POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Nowości prosto z "Krainy lodu"! Figurki z drugiej części hitu Disneya

Wyglądając przez okno w tym momencie, zobaczymy jedynie oznaki typowej jesieni. Kolorowe liście zdobią chodniki, deszcz pozostawił mniejsze lub większe kałuże, gdzieniegdzie pojawiły się plamy błota, a wiatr wzmaga się i pręży, by rozdmuchać każdy element tego przyjemnego nieładu. Trudno nie zauważyć, że temperatura gwałtownie spadła. To już koniec lata, a jesień zwiastuje nadejście białego zimna! Jedni z tego powodu bardzo się cieszą, a inni narzekają i uzbrajają się w ciepłe skarpetki, koce i gorącą czekoladę. Jednak nieuniknionym jest to, że już 22 listopada będziemy mieli okazję ponownego odwiedzenia niezwykłej Krainy lodu! Tak, już niedługo będzie miała premierę druga część waszego ulubionego filmu animowanego od Disneya! Funko z tej okazji postanowiło rozgrzać co nieco nasze serca i wypuścić nową niesamowitą falę figurek POP! Vinyl z tej serii!

Wraz z początkiem jesieni nadszedł czas powrotu do szkół. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, jednak wszyscy mogą zaopatrzyć się w coś, co poprawi zły humor, podczas nieprzyjemnych lekcji, a być może również zmotywuje do nauki! Długopisy od Funko z mini wizerunkami Elsy, Anny lub Olafa są niezastąpione podczas pisania sprawdzianów, odrabiania prac domowych, czy przy tworzeniu notatek. Długopisy sprawdzą się idealnie jako funkcjonalne narzędzie pracy, jednakowo pobudzając naszą fantazję i przywołując bajkowe wspomnienia. Będziemy mieli również coś dla tych, którzy uwielbiają dozę niepewności i zaskoczenia, a losowość jest dla nich czymś ekscytującym. Nowa seria Mystery Minis z "Krainy lodu 2" prezentuje się naprawdę nieziemsko! Postacie, które będzie można zebrać to między innymi: Elsa, Anna, Sven, Olaf, Kristoff, Mattias, żywiołak wody i żywiołak ziemi. Niektóre postacie będą dostępne w kilku wersjach, a jeszcze inne tylko jako wersje ekskluzywne. 

Jeśli chodzi o figurki POP! Vinyl, to szykujcie się na wielkie WOW! Przed nami aż 19 zupełnie nowych, winylowych wcieleń naszych ulubionych bohaterów! Jak przystało na królową, Elsa będzie dostępna w sześciu różnych wariantach. Między innymi do zdobycia będzie wersja postaci, gdy była jeszcze małą dziewczynką! Ponadto 4 figurki będą edycjami limitowanymi - w głównej mierze będą różnić się strojami, które przywdziała jedna z kluczowych bohaterek serii. To samo tyczy się Anny, która może się pochwalić tym, iż będzie dostępna w pięciu różnych modelach! Tym razem oprócz zmiany ubrań zobaczymy także rozmaite warianty jej fryzury. Idealna gratka dla fanów mroźnej animacji!

W tej serii nie mogło zabraknąć prawdziwych słodziaków! Sven wreszcie otrzymał figurkę na jaką zasługiwał! Olaf choć jest jedynie bałwanem, od którego wieje chłodem, na pewno potrafi rozpalić pozytywne uczucia w sercach miłośników animacji. Dodamy jeszcze, że Olaf będzie również dostępny w wersji 10-cio calowej! To aż około 30 cm czystej słodkości! Kristoff pobudzi nas do tańca i śpiewu, a żywiołaki wody i ziemi zapewnią odpowiednią ochronę (nie wspominając o tym, jak świetnie prezentuje się ta dwójka!). Porucznik Mattias będzie nową postacią w filmie, a jako figurka prezentuje się naprawdę świetnie.

Na ten moment to tyle. Jednak trzeba przyznać Funko ostro poszalało z tą serią! Mimo, że "Kraina lodu" kojarzy się z czymś chłodnym, to jednak film animowany rozgrzewa ducha i pozytywnie nastraja. Kto zbierze wszystkie postacie? Czy powstrzymacie się od kupna kilku wariantów jednego modelu? Przekonacie się już niebawem! Premiera listopad! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na naszej stronie, a otrzymacie niezobowiązujące powiadomienie na e-mail, gdy tylko te mroźne figurki trafią do naszego magazynu!

Komentarze (3)

Na tą serie chyba wszyscy czekają 🥰

No to powiało chłodem! ❄️ Aleksandra super tekst i łooooo ależ tutaj będzie wybór. Postaramy się dorwać je wszystkie na sklep.

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.