POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Ikony reklam powracają w iście figurkowym stylu- Coca-Cola, Pan Am i Tapatio Man!

Ikony reklam powracają w iście figurkowym stylu- Coca-Cola, Pan Am i Tapatio Man!

Zapnijcie pasy i przygotujcie się do startu. Funko postanowiło zabrać nas w prawdziwie nostalgiczny lot. Nasza ulubiona firma zapowiedziała figurki POP! Vinyl, należące do linii "Ikony Reklam". Na początek opiszemy nieco jakim środkiem transportu będziemy podróżować po najdalszych zakamarkach naszych wspomnień. Pan American World Airways, powszechnie znany jako Pan Am, był głównym i największym międzynarodowym przewoźnikiem lotniczym Stanów Zjednoczonych. Firma została założona 14 marca 1927 przez majora Henry’ego H. Arnolda w Key West na Florydzie.  Amerykańskie linie lotnicze zakończyły swoją działalność w wyniku bankructwa w 1991roku. Pan Am stał się symbolem kultury XX wieku ze względu na wszystkie wprowadzone innowacje i zdobyte osiągnięcia w dziedzinie lotnictwa oraz popularność eleganckich stewardes… W reklamach często prezentowano wizerunek pięknych kobiet, które w charakterystycznych mundurkach z dumą reprezentowały linie lotnicze Pan Am. "Pan Am" to także tytuł amerykańskiego serialu telewizyjnego, który w Polsce był emitowany po raz pierwszy w lipcu 2012 roku. Za stworzenie tego serialu odpowiedzialny jest Jack Orman. Fabuła koncentruje się na pracy pilotów i stewardes. Oprócz ich życia zawodowego w produkcji zostały zaprezentowane także relacje prywatne. W obsadzie znalazły się takie osobistości jak: Christina Ricci, Margot Robbie, Kelli Garner, Michael Mosley, Karine Vanasse. 

Ale nie tylko liniami lotniczymi człowiek żyje! Trzeba jeszcze coś pić! :) Kolejną nowinką ze świata ikon reklam od Funko jest puszka Coca-Coli. Kultowa reklama Coca-Coli „I'd Like to Buy the World a Coke” została wypuszczona w lipcu 1971 roku, co oznacza, że niedługo skończy 50 lat. Przypuszczalnie może to być powód, dla którego Funko zdecydowało się wyprodukować figurkę puszki coca-coli, która trzyma Ziemię. W 2016 roku postanowiono odświeżyć starą reklamę i przystosować ją pod względem jakości do standardu 4K. Reklama jest wyrazem hołdu dla różnic kulturowych, prośbą o akceptację różności i ukazaniem wspólnoty ludzi śpiewających piosenkę o jedności. W nowościach od Funko znalazł się także człowiek reklamujący ostre sosy. Gotowi, by przygarnąć takie niestandardowe figurki do swoich kolekcji?Ikony - Tapatio Man

Pop! Vinyl: Ikony

Ikony

Tapatio Man

Pan Am - Stewardesa 3

Pop! Vinyl: Ikony

Pan Am

Stewardesa 3

Niebawem w ofercie

Pan Am - Stewardesa 2

Pop! Vinyl: Ikony

Pan Am

Stewardesa 2

Niebawem w ofercie

Pan Am - Stewardesa

Pop! Vinyl: Ikony

Pan Am

Stewardesa

Niebawem w ofercie

Każdy jest fanem czegoś, więc nie ma co się dziwić, że czasem Funko przedstawi zapowiedź czegoś, czego większość z nas nawet nie za bardzo kojarzy. Niemniej być może jest wśród nas grupka osób, która po zobaczeniu nowych figurek, od razu zapragnęła je posiadać. Bez zbędnego przedłużania rozpocznijmy nasz przegląd nowości! Wsiedliście już na pokład samolotu? Zaraz na pewno spotkacie stewardesy. Każda pani ubrana jest w charakterystyczny błękitny mundurek, składający się z kapelusza, marynarki i spódniczki. Niektóre kobiety mają przy sobie torebki z logiem Pan Am. Każda z stewardes jest przedstawicielką innej nacji. Musicie się z nami zgodzić, że każda z nich wygląda zjawiskowo. 

Jeśli zaś chodzi o puszkę Coca-Coli, to naszym zdaniem prezentuje się całkiem ciekawie. Jej barwność od razu rzuca się w oczy. Puszeczka uśmiecha się radośnie i trzyma w ręce Ziemię. Gdybyśmy nie wiedzieli, że ta pucha niesie przesłanie pokoju, wspólnoty i jedności, to moglibyśmy nawet pomyśleć, że z szyderczym uśmiechem na twarzy pragnie zmiażdżyć naszą planetę za pomocą własnej siły. :D Gość od ostrych sosów też nieźle się prezentuje. Jego sombrero robi robotę. Będziecie polować na Tapatio Mana?

Co powiecie o takich figurkach? Funko trochę za bardzo eksperymentuje czy jednak dobrze, że trafia w mniejszości fanowskie? Koniecznie dajcie nam znać czy zamawiać takie figurki czy raczej rezygnować. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych sławnych ikon reklam w naszym sklepie! 

Komentarze (9)

Cudne, a ja bym chętnie przygarnęła figurkę z serialu Stewardesa gdyby była 😅

Fajnie wyglądają :D

Dziewczyny z PanAm są prześliczne! Od razu mi sie serial przypomniał 😁 ale kurcze, przemilczeć fakt, że grała tam sama Harley Quinn czyli Margot Robbie to trochę wstyd 😉

Dodana do wpisu 😁

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.