POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Nadciąga Overwatch 2 i to będzie istne szaleństwo dla graczy i kolekcjonerów!

Każdy fan pewnej popularnej i lubianej gry powinnien zacząć świętować, a kolekcjonerzy i wielbiciele figurek od Funko skakać ze szczęścia. Już wyjaśniamy, co wzbudzi takie nagłe emocje! Blizzard oficjalnie zapowiedział "Overwatch 2". Już od pewnego czasu gracze domyślali się i czekali z nadzieją, że zostaną podjęte jakieś skuteczne kroki, by ożywić nieco rzeczywistość gry i wzbudzić zainteresowanie graczy. Jednak nie do końca było oczywiste czy nowości i ulepszenia wprowadzi spora aktualizacja, czy jednak powstanie coś zupełnie świeżego. Teraz, opętani radością, możemy głośno wykrzyknąć: nadchodzi "Overwatch 2"! Dodamy tylko, że na 100% już niebawem, jednym tchem wykrzykniemy dzwięcznie także takie słowa: Na pewno zobaczymy nowe modele figurek z tej serii!

"Overwatch" rozwijał się bardzo dynamicznie. Blizzard sukcesywnie wprowadzał nowe postacie do gry i prezentował animowane scenki. Gracze mieli sporo możliwości i mogli liczyć na wiele, specjalnych eventów w grze. W tym samym czasie Funko nie odstępowało na krok, zapowiadając coraz to wiecej figurek i gadżetów, które z każdą kolejną partią zyskiwały chciażby dynamiczne pozy czy bardziej szczegółowy, dopracowany wygląd.  Szczególną uwagę przyciągają figurki, świąteczne lub na przykład halloweenowe, które dzięki swojemu wizerunkowi wprowadzają specyficzny, aczkolwiek przyjemny klimat do domów kolekcjonerów. Swoją drogą niesamowitym uczuciem jest posiadanie swojej ulubionej postaci z gry na własność. Emocje te pogłębiają się jeszcze bardziej, gdy możemy dorwać winylowego bohatera z specjalną skórką z gry, którą tak bardzo sobie umiłowaliśmy. Mimo tych wszystkich dodatków i wydarzeń okresowych, gra stała się dość monotonna. przez co wielu graczy ograniczyło rozgrywki. Blizzard zauważył tę tendencję i zdecydował się na stworzenie drugiej odsłony produkcji. 

Wszyscy gracze "jedynki" mogą liczyć na wsparcie ze strony twórców. Gracze "Overwatch" będą mogli stanąć do walki u boku posiadaczy "Overwatch 2" angażując się w wspólną wieloosobową rozgrywkę PvP, jednocześnie korzystając z nowych bohaterów i map. Dodatkowo gracze oryginalnej gry będą mogli przenieść swój progres i wszystko, co odblokowali do nadchodzącej kontynuacji. Natomiast każdy kolekcjoner będzie mógł na spokojnie dołączyć świeżych bohaterów do swoich starszych wersji figurek, nieprzejmując się tym, czy nowa odsłona Pop!ów będzie mocno odbiegać od pierwszego wydania. Funko zachowa poziom!

