POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Niepowtarzalne anime "Fruits Basket" otrzyma linię figurek POP! Funko

Ostatnimi czasy dostajemy wiele niesamowitych zapowiedzi nowych figurek, nawiązujących do anime i mang. Całkiem niedawno na półkach naszego magazynu pojawiły się fantastyczni bohaterowie z serii "Boku no Hero Academia". Wśród nich znalazły się takie perełki jak Endeavour lub Himiko Toga. Oprócz MHA z dumą wkroczyły również postacie z "Dragon Balla". Jednak nie tylko te dwie bardzo popularne produkcje zasługują na bycie zauważonym i docenionym przez naszą ulubioną firmę. Tym razem przyszedł czas na coś spokojniejszego i bardziej subtelnego.

"Fruits Basket" to manga autorstwa Natsuki Takayi, na podstawie której powstało 26-odcinkowe anime. Za produkcję odpowiedzialne było Studio Deen. W 2019 roku została wydana nowa wersja anime, stworzona przez studio TMS Entertainment. Fabuła opiera się na losach Tohru Hondy, czyli szesnastoletniej dziewczyny, która w wyniku wielu nieprzyjemnych zdarzeń straciła dach nad głową. Tohru znalazła schronienie i wsparcie w domostwie rodziny Sohma. Przypadkiem Honda odkrywa, że członkowie rodziny dotknięci są klątwą, objawiającą się tym, że kiedy jednego z nich przytuli zwyczajny człowiek o przeciwnej płci, ten zamienia się w jedno ze zwierząt z chińskiego zodiaku Jūnishi. Swoją drogą, wiecie jakie zwierzę jest wam przypisane według tego nietuzinkowego wierzenia? Wracając do sedna, "Fruits Basket" przypomina nam bardzo otwarcie o tym, że tolerancja należy się każdemu i nie wolno nikogo osądzać po pozorach. Warto również podkreślić estetyczne cechy tej produkcji. Po pierwsze muzyka jest bardzo dobrze dopasowana, delikatna i ciepła, podkreślająca klimat anime. Po drugie pastelowe kolory sprawiają, że całość ogląda się bardzo przyjemnie. Postaci są narysowane w bardzo przesłodzony sposób, ale nie przeszkadza to w poznawaniu kolejnych epizodów serii. Jednym słowem, każdy kto nie zna tego anime, powinien się z nim zapoznać. Nie gwarantujemy, że każdemu przypadnie do gustu, ale jak kogoś zainteresuje, to z pewnością w jakimś sensie i zachwyci! Jak już będziecie po seansie, to koniecznie spójrzcie na świeżo zapowiedziane, przepiękne figurki POP! Vinyl z tej serii!

Tohru jest uczennicą Miejskiej Szkoły Średniej Kaibara. Uwielbia gotować, opisuje siebie jako doskonałą gospodynię i po lekcjach pracuje jako woźna w biurze, aby opłacać czesne, starając się nie być ciężarem dla swoich krewnych. Przedstawiana jest jako uprzejma, optymistyczna, niezależna, niezwykle miła i bezinteresowna osoba o opiekuńczej osobowości. Figurka prezentuje dziewczynę w klasycznym mundurku szkolnym, który składa się z niebieskiej spódniczki z zakładkami i marszczeniami u dołu oraz biało-niebieskiego topu z marynarką. Thoru zakłada także niebieskie skarpetki sięgające do połowy łydki i brązowe wsuwane buty. Kolejną postacią z tej unikatowej linii będzie Kyo Sohma, czyli charyzmatyczny i dość porywczy chłopak, będący zodiakalnym kotem. Dalej mamy Yukiego Sohmę, który jest dość nieśmiały i odizolowany. Chłopak ten jest zodiakalnym szczurkiem. Obaj wyżej wymienieni męscy bohaterowie noszą mundurki szkolne. Na koniec - nietuzinkowy pisarz o imieniu Shigure Sohma. Mężczyzna jest leniwy i sprośny, ale także manipulacyjny i przebiegły. Mimo wszystko ma dobre serce i jest zodiakalnym psem. Ponadto uwielbia nosić tradycyjne japońskie stroje. Wszyscy trzej panowie otrzymają swoje limitowane wersje, zawierające miniaturowe modele zwierząt oprócz samych chłopaków, w które protagoniści przemieniają się w wyniku klątwy. 

Funko zaszalało! Wszystkie te figurki wyglądają pięknie. Jak wielu jest wśród nas fanów tej produkcji? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy, które anime lub manga jest waszą ulubioną i nie zapomnijcie uzasadnić swojej odpowiedzi! Zamawiamy i czekamy.

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych figurek w naszym sklepie. 

Komentarze (5)

Tohru przeuroczo wygląda. :3

Dobrze że robią coraz więcej anime

Całkiem fajne :)

Limitki fajowe :D

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.