pl
złoty
Protektor 0,3 mm (ECO) z kategorii Inne / Akcesoria / Dodatki

Protektor 0,3 mm (ECO) z kategorii Inne / Akcesoria / Dodatki

Udostępnij

Inne / Akcesoria / Dodatki

Akcesoria

Protektor 0,3 mm (ECO)

Masz pytania?

Zadzwoń:

(+48)

575 135 132

InPost
48 godzin
10 zł
Poczta
3-14 dni
20 zł
Royal Mail
7-14 dni
20 zł

Dostawa poza Unią Europejską: 7-14 dni / 20 zł

Inne / Akcesoria / Dodatki

Akcesoria - Protektor 0,3 mm (ECO)

Szukasz dodatkowej osłony figurek w swojej kolekcji? Mamy dla Ciebie autorsko wykonany z przezroczystego materiału PET protektor na oryginalne opakowanie figurki firmy Funko. Jest to idealna osłona dla pudełek z kolekcjonerskimi figurkami.

Protektor w wersji EKO to sprzedawany od 2017 protektor autorskiego projektu, wykonany w 80% z materiałów recyklingowych R-PET. Od standardowego protektora odróżnia go minimalnie mniejsza przejrzystość. Jednak największą różnicę wyznacza grubość protektora. W ofercie posiadamy wersje 0,3 mm i 0,5 mm.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby protektor idealnie pasował do wszystkich figurek w podstawowym rozmiarze opakowania. Produkt został w całości wyprodukowany w jednej z polskich fabryk. Tworzywo PET wykorzystywane między innymi do produkcji butelek do napojów zapewnia szczególną ochronę figurki umieszczonej w protektorze. Podstawa protektora wykonanego z tworzywa sztucznego ma wymiary 9,2 cm x 11,8 cm, a całość ma 16,2 cm wysokości. Przezroczysta osłona przygotowana dla ochrony pudełek z figurkami Funko jest wykonana tak, aby bez problemu można było ją otworzyć w celu umieszczenia w środku pudełka bądź jego wyjęcia. Dno protektora składa się automatycznie co zapewnia łatwość w przechowywaniu.

Chcąc zadbać o nienaruszony stan pudełka na zakupioną figurkę warto zadbać o protektor. Nie jest on drogi, a zapewnia długotrwałe bezpieczeństwo opakowania w którym zawarta jest figurka. Oferta skierowana szczególnie dla kolekcjonerów chcących zachować swoje kolekcje w nieskazitelnym stanie na długie lata.

Zobacz więcej produktów z kategorii
Akcesoria - Protektor 0,3 mm (ECO)

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.