Przejdźmy teraz do tego, na co prawdopodobnie wszyscy czekają, czyli co takiego zaoferuje nam  "Overwatch 2". Przede wszystkim możemy liczyć na nowe mapy. Z przecieków wiadomo, że jednym z obszarów rozgrywki będzie Toronto, czyli pierwsze miasto Kanady w grze. Nie może również zabraknąć nowych postaci. Z oficjalnych źródeł wiemy, że w "Overwatch 2" na pewno zobaczymy bohaterkę o imieniu Sojourn. Na ten moment nie mamy zbyt wiele informacji o jej zdolnościach. Jednak po wyglądzie tej Pani i jej broni możemy stwierdzić, że może być bardzo grywalną postacią! Na filmie animowanym od Blizzarda mogliśmy zaobserwować również postać Echo, na którą tak wiele osób czeka. Niestety nie mamy żadnego oficjalnego potwierdzenia o wprowadzeniu tej bohaterki do najnowszej produkcji, jednak niewątpliwie jest to czymś realnym. To, co na pewno możemy powiedzieć z czystym sercem to, to, że nowi bohaterowie w przyszlosci też dostaną swoje figurki. Dlaczego jesteśmy tacy pewni? Głównie dlatego, że Funko mocno podkręca tę serię, dosłownie zalewa nas w różnych odstępach czasowych ogromną falą nowości. Co jakiś czas wypływają przecieki i zapowiedzi coraz to ciekawszych figurek. Słowem jest tego masa! Od koloru do wyboru. Od przepięknych wersji standardowych, po urzekające edycje limitowane. Damy sobie palca uciąć, że każdy fan zdoła wybrać coś fajnego dla siebie. Na przykład niedawno naszym oczom ukazała się zapowiedź kilku świetnych figurek Pop! Vinyl, które przedstawiają między innymi elitarnego sanitariusza, uzbrojonego w specjalny arsenał leczniczy-Baptiste czy Pięść Zagłady, który ubrany jest w strój imitujący lamparta. Dodatkowo na naszych półkach będą mogły zawitać aż dwie wersje ochroniarza Ashe, czyli niezawodnego Boba. Do zdobycia będzie wersja złota lub srebrna!

Nowa stylistyka to również nowy wygląd figurek

"Overwatch 2" będzie także zawierało „mnóstwo treści PvE”, w tym pełną fabułę, w której gracze łączą siły, by pokonać wrogów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Według projektanta gry, Jeffa Kaplana, gra będzie nadal rozgrywką wieloosobową 6 na 6. Będzie to reprezentowane przez nowy podstawowy tryb gry o nazwie "Przepychanka", w której zadaniem graczy będzie walka o kontrolę nad robotem. Następnie drużyna będzie musiała go przemieścić wprost pod bazę wroga. Jak myślicie, czy Funko stworzy jakieś figurkowe scenki z tej rozgrywki? To byłoby coś! Nie można również zapomnieć o pełnoprawnych misjach fabularnych, które wprowadzą nas w historię opowiedzianą w grze, a także specjalnych misjach postaci, które pozwolą rozwinąć, awansować bohatera i odblokowywać modyfikacje. Jeśli przyjrzycie się najnowszym scenkom animowanym od Blizzarda i porównacie je z najnowszymi Pop!ami z tego uniwersum, to dostrzeżecie pewną ciekawą zależnosć. Dzięki rozwojowi, który osiągnęło studio, postacie zyskały nowy charakter wizualny. Przyglądając się im twarzom, zobaczymy, że nabrały większej realności, już nie są takie bajkowe, a mają więcej cech i rys ludzkich. Jest to również zauważalne w najnonowszych figurkach Pop! Vinyl od Funko. Postacie wyglądają jakby były wyrwane z alternatywnej rzeczywistości, która nie specjalnie odbiega od naszego świata. A deatli i drobych szczególików na przykład w strojach poszczególnych bohaterów jest coraz więcej!

Blizzard sam wspomina: "W grze pojawią się także nowi, różnorodni przeciwnicy i frakcje, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom w toku tych misji. Overwatch 2 wprowadzi również wizualne ulepszenia stworzone z myślą o przedstawieniu bohaterów – oraz ich odświeżonego wyglądu – z najwyższą dbałością o szczegóły."

Niestety nie znamy jeszcze premiery gry. Możemy jej wyczekiwać z ogromną satysfakcją i nadzieją, bo jak Blizzardowi wszystko wypali, to dostaniemy coś, co będzie wciągać na wiele godzin i umilać wolny czas przez dłuuugie chwile! A i nowych figurek bezwątpienia nie zabraknie! 

Wszyscy Ci, którzy jeszcze szukają jakichś wyjątkowych gadżetów z gry, powinni przejrzeć naszą ofertę, bo mamy tam kilka zacnych modeli, a w razie potrzeby zgłoście zainteresowanie na stronie, a otrzymacie niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności pozostałych cudeniek w naszym sklepie! 

Komentarze (1)

Ciekawe kiedy Funko wrzuci do oferty standardowej tą nową serię! My już wypatrujemy by zamówić! 🔥

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.