POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Hello Kitty w potwornie-kolorowym cosplay'u już niebawem w ofercie!

Hello Kitty to postać stworzona przez Yūko Shimizu w 1974 roku. Kitty White jest kotem domowym, rasy japoński bobtail. Nosi czerwoną kokardkę na uchu. Jest Brytyjką i mieszka na przedmieściach Londynu. Postać pojawia się w wielu filmach animowanych, grach komputerowych i jest ozdobą mnóstwa gadżetów. Jej wizerunek pojawił się po raz pierwszy na plastikowej portmonetce. Hello Kitty jest popularna przede wszystkim w Japonii i Korei. Co ciekawe, powstał nawet samochód z jej wizerunkiem. Postać jest niezwykle przyjazna i utrzymana w stylu Kawaii. Jednak w internecie krążą plotki o demonicznej stronie Hello Kitty. Wszyscy fani kotki nie widzą w tej postaci żadnych symbolów szatana, co więcej, dzieci ją uwielbiają. Jedyną potworność jaką możemy zobaczyć w wizerunku Kitty to jej nietuzinkowe cosplaye. Funko zapowiedziało nową, potwornie-kolorową falę figurek POP! Vinyl! Zainteresowani? 

Wszystkie figurki przedstawiają Hello Kitty przebraną w barwne kostiumy Kaiju. Cóż to takiego?Jest to japońskie słowo, które może oznaczać niebezpieczne, złowieszcze zwierzę, bestię nieznanego pochodzenia lub wielkiego, prehistorycznego gada, stworzonego na potrzeby m.in. mangi, filmu itp. Najbardziej znanymi stworami są Godzilla i King Kong. Jednak Hello Kitty przebrała się za bestie, reprezentujące poszczególne rodzaje potworów. Tak, więc zobaczymy niebieskiego potwora z trzema oczami - przedstawiciela morskich stworzeń czy np. pomarańczowego Mecha Kaiju. Ponadto w tej serii pojawi się również Hello Kitty ubrana w kostium bestii z sfery kosmicznej, potwora owada, który rządzi niebem oraz fioletowego stwora lądowego bądź prehistorycznego. Jedno jest pewne, nawet jak ta biała kotka próbuje być groźna, to i tak w swoich staraniach staje się jeszcze bardziej urocza. 

Przyznać się, która wersja Hello Kitty urzekła Was najbardziej? Jaki Kaiju jest Waszym zdaniem najgroźniejszy, a który najmniej niebezpieczny? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! Nie wiemy, jak wielu fanów Hello Kitty mamy w Polsce, ale na pewno znajdzie się sporo miłośników potworów wszelkiej maści. Zamawiamy!

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych "strasznych" słodziaków w naszym sklepie!

Komentarze (6)

Urocze 😍

Słodziaki 😍

Wyglądają naprawdę interesująco, ale jakoś do mnie nie przemawiają

Hej, a co z wersją maskotkową? Przytuliłabym tego fioletowego kaiju! 😍

Uroczo wyglądają 😍

Kittki zawsze fajne

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.