POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Utalentowany wojownik Samuraj Jack, a także kilka innych postaci otrzymają swoje figurkowe podobizny

Utalentowany wojownik Samuraj Jack, a także kilka innych postaci otrzymają swoje figurkowe podobizny

Jakie bajki oglądaliście za dzieciaka? Które kreskówki najbardziej przyciągały waszą uwagę? Gustowaliście w spokojnych historiach z happy endem czy raczej częściej sięgaliście po więcej szaleństwa, głupawki lub mroku? Tak sobie ostatnio wspominaliśmy dawne czasy i z sentymentalnym ukojeniem przypomnieliśmy sobie o jednej z najbardziej ciekawych animacji, przy której było nam dane dorastać. Mamy na myśli serial animowany "Samuraj Jack"

Przygody nietuzinkowego wojownika, który został uwięziony w przyszłości śledzi się z zapartym tchem. Główną tego przyczyną jest fakt, że akcja nie jest powolna i czasem trudno nadążyć za tym, co widzimy na ekranie. Największym wrogiem samuraja jest demon, władca ciemności Aku. Niepokonana istota obawia się Jacka, ponieważ posiada on specyficzny miecz. Katana jest zdolna do zadania Aku poważnych obrażeń, a nawet do uśmiercenia go. W animacji nie da się przegapić wielu nawiązań do popkultury oraz przemyślanych humorystycznych zabiegów. "Samuraj Jack" zachwyca także niestandardową kolorystyką, charakterystyczną kreską i idealnie dopasowaną muzyką. Twórcą serialu jest Genndy Tartakovsky. Spod skrzydeł tego mężczyzny wyłonił się także między innymi niewielki naukowiec o ogromnych zdolnościach. Na pewno kojarzycie "Laboratorium Dextera". :) Pierwsze sezony były emitowane w latach 2001-2004. W 2017 roku zobaczyliśmy 5, finałowy sezon. Tym, co natychmiast przykuło naszą uwagę, było zmienienie klimatu serialu na nieco bardziej mroczny, stonowany i miejscami wręcz depresyjny. Jack stał się bardziej dojrzały i bez problemu posługuje się różnymi typami broni. Od najmłodszych lat trzymaliśmy kciuki za to, by samuraj trafił do swoich czasów i pokonał wstrętnego pana ciemności. Gdy po kilkunastu latach przygody Jacka nabrały charakteru, poczuliśmy, że ten bohater dorasta razem z nami. Gdy zobaczyliśmy, że Funko ogłosiło zapowiedź fenomenalnych figurek POP! Vinyl z naszego ukochanego serialu, ogarnęła nas wielka radość! Jesteśmy ciekawi czy cieszycie się równie mocno, co my! 

Przejdźmy do przeglądu nowości. Rozpoczniemy od tytułowego herosa, czyli Samuraja Jacka. Mężczyzna jest niezwykle szlachetny i dobroduszny. Jedną z jego wielkich wad jest naiwność, która nieraz wpędzała go w potężne tarapaty. Japończyk stara się rozwijać swoje umiejętności, by ostatecznie mieć siłę, by pokonać Aku. Figurka prezentuje brodatego Jacka w zbroi. Ten model otrzyma także swoją wersję CHASE. W tym przypadku Jack założy demoniczną maskę. Kolejną postacią, którą będzie można dołączyć do kolekcji jest Ashi. Kobieta jest córką Aku, która początkowo była zła, ale finalnie stała się protagonistką. Ashi ubrana jest w suknię z liści, a także buty z pnączy. Następny jest Da Samurai, czyli mężczyzna, który z całych sił stara się zostać niepokonanym samurajem. Jednak nie jest to takie łatwe. Może lepiej sprawdzi się jako barman? Nie mogło zabraknąć także Wysoka Kapłanka. Jest przywódczynią kultu Aku i bezlitosną istotą zdolną poświęcić wszystko, by spełnić własne zachcianki. Na sam koniec przyjrzymy się figurce Strażnikowi, który strzegł portalu czasu. Naszym zdaniem Funko bardzo dobrze odwzorowało wygląd postaci. 

Jak Wam się podobają takie figurki? Jesteśmy przekonani, że większość fanów będzie polować na samuraja Jacka, bo prezentuje się obłędnie! Zamawiamy i czekamy na dostawę! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych dopracowanych figurek w naszym sklepie!

Komentarze (14)

Czekam <3

Świetne są! Ashi przecudna 😍

Oh... my... portfel... XDD

Jack jest cudowny

nawet nie wiedziałam, że to miało tyle sezonów 🙊

Jack'a bym przygarnął

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.