POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Niebawem zobaczymy nowe figurki z przepięknej animacji "WALL-E"

Niebawem zobaczymy nowe figurki z przepięknej animacji "WALL-E"

Jednymi z największych zagrożeń dla Ziemi są nieposegregowane śmieci i wszędzie porozrzucane odpady. Zanieczyszczenie środowiska jest ogromnym problemem współczesności, głównie ze względu na szybkie uprzemysłowienie oraz standardowy rozwój i postęp we wszystkich dziedzinach czy to technicznych, technologicznych, architektonicznych itp. Każdego roku wytwarzamy około 2 mld ton odpadów stałych. Naukowcy przewidują, że za blisko 30 lat ta liczba wzrośnie do 3,4 mld ton. To niewyobrażalna ilość różnego gatunku śmieci, które zapełniają wysypiska i powoli odbierają przestrzeń zieloną. Ciężko nam, ludziom, uświadomić sobie, że natura nie jest w stanie samotnie radzić sobie z dziwnymi, długowiecznymi tworami naszych rąk. Obecnie bardzo często przeprowadza się sporo akcji dla ochrony środowiska i zachęca się młodych i starszych do zbierania, tudzież segregowania odpadów. Działania jednostek zmieniają wiele, ale czy to wystarczy? Jaką mamy pewność, że za kilkadziesiąt lat nasza planeta nie zostanie "całkowicie zatruta"? Co zrobią ludzie w takiej sytuacji? Pewien film animowany z 2008 roku pięknie odpowiada na wcześniej zadane pytanie. Mamy tutaj na myśli oczywiście produkcję Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures pod tytułem "WALL-E". Animacja opowiada o losach robota o nazwie WALL-E, którego zadaniem jest oczyszczenie błękitnej planety z wszelkich zanieczyszczeń i odpadów. Robot bardzo długo służył i wykonywał swoją misję z pełnym zaangażowaniem. W końcu wykształcił w sobie pewną wrażliwość oraz możliwość myślenia i okazywania uczuć. Samotny robot zdołał nawet oswoić karalucha. Jego życie uległo zmianie, gdy spotkał na swojej drodze robota o nazwie EVA, której celem było ustalenie czy Ziemia zapewnia odpowiednie warunki do życia dla ludzi, którzy wcześniej uciekli w kosmos. Film zdobył wiele nagród i wyróżnień oraz został okrzyknięty jednym z najwybitniejszych dzieł ostatniej dekady. Funko już wcześniej wyprodukowało kilka figurek z tej wyjątkowej serii, ale najwyraźniej fani nie mają dość, ponieważ właśnie widzimy nową zapowiedź figurek POP! Vinyl! Mamy nadzieję, że te produkty przypadną wam do gustu, bo my już robimy miejsce na półce! 

Pamiętamy jak niedawno pisaliśmy o kosmicie z Toy Story, który przebrał się za WALL-E'ego. Wiemy, że sporo z Was zgłosiło zainteresowanie na ten konkretny model, dlatego coś czujemy, że również przy tej najnowszej zapowiedzi otrzymamy masę powiadomień o zapotrzebowaniu na figurki. Nie martwcie się, zamówimy tyle, by dla każdego wystarczyło! Bez zbędnego przedłużania przejdźmy do naszego przeglądu nowości! Rozpoczniemy od tajemniczej pasażerki promu kosmicznego. Mowa oczywiście o EVE. Robot o modernistycznym wyglądzie szybko zdobył serce przestarzałego zbieracza odpadów. Jej misja jest o tyle ważna, iż stanowi o przyszłości ludzkości! Biedny WALL-E nawet przez sekundę nie zdawał sobie z tego sprawy. Figurka idealnie odwzorowuje wygląd postaci, która wygląda jak wyjęta prosto z animacji. Następny będzie tytułowy bohater filmu, czyli WALL-E. Wyobraźcie sobie żyć samotnie przez 700 lat. Czyż to nie jest smutne? Na całe szczęście nasz uroczy robocik odnalazł przyjaciela w istocie, której wiele ludzi się obawia lub brzydzi. Chodzi nam o karalucha! W najnowszej figurkowej wersji WALL-E trzyma w dłoniach gaśnicę i pędzi tak szybko, że aż się za nim kurzy! Do zdobycia będzie także jego powiększona wersja oraz kilka edycji limitowanych. Tym, co na samiuśkim początku przyciągnęło naszą uwagę jest niezwykły produkt od Funko-POP! Movie Moments, który prezentuje romantyczną scenę kiedy to WALL-E trzyma EVE za rękę! Chyba jeszcze nie było możliwości dołączenia do kolekcji zabawnego robota o pseudonimie M-O., którego głównym zadaniem było utrzymanie porządku na pokładzie Aksjomatu. M-O jest absolutnym mistrzem w swoim fachu i z ogromnym zaangażowaniem pucuje wszystko, co brudne. Ta pozycja otrzyma swoją wersję CHASE. 

Przyznać się, kto już rozbił skarbonki, by przeliczyć fundusze? Czy są wśród nas osoby, które jeszcze nie oglądały "WALL-E'ego"? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy na które figurki będziecie najbardziej polować! Nie zapomnijcie, że scenkę oraz model powiększony możecie sobie u nas zarezerwować. W tym celu skontaktujcie się z nami mailowo lub za pośrednictwem Facebooka. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych robotów w naszym sklepie.

Komentarze (46)

Uwielbiam! Bajka , gdzie czyny są ważniejsze niż słowa 🥰

Ta scenka jest wspaniała !

Duży walle na żywo prezentuje się mega

wall-e przygrane!

Scenka Wally o Eve jest przecudowna. ❤️

Wall-E 10 cali TOP

szkoda że nie zdążyłam 😞

Przeslicznie się prezentują. Wall-e z gaśnicą dość ciężki jak na figurkę

Cekam i czekam ;_;

Uroczy! ♥️😲

Jakie urocze🥺

Czekam i czekam na Walliego ładującego baterie. Jest tak urokliwy 😍

WALL-E to bajka, która cały czas gra w moim serduszku, ta figurka z Evą to cudeńko

Jejku jej nie mogę się doczekać! Must have w kolekcji

A Wall-E z florą też będzie dostępny?

Może wreszcie uda mi się go zdobyć!

Kocham film i nie mogę się doczekać figurek

nie mogę się doczekać

już na nie czekam😍

Jakie urocze 😍

One są przeurocze 😍

awwwwww przecudowne są te popy , na pewno kupię 😍

Dawno ich nie było, fajnie że znowu są

Coś pięknego 😍

Ten rozczulający wzrok 😶😶

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.