POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Marvelowe Zombie znowu atakują nasze kolekcjonerskie półki!

Rok 2020 nie był dla nas łaskawy. Gdy już myśleliśmy, ze gorzej być nie może, nagle wydarzało się cos o sto krotnie wzmocnionej goryczy. W tym smutnym czasie w naszych duszach nasilił się pesymizm. Bardzo często narzekaliśmy na coś, choć w głębi serca wiedzieliśmy, ze nic to nie zmieni. Powoli traciliśmy nadzieje, by ponownie wzmacniać ją myślą o nowym roku. To jeszcze nie koniec świata. Przed nami jeszcze wiele atrakcji. Zobaczymy co zgotuje nam los. Bądźmy pozytywnej myśli i przepędźmy demony smutku. Niektórzy już zaczęli wierzyć, że to co aktualnie dzieje się na świecie jest zalążkiem apokalipsy. Chyba nie jest aż tak źle. W końcu nie możemy narzekać na przykład na inwazję kosmitów czy ataki hord zombie. Brzmi nierealnie, ale chyba już nic nie jest w stanie nas zdziwić. W uniwersum Marvela możemy znaleźć historię o przebiegu i skutkach apokalipsy zombie. Tajemniczy wirus zamienia superbohaterów w krwiożercze bestie. To dopiero czarny scenariusz, który dowodzi, że tak właściwie w naszej rzeczywistości wszystko jest pod kontrolą. Swoją drogą, zombie to chyba jedne z najbardziej przerażających stworów. Nie chodzi o ich wygląd, bo są potwory, które wyglądają znacznie gorzej, ale o ich intencje, brak możliwości komunikacji z nimi i dziwne poruszanie się. Jak długo może żyć zombie? Dopóki ciało całkowicie się nie rozpadnie, dopóki nie pozbawi go się mózgu? No właśnie ciężko to stwierdzić, bo w popkulturze jest wiele wyobrażeń na temat nieumarłych. Chyba najgorsze są jednak te, które mogą pochwalić się niewyobrażalną zwinnością. Powolne trupy nie stanowią tak wielkiego zagrożenia jak te, które nie czują zmęczenia, a jedynie głód. Funko już kiedyś zapowiadało kilka fantastycznych figurek POP! Vinyl, które przedstawiały bohaterów Marvela jako zombie. Tym razem przyszedł czas na kolejną falę przerażająco dobrych nowości.

Tym razem w standardowej puli figurek do zgarnięcia będzie aż pięć modeli. Nasza ulubiona firma wyprodukowała dokładnie taką samą ilość limitowanych figurek. No dobra nie zadręczamy Was wstępami i zaczynamy przegląd nowości! W skład drużyny Avengerów wchodzi wiele silnych herosów, którzy posiadają unikatowe moce i sławią swoje imię chwałą. Jednak jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę, a to dlatego, że jest bogiem. Thor włada piorunami i profesjonalnie posługuje się młotkiem. Również jako zombie od czasu do czasu majsterkuje swoim ulubionym narzędziem. Co ciekawe ostry blond jego włosów nie wyblakł pod wpływem rozkładu. Być może bogowie gniją wolniej? W każdym razie, syn Odyna prezentuje się widowiskowo. Czerwony Hulk nie grzeszy urokiem, ale za to jego siła przewyższa wielu bohaterów czy złoczyńców. Gambit wygląda na zdenerwowanego! Lepiej uważajcie, by nie wszczynał bójek w waszych kolekcjach. Nie tylko herosi przemienili się w zombie. Również złoczyńcy zostali zainfekowani. Doktor Doom nadal pragnie zniewolić ludzkość, ale teraz na nieco innych zasadach. Poleje się sporo krwi. Modok wygląda odstraszająco i fascynująco zarazem. Jak długo gnije taka wielka głowa? Jeśli zaś chodzi o edycje limitowane, to do zgarnięcia będą między innymi: kolejny Gambit, Moon Knight, She-Hulk, Rogue, Mystique.

Która figurka spodobała Wam się najbardziej? Fuzja zombie z istotami, które są obdarzone niezwykłymi zdolnościami prezentuje się bardzo ekscentrycznie. Niezwykle przerażająca wizja, że ci, którzy niegdyś byli podporą dla mieszkańców Ziemi, nagle stali się okrutnymi bestiami. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tej hordy w naszym sklepie! Trzymajcie kciuki, by nie zeżarły pozostałych obywateli, którzy goszczą w naszym magazynie.

Komentarze (8)

Deadpool super, reszta taka sobie

Thor nawet spoko :)

Kompletnie nie moje klimaty haha

Niektóre wyglądają naprawdę przyjemnie :)

O kurde, fajnie wyglądają 😃

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.