POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

"Masters of the Universe" powraca do działu "Retro Toys" z kilkoma ciekawymi figurkami!

"Masters of the Universe" powraca do działu "Retro Toys" z kilkoma ciekawymi figurkami!

Zauważyliśmy, że figurki z linii "Retro Toys" od Funko nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Prawie wcale nie zgłaszacie zainteresowań na poszczególne modele. Mimo wszystko zawsze zamawiamy chociaż śladowe ilości wybranych produktów, by zaspokoić potrzeby niszy. Pamiętajcie, że warto sygnalizować nam zainteresowanie jakąś figurką, bo wtedy dokładnie wiemy ile sztuk zamówić, by dla każdego starczyło i by nie trzeba było o nie prowadzić żadnych działań wojennych. :) Na naszym blogu możecie odnaleźć kilka artykułów, które prezentują fenomen figurek z działu "Retro Toys". W ogromnym skrócie, jest to koncepcja oparta na uderzeniu w nasz sentyment i przypomnienie słodkich chwil z dzieciństwa. Klasyczne Transformersy czy Kucyki Pony były niegdyś naszymi zabawkami i chętnie oglądaliśmy seriale i bajki o ich przygodach. Nasza ulubiona firma uznała, że warto stworzyć figurki, które będą podobiznami bohaterów z tych niezapomnianych produkcji. Jednak istnieje pewne uniwersum, które ma nieco więcej fanów, niż inne z tej nietypowej fali figurek. Mowa oczywiście o "Masters of the Universe". Animowany serial "He-Man i władcy wszechświata " powstał na podstawie figurek akcji produkowanych przez firmę Mattel i wydawanego w latach 1981-1983 mini-komiksu o przygodach He-Mana i Szkieletora. Serial ów odniósł ogromny sukces w latach 80. na całym świecie. MOTU posiada wielu fanów, którzy skrupulatnie śledzą wszystkie nowinki, dotyczące tej franczyzy. Natknęliśmy się na kilka artykułów i informacji, które sugerują, że prawdopodobnie w 2022 roku zobaczymy nowy film "Masters of the Universe". W 2019 roku Sony ogłosiło, że film ukaże się 5 marca 2021 roku. Jednak w styczniu 2020 roku poinformowano, że film został wycofany z harmonogramu premier Sony, a jego data premiery w marcu 2021 została zastąpiona innym filmem. Na ten moment trudno odnaleźć jakieś konkretne informacje na temat tej produkcji i przyszłych planów z nią związanych. Internauci wierzą, że jego fabuła nie będzie zbyt mocno odbiegać od tego, co mogliśmy zobaczyć w kultowym serialu animowanym. Przypominamy, że główny protagonista Adam jest na co dzień księciem Eterni, lecz gdy zachodzi taka potrzeba po wypowiedzeniu słów "Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!" staje się herosem znanym jako He-man. Bohater stawia czoła Szkieletorowi aby ocalić swoją planetę oraz uchronić sekrety Zamku Grayskull. Wróćmy jednak do meritum i przyjrzyjmy się fantastycznym figurkom POP! Vinyl. 

Gdy ostatnim razem pisaliśmy o figurkach z "Masters of the Universe", mogliśmy wspólnie podziwiać takie postacie jak: He-Man, Szkieletor, King Randor, Kobra Khan, King Hiss czy Grizzlor. Zapewniamy, że i tym razem fani tego uniwersum będą zachwyceni. Bez zbędnego przedłużania przejdźmy do przeglądu nowości! Rozpoczniemy od Szieletora. Tutaj Funko bardzo się postarało. Wcześniej mogliśmy dołączyć do kolekcji tego złego demona z innego wymiaru, który jeździł na fioletowej panterze. Tym razem dosiada on Night Stalkera. Genialna figurka. Inną wyjątkową pozycją, którą można śmiało położyć na swojej półce jest Szkieletor w zestawie z "Wężową górą". Nie zabraknie także potężnego wojownika Clamp Champa, który dzierży potężną broń zaciskową, która może mocno spętać każdego przeciwnika. Jako mistrz chwytania posiada ogromną siłę fizyczną niezbędną do obsługi broni zaciskowej, a także jest mistrzem skradania się i posiada wyostrzone zmysły słuchu i wzroku. Trap Jaw jest cyborgiem z mechaniczną szczęką o ostrych zębach i śmiercionośnym ugryzieniu oraz ramieniem robota, w które wmontowaną ma szeroką gamę różnych broni. Merman tylko czeka, aż dołączycie go do swoich kolekcji. Dragstor jest najszybszym członkiem Hordy Zła! Wiedźma Evil-Lyn z całych sił wspiera siły zła! Horde Trooper wygląda fenomenalnie jako figurka POP! Vinyl. 

Co sądzicie o tych nowościach? Naszym zdaniem najlepiej wygląda ten Szkielecik na opancerzonym, robotycznym koniku. Dajcie nam znać w sekcji komentarzy czy oglądaliście w dzieciństwie przygody He-mana i czy posiadaliście jakieś zabawki z tego uniwersum. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych potężnych osobistości w naszym sklepie!

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.