POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Tylko u nas limitowana figurka kolekcjonerska z serii "The Umbrella Academy"!

Tylko u nas limitowana figurka kolekcjonerska z serii "The Umbrella Academy"!

Kochani! Znów zostaliśmy wyróżnieni! A to wszystko tylko i wyłącznie dzięki Wam! Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za to, że jesteście z nami i za to, że wspieracie nas na każdym kroku. Jesteśmy zmotywowani do działania, dzięki waszemu zaangażowaniu i udziałowi w aktywnym życiu naszej społeczności. Wspólnie tworzymy zgraną ekipę na Facebooku. PopManiacy są ogromną rodziną, która stale się rozrasta. Codziennie się integrujemy, dodając nowe posty, zadając sobie pytania, sprzedając figurki czy dyskutując o popkulturze. Ponadto sukcesywnie się rozwijamy, tworząc specjalne ulepszenia naszej strony internetowej. Zdecydowaliśmy o stworzeniu czytelnej zakładki społeczności. To właśnie tam rozkwita nasza pasja! Każdego dnia dzielimy się zdjęciami naszych figurkowych zdobyczy, pokazujemy twory naszej kreatywności i komentujemy nasze prace. Ponadto publikujemy artykuły, informujące o oficjalnych zapowiedziach od Funko. W zakładce przecieki ujawniamy każdy sekret i obwieszczenie ze świata figurek POP! Vinyl, które wyciekły na światło dzienne. W trosce o wasze potrzeby, wpadliśmy na pomysł dodania opcji obejrzenia figurki przed kupnem z każdej strony. W zakładce Funko 360 znajdziecie setki produktów, które możecie obrócić, by lepiej im się przyjrzeć! Zawsze staramy się także organizować masę konkursów i zabaw, by jeszcze bardziej was usatysfakcjonować i wzmocnić pozytywne emocje płynące z przyjaznej rywalizacji!

Nieustannie brniemy przed siebie, by zapewnić Wam jak najlepsze doznania i przyjemne doświadczenia, wynikające z przynależności do naszej fantastycznej społeczności! Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zostaliśmy wyróżnieni po raz drugi! Dzięki nam wszystkim nasza ulubiona firma nie ma żadnych wątpliwości, że w Polsce miłośników POP!ów nie brakuje, a zapotrzebowanie na limitowane figurki jest przeogromne! Negocjowaliśmy i w końcu możemy zdradzić, że udało nam się dorwać dla was pewnego graala! Tylko w POPVINYL.PL będziecie mogli zdobyć limitowaną figurkę z serii "The Umbrella Academy".

Wyjątkowa pozycja dla wszystkich naszych klientów

Limitowana Vanya w trakcie używania swojej niszczycielskiej mocy wygląda fenomenalnie! Ta wyjątkowa figurka świeci w ciemności. Naszym zdaniem jest to jedna z najładniejszych edycji limitowanych z "The Umbrella Academy". Wystarczy tylko spojrzeć na ilość detali i szczegółowe odwzorowanie postaci. Cały czas walczymy o to, by do naszej oferty powróciły wszystkie figurki z pierwszego sezonu tego przewybornego serialu. Wyczekujemy także dostaw z najświeższymi modelami z sezonu drugiego! Oj, mamy nadzieję, że jesteście przygotowani na solidne polowanie, ponieważ coś czujemy, że wiele pozycji dość szybko zniknie z oferty. Taki Klaus na pewno! Choć Vanya może go pobić! 🌝 Jeśli jeszcze nie widzieliście zapowiedzi tego co nadchodzi, to szybciutko wskakujcie tutaj.

Jesteśmy przeszczęśliwi, że ponownie udało nam się dorwać dla Was taką zacną limitkę na wyłączność. Za pierwszym razem był to Harry Potter z peleryną niewidką. Pamiętajcie, że wcale na tym nie poprzestajemy! Działamy dalej i razem wzmacniamy nasze kolekcjonerskie społeczeństwo. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko jeszcze raz podziękować Wam, za to, że jesteście z nami! 

Dziękujemy! 😘

Komentarze (38)

Gratulacje! Jest szansa na Tonks, Moody'ego albo Snape'a niedługo na sklepie?

gratulacje! 🖤🤍

Gratulacje ❤

A dwa dni wcześniej kupiłem standard version :(

Nie dla mnie, ale wielkie graty 👏

uuu gratuluje!

Gratulacje!! 😍

Super, gratulacje!!!

Nie dla mnie, ale czekam na więcej takich limitek

Nie mój typ ale gratulacje!!!

Idealnie się wpasuje w miejsce przy telewizorze :)

czekam tylko na kuriera

super, gratulacje!

Jest świetna, ale czekam na coś innego

Czemu wy mi to robicie kiedy nie mam pieniędzy😥

Ekstra! A już myślałem że będę musiał kupować z drugiej ręki. 😅

Super, liczę, że w przyszłości będzie więcej takich okazji 😁

Gratulacje! 👏👏

Gratki! :) Tym razem nie dla mnie, ale kiedyś może się trafi inna limitka :)

Gratulacje! Oby więcej takich zacnych limitek na wyłączność :D

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.