POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

"Kapitan Marvel" nadciąga do kin i do oferty figurek Funko

Znacie komiksowe przygody Kapitan Marvel? Każdy fan na pewno już wie o nadchodzącej premierze filmu! Zapowiedziany amerykański, fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterce Carol Danvers wydawnictwa Marvel Comics ma mieć swoją premierę 8 marca 2018 roku. Za reżyserię odpowiadają Anna Boden i Ryan Fleck. Dla tych, którzy nie znają Kapitan Marvel, przybliżymy nieco jej cele i zdolności...  W latach dziewięćdziesiątych, Carol Danvers staje się najpotężniejszą superbohaterką, podczas gdy na Ziemi rozpoczyna się międzygalaktyczna wojna między dwoma obcymi rasami. Danvers ma nadludzką siłę i wytrzymałość, potrafi latać, posiada wyczulony szósty zmysł i może emitować wybuchowe podmuchy promieniującej energii, którą wystrzeliwuje z swoich palców. Demonstruje także zdolność absorbowania innych form energii, takich jak energia elektryczna, w celu dalszego powiększania jej siły i projekcji energii, aż do siły eksplodującej broni jądrowej. Kiedy jest wystarczająco wzmocniona, może wytrzymać nacisk 92-tonowego ciężaru i uderzyć z podobnym poziomem siły. Dodatkowo może przetrwać bez problemu w kosmosie! Trzeba przyznać, mocna kobieta! Do premiery filmu zostało jeszcze trochę czasu, a Funko już zapowiedziało nowe produkty z tej serii! Co tym razem będziemy mogli zdobyć?

 

Na rozgrzewkę trzy długopisy z minifigurkami na czubku. Cóż to za figurki? Kapitan Marvel w dwóch wersjach w masce i bez oraz jej futrzarzy towarzysz kot Goose. Znajdzie się też coś, co łatwo zabrać ze sobą w każdą podróż - breloki POP! Keychains. W tym wydaniu zobaczymy dokładnie te same postacie, które ozdabiają długopisy, ale także Vers (Carol w zielono-czarnym stroju)!

W związku z potężną siłą i mocami naszej bohaterki, ujrzymy ażdziewięć wersji tej postaci w wydaniu figurek POP! Vinyl. Do zgarnięcia będą dwie edycje standardowe - Kapitan Marvel w swym czerwono-niebieskim stroju oraz Vers. W wersji Chase Carol dodatkowo ma maskę na sobie. Pozostałe pięć figurek to wersje limitowane, a wśród nich: Vers w masce, Kapitan Marvel w masce podczas lotu ze skumulowaną energią w dłoniach, Kapitan Marvel bez maski w trakcie zbierania energii i jednocześnie gotowa do ataku, Carol Danvers w stroju bojowym oraz Kapitan Marvel, ukrywająca strój pod kurtką. Dodatkowa wersja naszej wspaniałej bohaterki należy do serii POP! Rides, a sama figurka prezentuje się świetnie. Superbohaterka śmiga na swoim motocyklu. Aż widać tę prędkość!

Kapitan Marvel jest niezwykła, ale towarzyszą jej też sojusznicy i złoczyńcy. W tym POP! Vers, Nick Fury z wciąż w pełni funkcjonalnym okiem, oficer wojskowy Kree Star Commander, Talos, kot Goose, który w rzeczywistości jest przedstawicielem gatunku obcych zwanego Flerkenami. Koty te są w stanie teleportować się, a także wysunąć niebezpieczne macki ze swoich pyszczków!

Zbierz je wszystkie na rekonstrukcje sceniczne dwudziestego pierwszego filmu Marvel Cinematic Universe! Premiera już w styczniu! Czekacie? Już teraz możecie zgłosić zainteresowanie, by otrzymać niezobowiązujące powiadomienie o dostępności produktu w naszym sklepie!

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.