POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Richard Simmons z chęcią zadba o naszą formę, a dzięki Funko również dotrzyma towarzystwa!

Richard Simmons z chęcią zadba o naszą formę, a dzięki Funko również dotrzyma towarzystwa!

Składając sobie życzenia z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy imienin zawsze powtarzamy pewne formułki, które w sposób pozytywny mają obdarować drugą osobę uśmiechem na twarzy i być swego rodzaju zaklęciem, zapewniającym innym pomyślność i wszystko, co najlepsze. Zdrowie jest kluczem do szczęścia. Człowiek, który jest ubogi, ale nie cierpi na żadne choroby jest milion razy szczęśliwszy niż non stop chorujący bogacz.

Richard Simmons to amerykańska osobowość telewizyjna specjalizująca się w świecie aerobiku i fitnessu. Promuje zdrowy styl życia i prowadzi programy odchudzające. Richards jest znany ze swoich filmów z ćwiczeniami domowymi i płyt DVD. Pojawił się w wielu programach telewizyjnych, a także w filmach, takich jak "Gruby i chudszy" i "Gruby i chudszy: Rodzina Klumpów". Po sześcioletniej nieobecności, ukochany guru fitnessu wraca, aby pomóc nam w utrzymaniu formy! Mężczyzna dostrzegł rozpaczliwe komentarze i prośby fanów o wskazówki, jak radzić sobie z trudnościami i niezdrowymi nawykami do jakich zmusił bądź zachęcił nas okres kwarantanny. I w ten sposób na YouTube i Twitterze Richarda zaczęto udostępniać procedury i wskazówki dotyczące treningu vintage. Simmons wrócił jako pocieszenie dla wszystkich, którzy mają lub mieli do czynienia z pandemią. Na zachętę wspomnimy tylko, że praca nad swoim ciałem może być formą przyjemności. Richard już dawno to potwierdził, gdy sam zaczął ćwiczyć i opracowywać skuteczną dietę, by zrzucić niepotrzebną wagę. Jego systematyczność, silna wola i chęci przeobraziły się w zaskakujący efekt końcowy, co tylko potwierdza fakt, że jak się chce, to można osiągnąć wiele! Funko po raz kolejny nas nie zawodzi i zapowiada trzy szczegółowe figurki POP! Vinyl, przedstawiające wyżej wspomnianego guru tanecznego fitnessu.

Chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że Funko zaprezentowało figurki Richarda Simmonsa w różnych pozach i innych strojach. Oczywiście nasza ulubiona firma uchwyciła wszystkie najważniejsze szczegóły i detale, które są charakterystyczne dla tego wysportowanego mężczyzny. Po pierwsze, bujna czupryna. Po drugie, uśmiech. Po trzecie, charakterystyczny strój. Po czwarte, radość i energiczność! I w ten oto sposób, naszym oczom ukazują się dwie figurki w wersji standardowej i jedna edycja limitowana. Do zdobycia będzie tańczący Richard w niebieskim kostiumie sportowym, w koszulce w serduszka oraz ograniczony ilościowo model w czerwonym stroju. Każdy wygląda fantastycznie!

Przyznać się, kto czeka z niecierpliwością na te figurki? Wyglądają całkiem fajnie. Generalnie cała seria POP! Vinyl: Icons jest ciekawym pomysłem. Ciekawe jakie inne znane osobistości będziemy mogli dodać do naszych kolekcji. Dajcie znać w komentarzach, czy ktoś ćwiczył z Richardem, np. przed telewizorem! Wygląda to na świetną zabawę, a efekt samych wygibasów może być zaskakujący! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tego wytrwałego mężczyzny w naszym sklepie!

Komentarze (14)

Nie, nie i nie 🤣😅🙈

Nie za bardzo przypadły mi do gustu 😅

Zalatuje mi to trochę ubiegłym stuleciem 😶

Śmieszny ma ten uśmiech 😉

Heh. Śmiesznie wygląda 😋

O tak! Kojarzę go tylko z filmów "Gruby i chudszy". Nieźle tam świrował. 🤣

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.