POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Tęczowe figurki pod logiem Pride powracają z przytupem!

Tęczowe figurki pod logiem Pride powracają z przytupem!

Choć wszyscy jesteśmy takimi samymi stworzeniami, to jednak różnimy się od siebie pod wieloma względami. Nasze preferencje, upodobania i zainteresowania są często odmienne, co nie powinno nikogo dziwić, w końcu każdy jest indywiduum, które kroczy własną ścieżką. Niektóre zasady pozostają jednak niezmienne. Każdy człowiek zasługuje na szacunek, szczyci się wolnością i wszyscy jesteśmy po prostu równi. Wspólnie tworzymy jedno, wielkie społeczeństwo i razem dążymy do dobrobytu i generalnego szczęścia. Wspierajmy się, bo jesteśmy istotami rozumnymi!

Wszyscy czekaliśmy na rok 2021, bo szczerze liczyliśmy na to, że okaże się on szczęśliwszy niż jego poprzednik, który szybko stał się głównym bohaterem popularnych memów. Dziś patrzymy wstecz i widzimy, że mimo wielu przykrych wydarzeń, działo się również wiele pozytywnego. Jedną z takich radośniejszych rzeczy jest chociażby zapowiedź nowej linii figurek POP! Pride. Również w 2021 roku doświadczymy takich przyjemnych emocji. W zeszłym roku Funko opublikowało falę wyjątkowych figurek POP! Vinyl, popierając w ten sposób It Gets Better Project i społeczność LGBTQ+. Przypominamy, że cała seria POP! Pride ma za zadanie symbolizować sprzeciw wobec dyskryminacji i nietolerancji, a także prezentować stanowisko szeroko rozumianego wsparcia dla społeczności LGBTQ+. Nasza ulubiona firma przekazała wtedy również darowiznę dla organizacji It Gets Better Project. Cała akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem. Nic dziwnego, że tęczowy Batman, SpongeBob Kanciastoporty i Hello Kitty były wielkim hitem! Spodziewamy się, że tak samo będzie w przypadku niesamowitej nowej kolekcji Pride 2021

Jesteście ciekawi, jakie figurki tym razem zostaną ubrane we wszystkie kolory tęczy? Sprawdźmy to razem! Nowa fala obejmuje tęczowego Szturmowca z "Gwiezdnych Wojen", Tinę Belcher z "Bob's Burgers", leżakującego Deadpoola z uniwersum Marvela oraz przyjaznego robota Wall-E, nieziemsko uroczego Stitcha i Myszkę Miki z Disneya. Minnie, Goofy i BB-8 zostały również ogłoszone w nowej zapowiedzi, jednak będą one produktami limitowanymi.  

Po raz kolejny Funko przekaże darowiznę na rzecz organizacji It Gets Better Project. Pięknym gestem jest także to, że firma Walt Disney Company również przekaże fundusze na rzecz wybranych organizacji z całego świata, które wspierają społeczności LGBTQ +, a wszystko to w ramach swojego stałego zaangażowania i wsparcia dla wyżej wspomnianej mniejszości.

Ponadto nasza ulubiona firma wyprodukowała dwie figurki, które mają być symbolicznym wsparciem dla wszystkich kobiet walczących z rakiem piersi. Catwoman oraz Harley Quinn w różowej stylizacji kibicują wszystkim osóbkom, które cierpią z powodu choroby. 

Inspirująca akcja. Jak Wam się podobają takie wersje figurek i co myślicie o całej serii? Naszym zdaniem jest to dobry pomysł! Premiera już niedługo! Wypatrujcie. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych tęczowych figurek w naszym sklepie! 

Komentarze (49)

Z tęczowych chyba najlepszy jak dla mnie jest Deadpool - jego kolory i przejście nich wydaje się bardziej dopracowane niż np. w takiej myszce Miki ❤️🧡💛💚💙💜

SpongeBob wygląda świetnie

takie ladne tenczowe

lekka prezesa z takim czymś 🤮

Spongebob jest uroczy

Deadpool byłby świetny w kolorach flagi pan! Ogólnie mogliby zrobić serię postaci LGBT+ w kolorach ich flag zamiast takich ;) Ale ogolnie pomysl jest okej, szczegolnie dzieki darowiznie.

nic specjalnego

Batman wygląda groteskowo XDD

Ładne te popy

Bardzo mi się podobają!

Fajnie wyglądają

Batman z zeszłego roku i tegoroczny Deadpool najbardziej mi się podobają

Już myślałem, że Deadpoola będę musiał sprowadzać zza granicy <3

Szturmowiec :) czekam

Kurcze, szkoda, że mam już tego leżącego Deadpoola, bo ten w wersji tęczowej jest świetny! 🤩

Mam Batmana z tamtego roku i jednak te nowe wygrywają 😅

O wiele lepsze niż zeszłoroczne! 💚

niestety dalej jestem na nie

Nie dla mnie, nie podobają mi się.

Mickey i Stich zapowiadają się cudownie❤️

🏳‍🌈🏳‍🌈🏳‍🌈🏳‍🌈

Czekam na Stormtroopera <3

Deadpool pasuje idealnie 😎

Tęczowy Batman skradł moje serce❤

Ciekawe wykonanie, chodź u mnie na półce raczej się nie znajdą 😅 SpongeBob jest chyba najciekawiej wykonany, a reszta trochę na odwal się, bo kolorystycznie bardzo się różnią - nie mniej jednak myślę, że ktoś je zakupi, bo do zdjęć fajnie by wyglądały (co najmniej ja już widzę pomysł na nie) ❤️

Dla mnie to porażka

Świetnie zaczęliśmy UPOLITYCZNIAĆ Funko. Od razu zróbmy prezydenta Chin!

Nie wiem co ma to związanego z polityką. Jest to porostu akcja wspierania mniejszości, a polityka nie ma tu nic do rzeczy

Prawda jest taka, że ani firmę funko ani Disneya nie obchodzi LGBT. Te wszystkie akcje z Pride lub nawiązania w filmach do tej ideologii, są robione ponieważ, jest to obecnie modne. To przykre, ale prawdziwe. Gdyby foliarze byli też tacy popularni to mielibyśmy postacie z bajek w foliowych czapkach.

Czy kapitalizm korzysta z Pride Month? Oczywiście, w końcu to kapitalizm! Ale jeśli przynajmniej jedna osoba przestanie dzięki temu używać tak szkodliwych określeń jak "ideologia" czy "tylko moda" to dla mnie jest to sukcesem. Swoją drogą, to nie jest "ideologia" 😑

XD To kwestie przekonań, nie ma więc sensu się kłócić.

Um od kiedy czyjeś istnienie to ideologia? Serio uważasz, że życie jako osoba, która może w każdej chwili zostać zamordowana za to kim jest to moda? Nie ma w tym nic modnego. Osoby LGBTQ+ istniały od zarania dziejów. Prawa człowieka to nie upolitycznianie figurek.

A postacie LGBTQ+ pojawiają się w filmach i serialach, bo istnieją w prawdziwym życiu takie osoby i każdy zasługuje na zobaczenie siebie w jakiejś historii.

Twój drugi komentarz częściowo zdobył moje uznanie.

Najlepszy jest SpongeBob!

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.