POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Overwatch - Smuga

Pop! Vinyl: Gry

Overwatch

Smuga

Masz pytania?

Zadzwoń: 726 230 160

Overwatch

Seria produktu

Funko

Producent

Nowa

Stan

Idealne

Opakowanie

889698259125

EAN/UPC

Dzieci 3+

Kategoria wiekowa
Udostępnij dalej

Prawdopodobnie najpopularniejsza bohaterka gry Overwatch - Smuga już dziś może trafić w Twoje ręce. Wszystko za sprawą świetnej serii figurek kolekcjonerskich od Funko związanych z grą Overwatch.

Kolekcjonerska figurka Tracer z gry Overwatch będąca częścią kolekcji POP! przygotowanej przez firmę Funko przypadnie do gustu zapewne każdemu, kto spędził mnóstwo czasu na wirtualnych potyczkach w futurystycznej strzelance wydanej przez Blizzard Entertainment.

Gry chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. W wersji przygotowanej przez Funko sławna Tracer jest jeszcze słodsza niż w grze. Figurka bohaterki Overwatch przez którą producenci gry mieli niemałe zamieszanie przed premierą wykonana została w całości z winylu dzięki czemu odporna jest na różne ataki nawet najsilniejszych rąk fanów. Szczegółowe odwzorowanie połączone z designem Funko nadającym 10-centymetrowej figurce wielką głowę czyni z niej urocze i ładnie wyglądające wzbogacenie kolekcji bądź ozdobę biurka. Tracer z kolekcji Funko POP! Vinyl nie posiada ruchomych elementów jednak to w żaden sposób nie ujmuje efektowi jaki daje wyróżniając się na półce spośród mnóstwa innych gadżetów związanych z grą Overwatch.

Z gry Overwatch od Blizzarda w kolekcji stworzonej przez Funko oprócz Tracer znajdziecie jeszcze w winylowej wersji takich bohaterów jak Reaper, Widowmaker i Winston.

Każdy z nich szczegółowo odwzorowany i zapakowany w specjalne pudełko, które dzięki swojej budowie pozwala obejrzeć produkt bez wyjmowania go z opakowania.

Producent podkreśla, że nawet tak słodko wyglądająca Tracer nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na rozmiar i niebezpieczeństwo wynikające z ewentualnego połknięcia figurki. Jednak oczaruje ona nie jednego, starszego fana strzelanki Blizzarda. Pozycja obowiązkoa w kolekcji.

Zdjęcie wymiarów produktu

Wymiary Funko Pop! Vinyl

Figurki Funko charakteryzują się uroczą stylistyką. Ich wymiary zostały dobrane tak aby cieszyły oko już od pierwszej kolekcjonerskiej zdobyczy.

10 cm wysokości*

8 cm szerokości

*Dowiedz się więcej na temat wyjątków.

Kliknij i zobacz więcej takich produktów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.