia pełnej inicjatywy. Jedną z najciekawszych akcji, przeprowadzanych dla naszej społeczności, jest OUTLET (więcej informacji tutaj). Figurki z lekko uszkodzonymi opakowaniami można dorwać w niższych cenach. Jest jeden haczyk. Ilość bardzo ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy! I tutaj pojawia się szansa dla aktywnych użytkowników: Limitowany OUTLER! Każdy, kto zgromadził odpowiednią ilość punktów aktywności, otrzyma możliwość zarezerwowania figurek z dodatkowych zdjęć outletowych. Ten, kto nie osiągnął ustalonej liczby punktów, nie będzie mógł starać się nabyć przecenionego produktu. 

Inną akcją specjalną, o którą warto walczyć jest konkurs na refleks! Aktywność jest prowadzona na grupie PopManiacy, zrzeszającej wszystkich fanów Funko! Udział biorą osoby z odpowiednią ilością punktów aktywności. Konkurs polega na szybkim dodaniu odpowiedniego komentarza pod postem z treścią zadania. Czasem polecenie będzie polegało na zrobieniu zdjęcia w dziwnym miejscu lub z udziałem niespodziewanych przedmiotów, a innym razem będzie to pytanie o pierwszą figurkę, jaką dodaliśmy do naszej oferty. Nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Najważniejszą kwestią jest refleks! Za każdym razem do kolejnego etapu zakwalifikowuje się ograniczona liczba osób. Ostatecznie mierzą się ze sobą trzej uczestnicy. Wygrywa ten, kto jako pierwszy w pełni zrealizuje zadanie konkursowe. Zwycięzca otrzymuje nagrodę rzeczową i jest to wybrana figurka z naszej oferty! Świetna zabawa i niesamowita szansa na wzbogacenie swej kolekcji o nową, wyjątkową pozycję.

Najciekawsze są chyba jednak akcje niespodzianki! Element zaskoczenia wzbudza pozytywne emocje i zachęca do walki w celu odkrycia sekretu, skrywającego się za tajemniczą nagrodą. Co chowa się pod enigmatycznym hasłem? Tak naprawdę można się tutaj spodziewać wszystkiego. Żeby jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy, zdradzimy, że mogą to być dodatkowe konkursy, zabawy i globalne przeceny na sklepie lub rabaty tylko dla osób z odpowiednią ilością punktów. W tym wypadku jesteśmy aktywni zarówno dla siebie, jak i dla wszystkich. Chyba najlepiej powiedzieć tutaj: warto być aktywnym i jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Podsumowując, system zbierania punktów aktywności powstał, by pobudzić naszą społeczność do aktywnego uczestniczenia w życiu rodziny miłośników Funko oraz w miejscu, przesiąkniętym naszą kolekcjonerską pasją! Nie pozostało nam nic innego jak tylko podziękować, że jesteście z nami i że wspólnie działamy, by rozwijać nasze zainteresowania. Bądźcie aktywni! 😊

Komentarze (29)

Ciekawy pomysł!

Fajny pomysł na zwiększenie aktywności i zabawe

Super pomysł :)

Fajny system

AveePB

2 lata temu

Odpowiedz

Czekam czekam czekam ❤️‍🔥

Super :D

Podziwiam was za te wszystkie akcje (przede wszystkim za qutlet, to super pomysł!). Zasługujecie na znacznie więcej klientów! 🤗

Dziękujemy bardzo za miłe słowa! 😘

dariuszlorek

2 lata temu

Odpowiedz w wątku

już się nie mogę doczekać kolejnej akcji outlet :D

Wie ktoś co z tego miesięczną akcją niespodzianką ?

Ostatnio trochę brakowało aby ją odblokować na stronie.

dariuszlorek

2 lata temu

Odpowiedz w wątku

pomysł naprawde fajny :DDDD

zacieram ręcę :D

Ciekawy pomysł!

Podoba mi się :D

Dafne

3 lata temu

Odpowiedz

Super pomysł z tymi akcjami

Czy w pumktach za "3 ostatnie miesiące" powinny znajdować się również te za aktualny miesiąc? Nie mam tak i mnie to martwi

To jest dokładnie 3 minione miesiące.

dariuszlorek

3 lata temu

Odpowiedz w wątku

A wlasnie.. Kupowalam z opcja 2 monety i nie mam zadnej :(

Upewnij się, że program jest aktywny na zakładce "Programy bonusowe". Dodatkowo tam jest historia. Punkty dodają się po 14 dniach od zakupu.

dariuszlorek

3 lata temu

Odpowiedz w wątku

Można by dodać licznik za zakupy :-) Dla najlepszych klientów :-D

Dla takich osób jest program z monetami. 👍

dariuszlorek

3 lata temu

Odpowiedz w wątku

Świetne comunnity i świetna inicjatywa. Życzę powodzenia wszystkim POP'owiczą 😁.

Super sprawa! Mega podoba mi się to jak rozbudowujecie te akcje!

anexi

3 lata temu

Odpowiedz

Super

Świetny pomysł 😍

Vinara

3 lata temu

Odpowiedz

Super pomysł :)

Wow super akcje i licznik aktywności również! 🤩

Przydatny artykuł, dzięki niemu dowiedziałam się o co chodzi z tymi punktami. 😁 Dziękuję!

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.