POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Wpis z sekcji Zapowiedzi
Udostępnij
"Monsters at Work", czyli wielki powrót uniwersum "Potwory i spółka". Nadciągają świetne figurki!

"Monsters at Work", czyli wielki powrót uniwersum "Potwory i spółka". Nadciągają świetne figurki!

Potwory raczej kojarzą się nam z czymś przerażającym, nieludzkim i odpychającym. Monstra zazwyczaj widuje się w horrorach lub domach strachu. Wielkie bestie mają za zadanie przyprawiać nas o gęsią skórkę i wywoływać jedynie uczucie lęku. Choć zdajemy sobie sprawę z tego, że dziwne, nietypowe stworzenia o krwawych zamiarach nie istnieją, to jednak gdy widzimy je na ekranie, to i tak czujemy pewien niepokój. Jednak nie każdy potwór jest zły, niedobry i zabójczy. Są takie, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają zbyt groźnie, a ich prawdziwe oblicze jest zaskakująco przyjazne. 

Na pewno większość z Was kojarzy film animowany "Potwory i spółka", który został wyprodukowany przez wytwórnię Pixar i Disney. Za reżyserię odpowiadał Pete Docter. Monstra, pojawiające się w animacji wcale nie są tak bardzo przerażające, a wręcz przeciwnie - niektóre z nich przypominają przerośnięte, puchate pluszaki. Miasto potworów może funkcjonować przy użyciu specjalnej energii, uzyskiwanej z krzyku wystraszonych dzieci. W realiach stworzonek panuje przekonanie, że ludzie są istotami toksycznymi i niebezpiecznymi, dlatego bestie nie mają żadnych zawahań podczas wykonywania swojej pracy na stanowisku "straszaka". Każdego dnia otwiera się drzwi, przez które można przejść do świata ludzi w celu zdobycia niezbędnej energii. Jednak dzieci z pokolenia na pokolenie boją się coraz mniej. Na szczęście Sulley oraz Mike odkryli, że dzieci wcale nie są takie groźne, a ich śmiech wyzwala więcej energii niż strach. Rzeczywistość potworów zmieniła się. Zawód "straszaka" zniknął. Teraz ludzi należy rozbawiać, ale czy jest to takie proste i czy każdy potwór się do tego nadaje? O tym najprawdopodobniej przekonamy się oglądając nowy serial animowany "Monsters at Work". Produkcja zadebiutowała w serwisie streamingowym Disney+ 7 lipca 2021 roku. Funko nie czekało zbyt długo i niemal natychmiast po premierze zapowiedziało kilka zabawnych figurek POP! Vinyl z tego intrygującego serialu. 

Zwiastun "Monsters at Work" zdradził nam, że ponownie spotkamy się z naszymi ulubieńcami. Jednak tym razem Sulley i Mike Wazowski nie będą odgrywali roli pierwszoplanowych. Historia ma się skupić na zupełnie nowych potworach i ich próbie adaptacji do nowych warunków pracy. Przejdźmy do przeglądu nowości!

Na początek Funko dawkuje nam emocje, ponieważ zaprezentowało dopiero dwa modele z tej szalonej serii. Akcja serialu skoncentruje się na nowej postaci - Tylorze Tuskmonie. Wiemy, że ten fioletowy ziomek ubiegał się o pracę straszaka. Gdy tylko dowiedział się, że dzieci już się nie straszy a rozśmiesza, postanowił spróbować się przebranżowić. Jednak dla rogatego potwora może to okazać się zbyt kłopotliwe. Na początek Tylor został przypisany do działu technicznego. Patrząc na jego zapał, możemy łatwo stwierdzić, że zrobi wszystko, by stać się mistrzem w rozśmieszaniu niewiniątek. Już sama figurka prezentuje go jako sympatyczne fioletowe stworzenie.

Drugą postacią, którą będziemy mogli dołączyć do naszych kolekcji jest Val Little. Ta istotka przypomina trochę odwróconą literę "U". Wiadomo, że jest mechanikiem oraz najlepszą przyjaciółką Taylora. Wydaje się, że pryska entuzjazmem i dobrym humorem. 

Ilu mamy tutaj fanów uniwersum "Potworów i spółki"? "Monsters at Work" może być bardzo zabawną produkcją, którą warto obejrzeć, chociażby przez wzgląd na pojawienie się naszych ulubieńców z 2001 roku. Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy, czy będziecie polować na te figurki! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych "potwornych rozbawiaczy" w naszym sklepie!

Komentarze (14)

Super :)

ośmiornica całkiem fajna

Lubię te dwa pierwsze filmy z tego uniwersum, ale teraz to już brak pomysłów delikatnie plus lecenie na kasę :( Choć na pewno obejrzę, bo ciekawość weźmie górę XD

Urocze :D

Jakie słodkie 😍

Słodzcy

🤩

:) mega sa

Super 🤩

Wow🤩

Super 😁

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.