POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Mario Andretti z zawrotną prędkością wjedzie na Wasze kolekcjonerskie półki!

Mario Andretti z zawrotną prędkością wjedzie na Wasze kolekcjonerskie półki!

Mówi się, że ludzie ciągle się gdzieś spieszą. W szalonej pogoni za codziennymi obowiązkami i w starciu z cyklicznymi przeszkodami, człowiek zapomina jak to jest na chwilę się zatrzymać, pomyśleć i po prostu zwolnić. Rzeczywistość narzuca nam pewne tempo, za którym musimy podążać, by nie wypaść z toru zwanego życiem. Jak to jednak jest z tą prędkością? Staropolskie przysłowie mówi: gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Można uznać, że jest w tym sporo prawdy. Zbytni pośpiech może się okazać naszym wrogiem i wszystko, co początkowo skrupulatnie zaplanowaliśmy, może zamienić się w niekontrolowany chaos. Jednak z drugiej strony ludzi ciągnie do rozkoszowania się szybkością pod różnymi postaciami. Odpowiednio dopasowany pośpiech pozwoli nam zakończyć nasze podstawowe zadania wcześniej, co będzie skutkowało tym, że będziemy mieli więcej czasu na odpoczynek, relaks i przyjemności. Kolejnym przykładem są kolejki górskie, zapewniające rozrywkę, wprowadzając pożądaną prędkość. Odrobina adrenaliny nigdy nie jest zła, a szybkość na pewno ją zapewni. Niewątpliwie lubimy oglądać wyścigi, w których - bądź co bądź - chodzi o prędkość. I choć nie doświadczamy jej bezpośrednio, to jednak takie delikatne obcowanie z nią sprawia nam przyjemność. Jednymi z najbardziej ekscytujących dyscyplin sportowych są właśnie wyścigi samochodowe. Publiczność z dumą i niespotykaną energią kibicuje swoim faworytom oraz boleśnie opłakuje ich niepowodzenia. Trzeba być niezwykle utalentowanym, by osiągnąć zwycięstwo w tak nieprzewidywalnym i niebezpiecznym sporcie. Ba! Trzeba być prawdziwą legendą! Funko zaprezentowało nową, wyjątkową figurkę POP! Vinyl, która przedstawia niezwykłego człowieka! 

Wyżej wspomnianą legendą jest Mario Andretti, czyli amerykański kierowca wyścigowy. W Stanach Zjednoczonych stał się synonimem szybkości i to nie bez powodu! W ciągu swej kariery mężczyzna ten wygrywał i zdobywał tytuły w Champ Car, Formule 1 oraz International Race of Champions. Pozostaje jedynym kierowcą, który zwyciężył w Indianapolis 500 - jeden z trudniejszych wyścigów samochodowych, rozgrywających się każdego roku na torze Indianapolis Motor Speedway w mieście Speedway w Stanach Zjednoczonych. Wyścig odbywa się na dystansie 500 mil, czyli 200 okrążeń. Nie można również pominąć faktu, że Mario osiągnął sukces w Daytona 500 i Formule 1. Figurka prezentuje się ekstrawagancko i oddaje triumfalny charakter tej postaci. 

Jak to z Wami jest, lubicie szybko czy wolno (jak to prawi mem 😜)? Tak całkiem serio, wolicie gdy coś się dzieje z zawrotną prędkością, czy jednak jak coś płynie melancholijnym tempem? Mario Andretti zdecydowanie postawiłby na prędkość! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tego rajdowca w naszym sklepie! 

Komentarze (21)

Wygląda świetnie

Nawet wporzo :D

Dla mnie ładny

Wygląda całkiem całkiem :D

Nawet fajny,chodź nie poznaję za bardzo postaci 😅

Wygląda spoko, ale niestety nie ma zbyt dużego zainteresowania na figurki sportowe.

Totalnie tego Pana nie kojarzę. Wyścigi samochodowe to nie moja bajka. Kiedyś oglądało się Formułę 1 co niedzielę, ale to chyba z 10 lat temu. 🤣

Wygląda fajnie

Nie kojarzę go, ale figurka ładnie wykonana.

Figurka wygląda fajnie 😃 ciekawe jak z zainteresowaniem w Polsce

Nie znam ale wygląda całkiem ok :)

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.