POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Nadchodzą nowe figurki Wonder Woman z okazji 80-lecia serii oraz Superman w ciekawym wydaniu!

Nadchodzą nowe figurki Wonder Woman z okazji 80-lecia serii oraz Superman w ciekawym wydaniu!

Popkultura jest pełna produkcji, które koncentrują się na opowiastkach o losach superbohaterów i ich zmaganiach z każdym rodzajem przestępczości. Bardzo ciekawe jest to, że najwięcej herosów jest płci męskiej. Mamy nawet kilka teorii, dlaczego tak jest. Wielu mężczyzn w rajtuzach zdobyło swoje nadprzyrodzone zdolności w wyniku jakiegoś nietypowego wypadku, eksperymentu lub traumy. Być może kobiety są bardziej ostrożne i rozsądne, dlatego nie mają możliwości uczestniczyć w "pozornie nieszczęśliwym wydarzeniu", które przyszłościowo gwarantuje jakieś pozaziemskie moce. Nie no, tylko żartujemy... 😜 Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie w wielu obszarach, np. pod względem fizycznym czy psychologicznym. Jednak każda odmienność jest swego rodzaju atutem. Mężczyźni są ponoć uznawani za bardzo dobrych liderów - kompetentnych i potrafiących porywać tłumy. Natomiast kobieta jest bardziej emocjonalna i wiedzie prym w relacjach społecznych. Tak czy siak, wszyscy jesteśmy ludźmi i płeć nie ma większego znaczenia. Gwarantujemy, że bohaterki dorównują herosom i oczywiście odwrotnie. Na szczęście w kilku produkcjach (innych niż komedie romantyczne) można zobaczyć heroiczne kobiety, które poświęcają wszystko, co mają, by ratować ludzkość przed zagładą.

Wonder Woman w tym roku obchodzi swoje 80-te urodziny. Twórcami postaci byli psycholog William Moulton Marston oraz rysownik Harry G. Peter. Amazonka podbiła serca milionów! Nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Nikogo nie zawiódł jej upór, odwaga i rozsądek. Przez tyle lat dzielnie służy ludzkości, szlifując własne umiejętności. O losach bohaterki możemy poczytać w komiksach lub obejrzeć filmy! Jest niewiele produkcji, w których pierwsze skrzypce gra kobieta-superbohaterka! Wonder Women lśni na tle zaludnionym przez mężczyzn. Co więcej, córka Zeusa dumnie stoi u boku sław takich jak Batman czy Superman. Ten drugi też jest istotny w dzisiejszym wpisie, ale o tym później!

Z okazji Funko Fair 2021, nasza ulubiona firma zaprezentowała mnóstwo przeróżnych zapowiedzi nowych figurek POP! Vinyl i nie tylko. Tematem przewodnim ostatniego dnia targów były hasła: Uniwersum DC oraz muzyka. Gdy zobaczyliśmy nowości z Wonder Woman wykrzyknęliśmy jedno, wielkie "WOW"!

Nasz przegląd nowości rozpoczniemy od Supermana, ale spokojnie, zaraz przejdziemy do widowiskowej amazonki. Funko zaprezentowało pierwszą pozycję, z zupełnie nowej linii figurek o nazwie POP! Vinyl Comic Cover. Pod lupę został wzięty Superman. Figurka honoruje kultową okładkę komiksu z pierwszego pojawienia się Supermana w Action Comics # 1 wydanym w kwietniu 1938 roku. Gratka dla fanów niepokonanego herosa. Przejdźmy jednak do naszej nieustraszonej Wonder Woman. Z racji tego, że w tym roku obchodzimy okrągłą rocznicę jej "urodzin", Funko postanowiło stworzyć winylowe podobizny z kilku najistotniejszych okresów działalności superbohaterki. Ta zapowiedź jest niczym podróż w czasie! Do zdobycia będzie Wonder Woman z złotej ery komiksów, lat 50., Diana Prince w wersji Ultra Mod Secret Agent z lat 60., fantastyczna postać z "Challenge of the Gods" z lat 80. i Wonder Woman z komiksu "The Contest" z lat 90. Podsumowując - mnóstwo dobroci, na które na pewno będzie wielu chętnych! Wszystkie figurki wyglądają nieziemsko i posiadają wiele detali. Najlepsze jest to, że każda Wonderka zupełnie różni się do pozostałych! Tutaj nie znajdziecie powtórek, choć to ta sama postać. 

Będziecie polować? Bardzo podoba się na pomysł na linię figurek, skupiającą się na okładkach komiksów. Ciekawe, jaki kolejny komiks wybierze Funko i na jego podstawie stworzy świetny gadżet. Tymczasem zamawiamy ogromne ilości tych nowości i czekamy na dostawy! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tej superbohaterki i herosa w naszym sklepie! 

Komentarze (24)

Wyglądają nieźle :D

Śliczne są 😍

WW glow in the dark świetnie się prezentuje :D

Mam już tyle Wonderek w kolekcji, a te łotry kuszą następnymi 😅

Nie moje klimaty ,ale niektóre naprawde ładne

Ta z "Golden Age" podoba mi się najbardziej! 🔥

Świetnie wyglądają

Kurcze, super wyglądają, ta "Challenge of the Gods" jest boska, chyba muszę ją upolować 😍

Dość retro wyglądają

Ale super wyglądają! ❤️

Super wygląda ten Superman z okładką komiksu, jeśli chodzi o Wonder Woman najciekawsza chyba ta Golden Age.

Super wygląda :)

Prezentują się świetnie :D

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.