POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Oglądaliście "Parks and Recreation"? Jeśli tak, to szykujcie się na nowe figurki!

Oglądaliście "Parks and Recreation"? Jeśli tak, to szykujcie się na nowe figurki!

Dobry humor i optymizm to klucz do osiągnięcia sukcesu. Podobno marzenia spełniają się tym, którzy z determinacją i wielkim zaangażowaniem cały czas podążają przed siebie, nie zważając na przeszkody pojawiające się po drodze. Aby spełniać własne plany i by wszystko szło po myśli, najlepiej spędzać czas w gronie zaufanych przyjaciół. Mieszanie wielu osobowości, wielobarwne charaktery i niekończący się potencjał najbliższych sprawi, że nawet to, co nieosiągalne, będzie na wyciągnięcie ręki. 

Serial "Parks and Recreation" to amerykańska produkcja komediowa, której autorami są Greg Daniels i Michael Schur. Obaj panowie powinni także być Wam znani z takich produkcji jak "The Office", "Good Place" czy chociażby "Brooklyn Nine-Nine". Fabuła koncentruje się na losach Leslie Knope, czyli bardzo optymistycznej wicedyrektorce Wydziału Parków i Rekreacji, mieszkającej w fikcyjnym miasteczku Pawnee w stanie Indiana. Kobieta z całych sił stara się zmienić swoje otoczenie na lepsze. Jej współpracownicy szybko stają się jej najbliższymi przyjaciółmi, którzy wspierają ją w dążeniu do upragnionego celu. A skoro już nawiązaliśmy wcześniej do "Biura" to musimy przyznać, że oglądając "Parks and Recreation" zauważamy masę powiązań i inspiracji względem obrazu poczynań pracowników firmy papierniczej. Niektórych fakt ten może zrazić, lecz serial "Parki" z czasem nabiera sporo oryginalności, dzięki czemu bez wątpienia zasługuje na miano kina kultowego. Chyba najbardziej przyciągającą rzeczą w serialu są charakterne postacie. Od pierwszych odcinków możemy złapać z nimi nietuzinkową więź. Bardzo przyjemnie ogląda się ich rozwój i wewnętrzne przemiany, jakie przechodzą. W serialu wystąpiło gościnnie sporo celebrytów i aktorów - wśród nich znalazły się takie osobistości jak: Pamela Reed, Ben Schwartz, prezydent Joe Biden, Kristen Bell i wiele innych. Funko niejednokrotnie zachwycało nas niespodziewanymi zapowiedziami. Po długim czasie naszym oczom ukazał się oficjalny wpis, prezentujący nową falę figurek POP! Vinyl z serialu "Parks and Recraetion". 

Przejdźmy do przeglądu nowości! Na start nie kto inny, jak nasza ulubiona optymistka Leslie Knope. Kobieta kocha swoje rodzinne miasto i zrobi wszystko, by rozkwitło dobrobytem. Leslie nigdy się nie poddaje i z uśmiechem na twarzy spogląda w przyszłość. Patrząc na jej nową figurkę, od razu na myśl przychodzi hasło: "We can do it"! Następna w kolejce to April Ludgate. April jest cyniczną i nieangażującą się stażystką w wydziale parków. Kobieta mówi monotonnym głosem i na początku lekko do siebie zniechęca. Jednak finalnie staje się idealną asystentką Rona i można ją polubić. Kolejny w naszym zestawieniu jest Andy Dwyer. Mężczyzna ten to dość głupkowaty i samolubny - ale raczej też taki sympatyczny - próżniak. A jako księżniczka wygląda najlepiej? 😉 Na sam koniec fenomenalne figurki przedstawiające Rona Swansona! Mamy tutaj dwa modele w edycji standardowej, a jedna z nich otrzyma swoją wersję Chase. Ron nie cierpi polityki, kocha alkohol i bekon. Ukrywa swoje prawdziwe uczucia i zgrywa niedostępnego. Ponadto ma imponujące wąsy. Jest to trochę taki nasz polski Janusz, a jednak szybko skradł serca widzów. 

Fani "Parks and Recreation", zgłoście się! Zamawiamy? Czekacie? Na pewno! Która figurka z wyżej wymienionych podoba Wam się najbardziej? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy, kogo z ekipy Leslie lubicie najbardziej i nie zapomnijcie uzasadnić swoich odpowiedzi! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych komicznych osóbek w naszym sklepie.

Komentarze (30)

April wygląda imponująco 😍

Super są, ale brakuje innych bohaterów. Gdzie Ben, Tom czy Ann?😢

Figurki super – muszę w końcu zabrać się za obejrzenie serialu :D

Dawno nie oglądałam, ale Duke Silver kusi :D

Czas w końcu nadrobić zaległości serialowe. Andy z pewnością dołączy do mojej kolekcji :)

pora w końcu obejrzeć ten serial

Nie oglądałam, ale figurki wyglądają kozacko 🤩

Całkiem całkiem

Nie oglądałam ale może warto dla takich figurek 🤔

nie moje klimaty

Jakiś czas temu zaczęłam oglądać i z braku czasu porzuciłam. Figurki - super.

Janet 🖤🖤🖤🖤

Świetna seria, czekam 🤩

Dopiero zaczynam oglądanie

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.