POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Śpiewamy razem z Funko: Zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam!

Dzieciństwo każdemu kojarzy się z czymś zupełnie innym. Wynika to z tego, że każdy z nas inaczej doświadczał lat błogiej młodości. Choć wielu z nas łączy ogromna przepaść pokoleniowa, to jednak zawsze wspominamy najwcześniejsze lata naszej egzystencji jako okres szczęśliwy. Dzieci są niewinne, nieświadome i ciekawe świata. Empiryczne poznawanie otoczenia było najwspanialszą zabawą na świecie. Wyobraźnia rozstawiała żagle pirackich łodzi, zmieniała patyki w miecze i pokazywała świat w zupełnie innym, ciekawszym świetle. Oczywiście rzeczywistość niejednokrotnie sprowadzała nas na ziemię, a rodzice zawsze tłumaczyli co wolno, a czego nie można robić. Świat stał przed nami otworem, będąc ogromnym placem zabaw. Mieliśmy swoje obowiązki, rytuały i zwyczaje, które kształtowały naszą świadomość społeczną. Poznawaliśmy masę przyjaciół i spędzaliśmy razem czas. Niektórzy stoją u naszego boku do dziś! Jednak jednym z najlepszych momentów naszego dzieciństwa był czas na oglądanie bajek! Pamiętamy czasy dobranocki. O godzinie 19:00 leżało się w łóżku i czekało na kolejne przygody Koziołka Matołka czy Tabalugi. Z samego rana również oglądało się najlepsze produkcje dla dzieci. Jedną z najfajniejszych bajek zdecydowanie były "Gumisie"!

Gumisie są przesłodkimi, tęczowymi misiami, które po zażyciu swojego soku z gumijagód mogą bardzo wysoko skakać. Ta umiejętność niejednokrotnie uratowała im skórę, bowiem małe niedźwiadki codziennie walczą z różnymi przeciwnościami losu i wrogami takimi jak chociażby trolle. Akcja tego animowanego serialu rozgrywa się w średniowieczu, więc smoki, czarownice, rycerze i magiczne stworzenia są na porządku dziennym! Pokochaliśmy tę bajkę za humor, jasne przedstawienie charakterów poszczególnych postaci i masę genialnie napisanych przygód. Funko zdecydowanie radośnie wspomina tę produkcję, bo właśnie zaprezentowało falę przepięknych figurek POP! Vinyl z tej wyjątkowej serii! Jakie postacie będziemy mogli postawić na naszych kolekcjonerskich półkach?

Gumisie - Cubbi

Pop! Vinyl: Disney

Gumisie

Cubbi

Oczekujemy na dostawę

Gumisie - Sunni

Pop! Vinyl: Disney

Gumisie

Sunni

Oczekujemy na dostawę

Gumisie - Gruffi

Pop! Vinyl: Disney

Gumisie

Gruffi

Oczekujemy na dostawę

Gumisie - Zummi

Pop! Vinyl: Disney

Gumisie

Zummi

Oczekujemy na dostawę

Gumisie - Tummi

Pop! Vinyl: Disney

Gumisie

Tummi

Oczekujemy na dostawę

Zaczynamy i od razu mówimy: zapnijcie pasy, bo te figurki to kawał dobrej roboty! Zaczniemy od fioletowego misia, który zna się na czarach, a na imię mu Zami. Jest to lider całej grupy, niezwykle mądry i rozważny. Wszystkie detale na jego ubranku są odwzorowane perfekcyjnie... i te malutkie okularki! Kolejny niedźwiadek nazywa się Tami. To ogromny, brzuchaty łakomczuch. Tami ma dobre serce i zawsze pomaga swoim przyjaciołom. Ma również rękę do roślin. Jedną z największych marud wśród tej uroczej ekipy jest Grafi. Jego zadaniem jest dbanie o to, by wszystko w Gumisiowej Dolinie działało poprawnie. Często przyjmuje rolę przywódcy. W całej tej rodzinie znajdują się także dwa młodsze misie. Pierwsza nosi imię Sani i jest zafascynowana ludzką kulturą oraz jako jedyna z całej gromadki nie nosi żadnego nakrycia głowy. Na koniec najmłodszy - różowy Kabi, którego największym marzeniem jest możliwość stania się prawdziwym rycerzem.

I to już wszystko. Zdecydowanie ubolewamy nad tym, że w tej fali zabrakło Buni, ale może Funko jeszcze się zrehabilituje. Każda z wyżej wymienionych figurek posiada dynamiczną pozę i niestandardową mimikę. Trzeba przyznać, że te POP!y są przegenialne jeśli chodzi o wykonanie i ogólny wygląd! 

Który Gumiś jest Waszym ulubionym? My sami nie możemy zdecydować, bo lubimy każdego! Oglądaliście kiedyś "Gumisie"? W Internecie można znaleźć kilka ciekawych teorii o tym, czym tak naprawdę może być słynny sok z gumijagód... ale nie będziemy o tym tutaj pisać, bo możemy komuś popsuć dzieciństwo! Tymczasem pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych kolorowych misiów w naszym sklepie! 

Komentarze (44)

Kochałam tą bajkę 😂

OMG! To moje marzenie! :O

W życiu bym nie pomyślała, że zrobią Gumisie 🤣

Bajka mojego dzieciństwa! Super że stworzyli figurki 😍

Super! Mam ogromny sentyment do tej bajki

Aaa czekam na nie 😍😍😍

Gumisie harcują 😍

Słodkie są❤️

O matko, jakie wspomnienia 🥰 cudownie wyglądają te figurki, możliwe że się skuszę 😍

ale nostalgia...

Ale słodkie 😻

Bajka dzieciństwa! Muszę kogoś mieć 😍❤️

Ja się pytam, gdzie jest Bunia?

Gumisie! Chyba nie wytrzymam i pomimo że miałem ograniczyć popy to je kupię 😍

przeurocze :D

aż ma się ochotę obejrzeć 😍

Bajka dzieciństwa, sentyment ogromy.

Wspomnienia XD

Zdecydowanie chcę je!

Ale boskie!

A gdzie Bunia😢

Kupię od ręki całą 5 😍

Tak się składa, że moja babcia jest fanką. Ciekawe czy byłaby zadowolona z figurki :)

Za punkt honoru stawiam sobie zebranie całej kolekcji 😍 Są przecudowne!

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.