POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Jedna z największych sław kociego świata doczekała się figurki od Funko!

Czasem budzimy się i od razu wiemy, że to nie jest nasz dzień. I to wcale nie jest tak, że wstaliśmy lewą nogą. Nie, po prostu nasze samopoczucie nie jest tak pozytywne jak zazwyczaj. Oczywiście nie mamy tu na myśli zwykłej niestrawności, lecz głęboką pustkę egzystencjonalną i potrzebę ponarzekania na wszystko, co nas otacza. Nutka pesymizmu nigdy nie jest zła. Bądźmy szczerzy, nie można przez całe życie cieszyć się, skakać z radości i marzyć o przejażdżce na jednorożcu. Czasami trzeba twardo stąpać po ziemi i skomentować każdy element rzeczywistości, który postanowił uprzykrzyć nam czas. A wierzcie nam, marudzić można niemal bez końcu! Zacznijmy od takiego poniedziałku. Kto to właściwie wymyślił? Musimy wyczołgać się z łóżka i to zazwyczaj wczesnym rankiem tylko po to, by w pracy sztucznie uśmiechać się do ludzi, którzy tylko czyhają na nasze stanowisko. Wtorek wcale nie jest lepszy! To nawet nie jest połowa tygodnia, a jedynie umocnienie poniedziałkowego negatywizmu. W środę ludzie za dużo do nas się odzywają, aż się tęskni za błogą ciszą. W czwartek jesteśmy wściekli, że to nie piątek. A w piąty dzień tygodnia padamy z nóg, bo szef poganiał, by skończyć jakiś tam ważny projekt, który i tak wejdzie w życie za miesiąc. W sobotę można odpocząć. Bzdura! Trzeba pędzić na zakupy. Na dodatek nagłe zloty rodzinne... W niedzielę myśli się o okropnym poniedziałku. I tak zapętla się cykl narzekania. Co ciekawe, nie tylko ludzie potrafią być bardzo zrzędliwi. Wystarczy spojrzeć na koty! One żyją swoim życiem i chadzają własnymi ścieżkami. Jednak mają umiejętności marudzenia, których biedne człowieki muszą doświadczać bardzo często. Koty nie cierpią widzieć dna miski. Gdy karma nie jest nasypana w wystarczającej ilości, oj strzeż się człowieku i pędź nakarmić biednego zwierzaka. Choć nie ważne jak szybki byś nie był, nasłuchasz się długiego wykładu na temat tego, że próbujesz zagłodzić swojego pana! W świecie futrzaków istnieją celebryci, którzy są znani na całym globie. Jedną z takich niezwykłych osobistości jest Grumpy Cat, który jest królem zrzędliwości. Funko postanowiło wyprodukować fantastyczną figurkę POP! Vinyl, która perfekcyjnie oddaje majestat tej nietuzinkowej sławy.

Ikony - Grumpy Cat

Pop! Vinyl: Ikony

Ikony

Grumpy Cat

Na początek krótko przedstawimy wam naszą gwiazdę, której sława zaczęła i rozpowszechniła się w internecie! Grumpy cat, to tak na prawdę kotka (ma na imię Sos tatarski), której umaszczenie przypomina rasę snowshoe. Jednak jej znakiem rozpoznawczym jest niezadowolona minka, która w krótkim czasie okazała się bardzo memiczną. Prawdopodobnie wyraz twarzy kotki był spowodowany wadą genetyczną związaną z karłowatością wynikającą z osteochondrodysplazji. Gdy tylko na portalu społecznościowym Reddit pojawiło się jej pierwsze zdjęcie, cały internet zawrzał ogromną miłością, prędko odkrywając potencjał tego niezwykłego zwierzaka. Właściciele kotki zainwestowali w marketing i komercjalizację jej wizerunku, a największą popularność i tak zyskiwały memy. Zrzędliwy kot narzekał na wszystko, często stosując czarny humor i otwarcie mówiąc to, co większość z nas, ludzi, bałoby się powiedzieć publicznie. Niezawodny kot marudził, rozśmieszając przy tym miliony osób na całym świecie. Niestety kotka odeszła, w wyniku powikłań po chorobie dróg moczowych. Wszyscy pożegnali nietypowego kotka z wielkim smutkiem, tworząc ostatnie memy. Jeden z najpopularniejszych i bardzo trafnych przedstawiał naszą celebrytkę w chmurach, która mówiła: So... This is Heaven? I hate it! Figurka POP! Vinyl od Funko prezentuje marudną kotkę w całej okazałości. Do zgarnięcia będzie wersja standardowa oraz wersja ograniczona ilościowo, która będzie pokryta materiałem typu zamsz, czyli Floked. 

Lubicie koty, czy raczej jesteście zwolennikami psów? Jak często macie zły humor, tak jak Grumpy Cat? Dla nas to absolutny must have, bo wygląda nieziemsko, a koty kochamy bardzo, bardzo, bardzo mocno. Zamawiamy! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tego przecudownego futrzaka w naszym sklepie!

Komentarze (17)

Aww przesłodka 😁

jest przepiękny :oo!

Cudny ❤️❤️😍

kocur, dosłownie!

Potrzebuje tego na półce 🙊

O rany bardzo go chcę 🙊

To jest mój absolutny must have!

Bardzo, bardzo go chcę <3

To jest funko który oddaje stan mojego jestestwa xd

Idealna figurka na biurko w pracy 🤩

Awww. Grumpy nawet w postaci figurki

Muszę go mieć! :o

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.