POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Niesamowita linia figurek z okładką w tle od Funko! Nadciąga Superman, Batman, Geralt, Sonic i wiele więcej!

Niesamowita linia figurek z okładką w tle od Funko! Nadciąga Superman, Batman, Geralt, Sonic i wiele więcej!

Jak już Funko coś wymyśli, to zazwyczaj kończy się to wielką traumą dla naszych portfeli. Jednak radość, którą odczuwamy gdy nowa figurka trafia w nasze ręce, przyćmiewa wszystkie smutki i tak jakoś już się nie myśli o tym, że będzie trzeba przejść na przymusową dietę głodową. Na pewno już słyszeliście o nowej linii figurek POP! Vinyl, której podstawę stanowi dodanie okładki np. albumu muzycznego, gry czy komiksu jako tło dla figurki. Całość zawiera standardową figurkę POP! Vinyl, która ma około 9cm wysokości, tło z okładki i twardy futerał ochronny (plastikowe/akrylowe pudełko). 

O figurkach typu POP! Albums możecie znaleźć kilka artykułów na naszym blogu. Wiele z tych specyficznych wydań są edycjami limitowanymi. Jednakże zawsze walczymy do samego końca, by zdobyć dla Was wszystko, co tylko się da! 

Całkiem niedawno w ramach premiery figurek, prezentujących Wonder Woman, wspomnieliśmy  także o wyjątkowym Supermanie. Wcale się nie zdziwiliśmy, że nasza ulubiona firma jako początek zupełnie nowej serii POP! Vinyl Comic Cover wybrała debiut Supermana w Action Comics # 1 wydanym w kwietniu 1938 roku. Ten niezwyciężony heros jest jedną z najważniejszych ikon świata DC. Żałujemy tylko, że Funko nie zdecydowało się odwzorować sceny z okładki, a jedynie wyprodukować statycznego superbohatera. Niemniej nie ma co narzekać, bo całość wygląda fenomenalnie! Nie musieliśmy zbyt długo czekać na kolejną nowość z tej nietuzinkowej linii. Jak myślicie na kogo tym razem przyszła pora? Oczywiście na najmroczniejszego z najmroczniejszych herosów! Batman z 1940 roku wita wszystkich bardzo serdecznie. Choć tak samo jak w przypadku Supermana nasz nietoperz został zaprojektowany w mało dynamicznej pozie, to jednak same detale na jego stroju robią robotę. Nie wiemy czy słyszeliście, to zapodamy Wam całkiem fajną ciekawostkę. W styczniu tego roku kopia komiksu Batmana nr 1( w stanie prawie jak nowa) została sprzedana za 2,2 miliona dolarów. Chociaż Batman oficjalnie zadebiutował w Detective Comics nr 27 w 1939 roku, Batman nr 1 jest rekordzistą najdroższego komiksu o Batmanie sprzedanego na aukcji. Przyćmił egzemplarz Detective Comics nr 27, który sprzedał się niedawno za 1,5 miliona dolarów. Niesamowite prawda? Czekamy na kolejne figsy w takim komiksowym wydaniu! Lecz nie samymi komiksami człowiek żyje. Są też gry! 

Na pewno wiecie, że zawsze walczymy dla was niczym hieny o mięso, by tylko wydrzeć od Funko jak najwięcej dobroci, by finalnie uszczęśliwić wasze serduszka. Jednak nasza ulubiona firma często dość mocno to utrudnia wydając masę edycji limitowanych, których dostępność w Polsce często jest bardzo ograniczona. Jednak my nigdy się nie poddajemy, a więc konsultujemy, negocjujemy i dobijamy targu. Ostatnio Funko pokazało zapowiedź z serii POP! Vinyl Game Cover. Wiecie kto dostąpił zaszczytu i stał się figurką, o której marzy wielu? Oczywiście nie kto inny jak wiedźmin Geralt. Okładka z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" tylko podkreśla piękno samej figurki. Produkt zawiera twarde etui ochronne, a całość można zawiesić na ścianie. Choć jest to wersja limitowana, to wierzcie w nas, a nóż nam się uda co nieco dla was zdobyć!

Uznawana za jedną z najlepszych gier Mega Drive Games, "Sonic The Hedgehog 2" została doceniona przez krytyków wkrótce po wydaniu w 1992 roku. Figurka doskonale odwzorowuje niebieskiego jeża. Nawet jego stylowe tenisówki rzucają się w oczy. Sonic wygląda jak postać żywcem wyjęta z gry wideo. Uważajcie żeby przypadkiem nie wyskoczył z pudła i nie zaczął biegać po waszym mieszkaniu! Kolejna limitka... Ruszamy do boju! 

Minęło 21 lat odkąd Diablo II pojawiło się w naszym życiu. Klasyczna gra RPG opracowana przez Blizzard powraca dwie dekady później w wersji Resurrected. Gra jest remasterem klasycznego Blizzarda i jego rozszerzenia „Lord of Destruction”, wydanego w 2001 roku. Z tej okazji grafika została przerenderowana w celu uzyskania wyższej jakości 3D i rozgrywki dostosowanej do obecnych czasów. Funko stworzyło fantastyczny produkt dla fanów tej niezawodnej gry. Dark Wanderer budzi grozę! Okładka jest niezwykle klimatyczna, aż chciałoby się pograć! Jak na złość, edycja limitowana. Trzymajcie za nas kciuki, byśmy dorwali parę sztuk na sklep!

Czujemy, że te kilka produktów to jedynie początek czegoś wielkiego, dlatego gdy tylko pojawi się coś nowego z wcześniej wspomnianych serii, natychmiast damy wam o tym znać w tym wpisie! Tymczasem dajcie znać w komentarzach co sądzicie o takiej linii figurek z okładkami jako tło dla figurki. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych fantastycznych figurek w naszym sklepie! 

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.