POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

"Szarże"- komedia z 1981 roku z nową linią figurek Pop! Vinyl już niebawem w naszym sklepie!

Funko zapowiedziało kolejną nowość ze świata komedii. Już wcześniej mogliśmy dowiedzieć się o nadchodzących figurkach na przykład z Zombieland. Teraz czas na kolejną serię! "Szarże" to amerykański film komediowy z 1981 roku. Za reżyserię odpowiada  Ivan Reitman. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli szansy obejrzeć, przedstawimy krótko fabułę. John to kierowca taksówki, który ma dość swojej pracy i po kolejnym kursie porzuca auto i wraca do domu. Jego dziewczyna uważa mężczyznę za nieudacznika i postanawia się wyprowadzić. Zrezygnowany John odcina się od wszystkich i razem ze swoim najlepszym kumplem, Russellem, wstępuje do wojska. Oddział, do którego trafiają główni bohaterowie nie wydaje się być przyzwyczajony do restrykcyjnych zasad i mało kto jest zdolny prawidłowo wykonać musztrę. John i Russell powoli uczą się jednak nowych reguł, a dodatkowo zakochują się w dwóch dziewczynach z żandarmerii. Czy ich życie ulegnie zmianie na lepsze? "Szarże" to przyjemna komedia, którą można obejrzeć po dniu ciężkiej pracy, by trochę się rozluźnić i pośmiać. Funko zadbało, aby każdy fan tej produkcji zyskał możliwość posiadania figurki Pop! Vinyl z owej serii.

Szarże - OX

Pop! Vinyl: Filmy

Szarże

OX

Fani komedii będą mogli dołączyć do swoich kolekcji miiędzy innymi takie postacie jak: John Winger, Russell Ziskey and Dewey "Ox" Oxberger. Winger pojawia się w mundurze armii amerykańskiej, trzymając karabin i stoi w znanej pozie „Chcę cię w mojej armii". Jego najlepszym przyjacielem jest nauczyciel Russell Ziskey (Harold Ramis), pokazany w tym samym stroju wojskowym, w okularach, z papierami w ręku. John będzie również dostępny w wersji limitowanej. Osoby zaznajomione z filmem prawdopodobnie przypomną sobie scenę wrestlingu błotnego. Pokryty błotem Ox wygląda na bardzo zadowolonego z siebie, gdy trzyma dwa bikini w rękach.

Figurki wyglądają bardzo ciekawie. Fajnie, że Funko rozwija się w kwestii ekspresyjnych poz postaci. Tymczasem pozostaje nam czekać na najbliższą dostawę. Wszystkie wyżej wymienione figurki powinny pojawić się już niedługo w naszej ofercie. Nie możecie tego przegapić! Koniecznie dajcie znać w komentarzu, za co lubicie ten film i która figurka podoba Wam się najbardziej! Pamiętaj, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymasz jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych dzielnych żołnieży w naszym sklepie.

Komentarze (2)

Russel wygląda jak dobry materiał na customa. Marzą mi się popy ze StarGate SG1 i Russel po drobnych przeróbkach będzie idealnym Danielem. ^^

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.