POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Linia "Retro Toys" poszerza się o figurki z serii "Masters of the Universe"!

Sprytnym chwytem marketingowym jest tworzenie specjalnych produkcji (takich jak na przykład seriale czy filmy), które w szybkim tempie wpłynęłyby na popularność pewnych produktów. Firma Mattel, która sławi się wytworem zabawek jest odpowiedzialna za powstanie franczyzy o nazwie Master of the Univers. Animowany serial "He-Man i władcy wszechświata " powstał na podstawie figurek akcji produkowanych przez wyżej wspomniane przedsiębiorstwo i wydawanego w latach 1981-1983 mini-komiksu o przygodach He-Mana i Szkieletora. Serial odniósł ogromny sukces w latach 80. na całym świecie. Fabuła przedstawia historię He-Mana, najpotężniejszego człowieka we wszechświecie, który codziennie stawia czoła siłom zła, by ocalić krainę Eternii przed mrocznymi planami i działaniami podstępnego Szkieletora. Dla głównego protagonisty najważniejsza jest ochrona sekretów zamku Grayskull. Pomimo ograniczonych technik animacji, które zostały użyte do produkcji serialu, "He-Man and the Masters of the Universe" otarł się o problemy związane z cenzurowaniem. Po raz pierwszy produkcja skierowana do dzieci prezentowała muskularnego, niezwyciężonego bohatera, który otwarcie angażuje się w walkę na ekranie. Choć nie ma w tym śladu przesadnej brutalności, to jednak rodzicom nie podobało się również to, że cała seria powstała głównie w celach marketingowych, jako reklama dla nowej linii zabawek. Aby złagodzić negatywny rozgłos, na końcu każdego odcinka przedstawiany był morał historii, który był zwykle powiązany z akcją lub głównym tematem danego odcinka. Jako ciekawostkę dodamy tylko, że początkowo nasz ulubiony He-Man mógł wyglądać zupełnie inaczej. Roger Sweet zaprezentował koncepcję bohatera w postaci trzech dużych trójwymiarowych prototypów gipsowych. Pierwszy przypominał barbarzyńcę z toporem, drugi żołnierza z czołgiem zamiast głowy i ostatni kosmonautę z charakterystycznym hełmem. Oczywiście najbardziej spodobał się pierwszy wizerunek i dobrze, bo te pozostałe koncepcje jakoś nie wpasowują się w klimat najpotężniejszego człowieka we wszechświecie. Funko właśnie wypuściło nową falę figurek POP! Vinyl z działu Retro Toys, inspirowanych wyglądem klasycznej serii Masters of the Universe z lat 80. 

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj! Najnowsza zapowiedź najprawdopodobniej przyciągnie zarówno tych starszych, jak i młodszych fanów serii. W tej niezwykłej fali figurek POP! Vinyl znajdziemy sporo świeżych postaci, które nigdy wcześniej nie zostały uwzględnione w produkcji, oraz nowe wersje innych bohaterów, którzy otrzymali już swoje figurkowe odpowiedniki. W wersji standardowej zobaczymy najprawdziwszego władcę Eternii, czyli króla Randala, Szkieletora z „Diabelskimi Szponami”, Grizzlora- bardzo ważnego członka Hordy Zła, Kobra Khan który jest połączeniem człowieka i kobry. Dodatkowo do zdobycia będzie She- Ra, czyli siostra księcia Adama i He-Man, którego wielkość jest na prawdę imponująca- to aż 10 cali! Nie można również zapomnieć o Szkieletorze, który ujeżdża bestię o imieniu Panthor. Oprócz ciekawych pozycji standardowych znajdzie się też kilka edycji limitowanych z linii artystycznej od Funko. 

Mamy dla was dodatkową nowinę! Mattel Television i Netflix ogłosiły również współpracę przy produkcji dwóch nowych seriali animowanych, które zostaną pokazane na wcześniej wspomnianej platformie streamingowej. Jednym z projektów jest „Masters of the Universe: Revelation”. To serial, który skupi się na wciąż nierozwiązanych historiach z klasycznej ery animacji lat 80. Druga będzie oryginalną produkcją, która przedstawi zupełnie nowe przygody najwybitniejszych postaci z serii „He-Man and the Masters of the Universe”. Jak Wam się podobają najnowsze figurki? Które postacie to dla was absolutny must-have w kolekcji? Sekcja komentarzy czeka na wasze odpowiedzi! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych potężnych osobistości w naszym sklepie!

Komentarze (4)

Nie znam tego 😐

Moje dzieciństwo :D

Nie znam, nie oglądałam, ale popy super 🖤

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.