POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Kosmici z "Toy Story" ujawniają swoje tajemne hobby! Tak, chodzi o cosplay.

Pixar to amerykańska wytwórnia filmów animowanych. Spod jej skrzydeł wyszło sporo genialnych produkcji. Jedne z najbardziej znanych to m.in. "Toy Story", "Potwory i spółka", "Odlot", "Ratatuj", "Auta", "Gdzie jest Nemo?" i wiele, wiele innych. Tak naprawdę, wielu z nas wychowało się na tych właśnie filmach animowanych. Niemal zawsze jest tak, że poboczna postać z jakiegoś filmu staje się większym symbolem i niejako znakiem rozpoznawczym danej produkcji. To właśnie można powiedzieć o zielonych kosmitach z filmu animowanego "Toy Story"! Limonkowe, piszczące zabawki z trzema oczami miały w rzeczywistości niewielki udział w głównej przygodzie Chudego i Buzza Astrala, a mimo to okazały się na tyle ciekawym "dodatkiem", że w każdej kolejnej części animacji nie zabrakło ich obecności.

Funko przeprowadziło z tymi niezwykłymi zabawkami mały wywiad. Dość szybko na jaw wyszła niespodziewana informacja! Kosmici z "Toy Story" posiadają niepowtarzalne hobby - uwielbiają cosplaye! Po dość długich negocjacjach firma otrzymała zgodę na zapoznanie się z kilkoma projektami strojów zielonych obcych. Ostatecznie zawarto z nimi szaloną umowę! Funko zyskało możliwość stworzenia specjalnej serii o nazwie Pixar Alien Remix, która zaprezentuje linię figurek POP! Vinyl, przedstawiających kosmitów w przeróżnych kostiumach. W zamian piszczący przedsiębiorcy mieli poznać prawdziwe bóstwo, a nie jakiś tam chwytak z automatu. 😉 Niestety więcej szczegółów tej sprawy nie znamy, ale już wiemy, za co przebrały się porywcze zabawki! Zobaczcie sami!

No to zaczynamy! Nasi kosmici w szczególności upodobali sobie film animowany "Odlot", dlatego kilka z nich stworzyło fantastyczne stroje Carla, Russella oraz Duga. Jeden obcy zakochał się w księżniczce z filmu "Dawno temu w trawie", więc się do niej upodobnił. Oczywiście wiele piszczałek przybrało postać swoich przyjaciół, takich jak np. koń Chudego, a 10-cio calowy kosmita przebrał się za samego szeryfa! Ten gigant wygląda obłędnie! Seria Pixar Alien Remix obejmie również długopisy, brelkoi oraz linię Mystery Minis.

No dobra, przyznać się teraz szczerze, co myślicie o takiej kombinacji od Funko? Pomysłowe czy może kiczowate? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy!

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych figurek w naszym sklepie!

Komentarze (1)

Z jednej strony szalony pomysł... z innej strony sam nie wiem co myśleć. 👽

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.