POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Wojownicze Żółwie Ninja z kolejną premierą czadowych figurek!

Wojownicze Żółwie Ninja z kolejną premierą czadowych figurek!

Świat zwierząt jest różnorodny i potrafi zadziwiać nawet tych, którym wydaje się, że już każda żyjąca istota została zidentyfikowana i zakwalifikowana gatunkowo. Organizmy na całym świecie stale ewoluują i z biegiem lat przybierają nowsze, bardziej "przydatne" formy. Jak myślicie, czy istnieje możliwość, że kiedyś niektórzy przedstawiciele fauny wyewoluują do tego stopnia, że będą przypominać ludzko-zwierzęce hybrydy? Wyobraźcie sobie taką scenę: idziecie sobie ulicami miasta, a tu nagle mijacie po drodze żółwia, zajadającego się pizzą i dyskutuje z jakąś dziewczyną o tym, w co będzie wieczorem grał. Jaka jest Wasza reakcja? Przerażenie? Niepokój? A może prosicie tajemniczą istotę o autograf? Ci, którzy wybrali trzecią opcję mogą triumfować i udać się w sentymentalną podróż w przeszłość, bowiem poznaliście w dzieciństwie jedną z najbardziej kozackich ekip młodocianych herosów. 

Już na pewno wiecie, o kim mowa. Oczywiście, że chodzi nam o Wojownicze Żółwie Ninja! Te przerośnięte, zmutowane gady zatriumfowały na ekranach telewizorów już w 1987 roku. Serial bazował na oryginalnym komiksie "Teenage Mutant Ninja Turtles" napisanym przez Kevina Eastmana i Petera Lairda. Z biegiem czasu ukazywało się wiele innych adaptacji o przygodach czterech wojowników, stawiającym czoła każdemu złu z dumą. Jedną z ciekawszych jest film "Wojownicze Żółwie Ninja II: Tajemnica szlamu". Miał on swoją premierę miał w 1991 roku. Hongkońsko-amerykańska produkcja opowiada o próbie zdobycia przez żółwie szlamu, który sprawił, że zmutowały do ludzkich rozmiarów, zdobywając siłę, intelekt i wyjątkową sprawność fizyczną. Niestety ich arcywróg Shredder ubiegł młodych wojowników. Zmutowane gady muszą stawić czoła silnym przeciwnikom, zagrażającym ludzkości. Funko na przestrzeni kilku lat zaprezentowało kilka fajnych figurek POP! Vinyl z uniwersum TMNT. Tym razem nadszedł czas na małe co nieco z wcześniej wspomnianego filmu. 

Nie ma co przedłużać, natychmiast przejdźmy do przeglądu nowości! Rozpocznijmy od tytułowych potworków. Przywódcą czteroosobowej drużyny jest Leonardo, który nosi niebieską opaskę. Żółw używa w walce swoich mieczy, ale w formie figurki trzyma w ręce szlam. Jego mimika twarzy jest dość zabawna, nie uważacie? Następny, najinteligentniejszy ze wszystkich gadów to Donatello. Wojownik Ninja wygląda na sztywniaka, ale w gruncie rzeczy to bardzo miły i sympatyczny osobnik. Jego ulubionym kolorem musi być fiolet. Najzabawniejszym, najbardziej dowcipnym żółwiem jest Michaelangelo, który wyjątkowo nie zajada się pizzą, bo aktualnie wybrał pączki. Gdy tylko zobaczycie gada z pomarańczową opaską na ekranie, wiedźcie, że zaraz będzie bolał Was brzuch ze śmiechu. Nie mogło również zabraknąć Raphaela, czyli najbardziej nerwowego i porywczego wojownika z całej ekipy. Kolor czerwony jego opaski wcale nie jest przypadkowy. Oprócz nastoletnich, wojowniczych żółwi ninja do naszych kolekcji będziemy mogli dodać także Shreddera we własnej osobie. Mściwy mistrz zła sprawia naszym zielonym bohaterom sporo problemów np. tworząc dziwne, wrogo nastawione istoty. Shredder uwalnia dwa nowe potworne mutanty: Tokkę, przerośniętego żółwia jaszczurowatego i Rahzara, przerażającego stwora podobnego do wilka. Czy nasi herosi pokonają te nieprzewidywalne monstra? 

Co myślicie o tych figurkach? Będziecie polować czy macie już dość żółwi? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy, który zielony wojownik ninja jest Waszym ulubionym. Zamawiamy dużo? Czy bardzo dużo? Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych postaci w naszym sklepie!

Komentarze (12)

słodziaki

Ogarnęła mnie nostalgia. Wróciły wspomnienia z dzieciństwa!

może będzie jeszcze dostępny winter soldier z serialu? :3

Tak. Powinien wrócić!

Donatello jakiś nudy :/

Ale super 💚

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.