POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo

Zapowiedzi

Kategoria

Dariusz Lorek

Autor wpisu

1.12 2018

Opublikowano
Udostępnij dalej

Kapitan Marvel nadciąga do kin i do oferty figurek Funko

Czekacie na film z Kapitan Marvel? Mamy dla Was zdjęcia wszystkich modeli figurek Funko jakie otrzymamy w przyszłym roku do oferty.

Znacie komiksowe przygody Kapitan Marvel? Każdy fan na pewno już wie o nadchodzącej premierze filmu! Zapowiedziany amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterce Carol Danvers wydawnictwa Marvel Comics ma mieć swoją premierę 8 marca 2018 roku. Za reżyserię odpowiadają Anna Boden i Ryan Fleck. Dla tych, którzy nie znają Kapitan Marvel, przybliżymy nieco jej cele i zdolności...

W latach dziewięćdziesiątych, Carol Danvers staje się najpotężniejszą superbohaterką, podczas gdy na Ziemi rozpoczyna się międzygalaktyczna wojna między dwoma obcymi rasami. Danvers ma nadludzką siłę i wytrzymałość, potrafi latać, posiada wyczulony szósty zmysł i może emitować wybuchowe podmuchy promieniującej energii, którą wystrzeliwuje z swoich palców. Demonstruje także zdolność absorbowania innych form energii, takich jak energia elektryczna, w celu dalszego powiększania jej siły i projekcji energii, aż do siły eksplodującej broni jądrowej. Kiedy jest wystarczająco wzmocniona, może wytrzymać nacisk 92-tonowego ciężaru i uderzyć z podobnym poziomem siły. Dodatkowo może przetrwać bez problemu w kosmosie! Trzeba przyznać mocna kobieta!

Do premiery filmu zostało jeszcze trochę czasu, a Funko już zapowiedziało nowe produkty z tej serii! Co tym razem będziemy mogli zdobyć? Na rozgrzewkę 3 długopisy z mini figurkami na czubku. Cóż to za figurki? Kapitan Marvel w dwóch wersjach w masce i bez oraz jej futrzarzy towarzysz kot Goose. Znajdzie się też coś, co łatwo zabrać ze sobą w każdą podróż - Breloki Pop! Keychains. W tym wydaniu zobaczymy dokładnie te same postacie, które ozdabiają długopisy, ale także Vers (Carol w zielono czarnym stroju)!

W związku z potężną siłą i mocami naszej bohaterki, ujrzymy aż 9 wersji tej postaci, w wydaniu figurek Pop! Vinyl. Do zgarnięcia będą 2 edycje standardowe Kapitan Marvel w swym czerwono-niebieskim stroju oraz Vers. W wersji Chase Carol dodatkowo ma maskę na sobie. Pozostałe 5 figurek to wersje limitowane. A wśród nich: Vers w masce, Kapitan Marvel w masce podczas lotu, z skumulowaną energią w dłoniach, Kapitan Marvel bez maski, w trakcie zbierania energii, gotowa do ataku. Carol Danvers w stroju bojowym oraz Kapitan Marvel, ukrywająca strój pod kurtką. Dodatkowa wersja naszej wspaniałej bohaterki należy do serii Pop! Rides. A sama figurka prezentuje się świetnie, kobieta śmiga na swoim motocyklu. Aż widać tę prędkość!

Kapitan Marvel jest niezwykła, ale towarzyszą jej też sojusznicy i złoczyńcy. W tym Pop! Vers, Nick Fury z w pełni funkcjonalnym okiem, oficer wojskowy Kree Star Commander, Talos, kot Goose, który w rzeczywistości jest przedstawicielem gatunku obcych zwanego Flerken. Koty te są w stanie teleportować się, a także wysunąć niebezpieczne macki ze swoich pyszczków!

Zbierz je wszystkie na rekonstrukcje sceniczne dwudziestego pierwszego filmu Marvel Cinematic Universe! Premiera już w styczniu! Czekacie? Już teraz możecie zgłosić zainteresowanie, by otrzymać niezobowiązujące powiadomienie o dostępności produktu w naszym sklepie!

 

Kliknij tutaj i zobacz więcej artykułów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.