POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Święta z Funko zaczynają się latem! Nadchodzą nowe figurki z Disneya

Święta z Funko zaczynają się latem! Nadchodzą nowe figurki z Disneya

Jak co roku Funko prezentuje przepiękne figurki POP! Vinyl w iście bożonarodzeniowym klimacie. Choć może się to wydawać trochę dziwne, bo w końcu jeszcze nawet jesień się nie zaczęła (nie wspominając o zimie), a już możemy się zastanawiać czy aby na pewno mamy miejsce na półce na kolejne zdobycze, które będą dumnie rozprzestrzeniać świąteczną atmosferę . W zeszłym roku mieliśmy możliwość kupna niektórych bohaterów z serii Harry Potter, którzy całkowicie pogrążyli się w radości ducha świąt. W tym roku fani Disneya będą najhuczniej celebrować boże narodzenie.
Chyba nie ma na świecie takiej osoby, która choć raz nie zetknęła się z filmem, bajką, serialem, książką czy jakąkolwiek inną produkcją, która wyszła spod skrzydeł Walt Disney Company. Przedsiębiorstwo rozkwita w zawrotnym tempie, wykupując prawa do niektórych postaci lub tworząc własnych, unikatowych bohaterów. Kto z Was kojarzy Kubusia Puchatka? Na pewno większość, bo nawet jeśli nie czytaliście książki lub nie oglądaliście animacji, to zapewne zetknęliście się z jakimś memem lub ciekawostką o niedźwiadku, który całym serduszkiem kocha miód. Ciekawi nas, jak wielu z Was wie, że puchatek jest znany także z imienia Fredzia Phi-Phi. Pluszowy miś został stworzony przez brytyjskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a. Książkowe przygody Kubusia Puchatka doczekały się sporej ilości różnych ekranizacji, a także adaptacji teatralnych. Aktualnie "właścicielem misia" jest Disney, który stale dba o to, by świat nie zapomniał o naiwnym niedźwiadku, tworząc produkcje różnego rodzaju z jego udziałem w roli głównej. Fanów puchatka i reszty jego przyjaciół z pewnością nie brakuje, dlatego nie dziwi nas fakt, że to właśnie te kultowe postacie będą wyjątkowo świętować Boże Narodzenie. Nie tylko ekipa z stumilowego lasu zaczyna żyć świętami, ponieważ także pewne kaczki czekają, by przystroić choinkę. Jesteście ciekawi o kogo konkretnie chodzi? Czytajcie dalej :) 

Rozpocznijmy nasz przegląd nowości! Na początek przyjrzymy się nieco bliżej przyjaciołom puchatka, ponieważ miodożerny miś już kiedyś otrzymał od Funko swoją figurkowo-świąteczną wersję. Wtedy dołączył do niego także Prosiaczek, więc tym razem tej dwójki zabraknie. Świąteczny nastrój na pewno udzieli się każdemu, jednak czy najsmutniejszy i najbardziej pesymistyczny osiołek na Ziemi zdoła choć raz się uśmiechnąć? Kłapouchy dzielnie wdział na siebie czapkę Mikołaja i prezentuje swój list, który zapewne jest zaadresowany na biegun północny. Do dorwania będzie także limitowana wersja osiołka, który oplątał się w światełka choinkowe. Oprócz powolnego smutasa, do naszych kolekcji będziemy mogli dołączyć rozbrykanego Tygryska, który już na samą myśl o świętach, choinkach i prezentach napełnia się niezdrową ilością optymizmu. Tygrys niesie kilka pięknie zapakowanych paczuszek. Fani wesołka, będą mogli zdobyć jego limitowaną edycję Flocked. Wcześniej wspomnieliśmy o kaczkach. Nie mamy żadnych wątpliwości, że większość z Was doskonale wie o jakie postacie może nam chodzić. Kaczor Donald oraz jego wybranka serca, czyli Daisy wspólnie rozkoszują się Bożym Narodzeniem. Będzie też Stitch i jego różowa ukochana, ale niestety w wersji ograniczonej ilościowo. 

Tygrysek skradł nasze serce, a kto wam spodobał się najbardziej? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy. Figurki na pewno pojawią się bliżej grudnia, także macie sporo czasu na przeszukiwanie skarpet i rozbijanie skarbonek. :)  Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych świątecznych figurek w naszym sklepie.

Komentarze (20)

kłapouchy mega

Cudowne, niestety niektóre to limitki :( jak Kłapouszek że światełkami.

Nareszcie nowy kłapouchy

One są mega urocze 😍

Potrzebuję ich

Osiołek oraz Tygrysek cudni są

Donald i Kłapouchy❤

kaczor jest przepiękny

Ten tygrys to absolutny must have!

Kłapouchy 🥰🥰

Ale słodkie 😍

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.