POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Inspektor Gadżet przybywa na ratunek! Szykujcie miejsce w swojej kolekcji.

Rok 2020 nie jest tak wspaniały i przyjemny jak życzyliśmy sobie tego na imprezie sylwestrowej. Jednymi z wielu rzeczy i wydarzeń, które sprawiają, że myślimy pozytywnie o przyszłości, są różnego rodzaju premiery i zapowiedzi. Środowisko graczy z szerokim uśmiechem wyczekuje dnia, w którym CD Projekt Red oficjalnie wypuści swoją najnowszą grę na rynek. Mowa tutaj oczywiście o tytule "Cyberpunk 2077". Podczas wymawiania tego słowa, od razu przychodzą na myśl lata 80. XX wieku. To właśnie wtedy nurt o nazwie cyberpunk kwitł szczególnie. Działo się tak głównie dlatego, że ówczesne science-fiction niebezpiecznie pogrążało się w monotonności, zniechęcając w ten sposób czytelnika lub widza do dalszej eksploracji poszczególnych wątków. Nowy prąd artystyczno-kulturowy skupiał się na ukazaniu relacji między człowiekiem i maszyną, a nie na samym wychwalaniu rozwoju i postępu, jakiego dokonała ludzkość. Charakterystycznymi cechami cyberpunku jest między innymi to, że w świecie przedstawionym na pierwszy plan trafiają sprawy związane z działalnością potężnych korporacji, rozpowszechniającym się hakerstwem oraz ogólną dostępnością i zapotrzebowaniem na wszelkiej maści implanty. I właśnie ten ostatni punkt wzbudza pewnego rodzaju niepokój i ciekawość zarazem. Technologiczne udoskonalenia ludzi mogą mieć pozytywny lub negatywny wydźwięk. Jeśli ktoś przypadkiem stracił rękę i zastąpił ją implantem, to nie ma w tym nic złego. Jeśli natomiast, ktoś celowo okalecza się, by zamienić swoje części ciała na lepsze, mechaniczne urządzenia, to w tym wypadku, można zacząć się zastanawiać nad możliwością pojawienia się pewnego zagrożenia. Zrobiło się dość mrocznie, ale nie o to nam chodziło, dlatego od razu przejdziemy do meritum. Funko zapowiedziało kilka fantastycznych figurek POP! Vinyl z serii "Inspektor Gadżet"! Wprowadzenie o implantach było konieczne, by zrozumieć naturę tego serialu animowanego. 😉

Inspektor Gadżet - Inspektor Gadżet

Pop! Vinyl: Animacje

Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet

Premiera: Grudzień/Styczeń

Inspektor Gadżet - Inspektor Gadżet 2

Pop! Vinyl: Animacje

Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet 2

Premiera: Grudzień/Styczeń

Inspektor Gadżet - Inspektor Gadżet 3

Pop! Vinyl: Animacje

Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet 3

Premiera: Grudzień/Styczeń

Inspektor Gadżet - Penny

Pop! Vinyl: Animacje

Inspektor Gadżet

Penny

Premiera: Grudzień/Styczeń

Dla tych, którzy nie kojarzą lub nie pamiętają tej bajki mamy krótkie przypomnienie. "Inspektor Gadżet" to amerykańsko-kanadyjsko-francuski serial animowany, opowiadający historię detektywa-cyborga. Gadżet tropi wraz ze swą siostrzenicą Penny i psem Łepkiem złowrogiego Doktora Klaufa, chcącego przejąć władzę nad światem. Inspektor ma zainstalowane w swoim ciele multum przeróżnych urządzeń, które pomagają mu w walce z przestępczością. Co prawda, każdy kto zna Gadżeta na pewno wie, że w wielu przypadkach ma po prostu szczęście. Ogólnie mówiąc, ten nietuzinkowy policjant nie jest zbyt kompetentny, ale nadrabia swoją dobrocią, kreatywnością, bohaterstwem, łagodnością, zdeterminowaniem, odwagą i dobrodusznością. Bez wątpienia, implanty i gadżety służą temu panu jako dodatkowe narzędzie, a nie jako całkowite ulepszenie. Inspektor wykorzystuje swoje zdolności i technologie, by szerzyć dobro.

Funko zaprezentowało kilka fantastycznych figurek tej wyjątkowej postaci. W wersji standardowej do zdobycia będzie nasz ulubiony Gadżet. W wariancie Chase będzie używał dłoni, wychodzącej z kapelusza, by pokazać swoją odznakę. Ponadto policjant krzyknął: "Dalej, dalej, helikopter Gadżeta" i odleciał, co zainspirowało Funko do stworzenia również takiej jego wersji. Ponadto naszym oczom ukaże się także Penny. Niestety w pierwszej fali figurek zabrakło psiaka, ale może w przyszłości nasza ulubiona firma coś na to zaradzi. 

Oglądaliście w dzieciństwie "Inspektora Gadżeta"? Które z jego urządzeń, Waszym zdaniem, było najbardziej skuteczne podczas policyjnych śledztw? Gdybyście żyli w świecie, w którym implanty są codziennością, chcielibyście posiadać np. jakieś ukryte ostrza w dłoni albo wrotki zamiast stóp? Zastanawiamy się, ilu jest wśród nas fanów Inspektora w szarym płaszczu? Tak czy siak, zamawiamy spore ilości, bo figurki prezentują się niesamowicie!

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych detektywów w naszym sklepie!

Komentarze (38)

Oj, oglądało się za dzieciaka. 😁

Ale powrót do starych czasów :o

Tururu inspektkr gadzet 🎶🎶🎶🎶

Nigdy nie lubiłam tej bajki :P

naaajs :)

Powrót do czasów dzieciństwa!

bajka z dzieciństwa <3

Wspomnienia z dzieciństwa wracają 🙂 Ale szczerze mówiąc , jakoś nie ciągnie mnie do tych figurek.

Ja to chce 😍

Bajka z dzieciństwa ♥

ale wspomnienia z dziecinstwa :D

Widok dzieciństwa

Omg ! Aż w głowie mam melodyjkę z intro :)

Wspomnienia z dzieciństwa 😂

Od razu mi się opening w głowie odpalił. Figurki zacne! <3

W dzieciństwie kochałam tę bajkę! :D

Totalnie bajka z dzieciństwa

Penny jest swietna, szkoda ze bez psa

Fajnie się zapowiada!

Słyszę w głowie motyw muzyczny z tej bajki

A Łepek gdzie...? 🥺

To była super animacja 😁 coś by trzeba było wybrać 🤔

Ciekawie wyglądają :)

Oj przypomina się dzieciństwo:3

Oglądało się kiedyś 😊

całkiem fajnie się prezentuje

Fajny pomysł

Bajka dzieciństwa ❤️

Oooooo... powrót do dzieciństwa <3

Pamiętam tą bajke

Oooo, bajka dzieciństwa 😍 chyba go sobie kupię 😎

jaki super pomysł! Powró do dziecinstwa !

Inspektor super wygląda!

Bajka mojego dzieciństwa <3

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.