POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Kaskader Evel Knievel może zawitać na Waszych kolekcjonerskich półkach!

Na świecie żyje około 8 miliardów ludzi. Codziennie każdy podąża swoją ścieżką, podejmując decyzje, których konsekwencje może odczuć większe grono osób. Jednak zazwyczaj jest tak, że szary człowiek niczym nie wyróżnia sią od innych i pozostaje na uboczu rozpoznawalności. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Nie każdy potrzebuje rozgłosu, bo jest szczęśliwy, będąc tym, kim jest. Ludzie od zawsze marzyli o sławie. Niekiedy tylko dlatego, że z tym statusem wiążą się pewne przywileje. Z drugiej strony chyba każdy chce być zauważonym. Nieważne na jaką skalę, po prostu wszyscy potrzebują odrobinę uwagi, która nie musi wiązać się z wielbieniem, a jedynie drobnym uczuciem docenienia, koleżeństwa czy silniejszych emocji, takich jak przyjaźń lub miłość. Sława to nie wszystko, a jednak potrafi uszczęśliwić lub całkowicie zrujnować życie prywatne i zniszczyć pewne strefy osobiste. Rozpoznawalność wiąże się z wielką odpowiedzialnością i wymaga ogromnej ostrożności. Ten, kto będzie chciał zyskać rozgłos, będzie musiał zrobić coś, co można nazwać wielkim czynem, który zachwyci. Jak tego dokonać? Można opierać się na swoim talencie lub zasługach. Jeśli ktoś jest zdolny i ma pewne predyspozycje, to powinien je rozwijać na taką skalę, by wiele osób mogło je poznać i respektować. Na przykład aktorzy lub piosenkarze dzielą się swoim talentem, dzięki czemu zdobywają swoich miłośników. Są też tacy, którzy decydują się na wykonanie czegoś niebezpiecznego, ukazując w ten sposób niepowtarzalną odwagę, jednocześnie podbijając serca fanów. Taką osobą bez dwóch zdań jest Robert Craig "Evel" Knievel. Mężczyzna jest amerykańskim kaskaderem-motocyklistą. Jego wyczyny przyniosły mu potężną sławę. Funko z wielkim uznaniem prezentuje kilka figurek POP! Vinyl, które przedstawiają tego charyzmatycznego artystę.

Dla tych, którzy nie kojarzą Evela Knievela, krótko opiszemy z czego między innymi jest znany. Można uznać, że światową sławę mężczyzna uzyskał w latach 70. XX wieku. W tym czasie specjalizował się w akrobacjach i skokach motocyklowych nad różnymi przeszkodami, do których zaliczały się szerokie autostrady, rzędy zaparkowanych samochodów, zbiorniki wodne pełne rekinów, skrzynie wypełnione jadowitymi wężami oraz płonące obręcze. Zdecydowanie najwięcej rozgłosu przyniósł mu skok nad kanionem rzeki Snake o szerokości 1,5 km, który był transmitowany w telewizji na żywo. Knievel wystartował w przypominającym samolot pojeździe wyposażonym w napęd rakietowy. Ostatecznie próba skoku nie powiodła się, gdyż spadochron, w który był wyposażony mężczyzna otworzył się zbyt wcześnie, co tłumaczono awarią elektroniki. Evel potrafił zachwycić swoją odwagą tłumy! 

W tej niepowtarzalnej linii figurek od Funko zobaczymy aż trzy wersje Knievela. Standardowa będzie prezentować motocyklistę w białym, kaskaderskim stroju. Do zdobycia będzie również model Chase, prezentujący naszą sławę w niebieskim kostiumie oraz kasku. Ostatnią figurką jest prawdziwa perełka. Evel w trakcie wyskoku na motocyklu wygląda fenomenalnie! Kompletny must-have dla każdego fana tej postaci!

To kto się skusi? 😊 To kolejna zapowiedź, gdzie mamy problem z oszacowaniem, jak wielu będzie chętnych na zdobycie takiej sławy. Podzielcie się z nami w sekcji komentarzy czy podobają Wam się te POP!y.

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tego kaskadera w naszym sklepie!

Komentarze (4)

O, tym na motorze to byłby mój facet zachwycony! :D

Na motorze nawet spoko

Wersja z motorem wygląda ciekawie

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.