POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Funko ponownie stworzy nową partię figurek Pop! Vinyl z serii Dragon Ball

Możemy być pewni, że Dragon Ball już na stałe zagościł w sercu Funko, bowiem przed nami kolejna zapowiedź figurek POP! Vinyl z tej serii. Tym razem przyszła pora na bohaterów z Dragon Ball Super. Owa seria była emitowana w latach 2015-2018. Szybko się okazało, że ta część, prezentująca nowe przygody bohaterów, podzieliła fanów na dwa obozy. Tych, którzy pokochali kontynuację produkcji i tych, którzy mocno się zawiedli, ponieważ oczekiwali od niej "czegoś więcej". Wielu narzeka na słabo rozbudowane dialogi, nieśmieszne żarty oraz nieprzemyślaną choreografię walki. Inni natomiast chwalą powolność akcji oraz swobodne, bardzo skonkretyzowane przedstawianie i odświeżanie informacji o poszczególnych postaciach. Choć opinie są różne, to jednak obie strony są zgodne w najważniejszej kwestii: styl anime został zachowany. To wszystko dzięki uwielbianemu przez miliony fanów rysownikowi- Akira Toriyama, który odpowiadał za scenariusz oraz nowe postacie. Cóż, świat Dragon Ball jest ogromy, a możliwości rozwoju serii nieskończone. Dla jednych to anime może wydawać się serialowym tasiemcem, który ciągnie się bez końca, ale dzięki temu fani z całego świata nie muszą się rozstawać z ulubioną produkcją na zbyt długo. Dragon Ball zakorzenił się w popkulturze na tyle mocno, że do dziś miliony miłośników patrzą na tę serię z ogromnym sentymentem i radością. Możemy się spodziewać, że całe uniwersum będzie się rozwijać i miejmy nadzieję, zaskakiwać fanów nowymi rozwiązaniami fabularnymi, zacnymi scenami walki i niepowtarzalnym stylem animacji. 

Teraz nadeszła pora na przegląd nowości! Oczywiście nie mogło zabraknąć Vegety. który w dumnej pozie oczekuje na przebieg wydarzeń. Do naszych kolekcji będą mogli zakwalifikować się także: Gohan, Hercule, Mai, champa czy chociażby Wish. Niektóre postacie szczególnie się wyróżniają są to: dwie żeńskie wojowniczki Saiyan Kale i Caulifla. Większość postaci płonie w chwale i pokazuje swą moc, której podkreśleniem jest dynamiczna poza figurek. Postacie są odwzorowane bardzo szczegółowo, przy czym zostały zachowane najbardziej charakterystyczne cechy produktów od Funko.

Przyznać się, kto z zapartym tchem oglądał każdy odcinek DB, a kto odpuścił po pierwszej serii? Wśród naszej społeczności na pewno znajdzie się kilku zagorzałych fanów tego anime, bowiem mamy przyjemność przeglądać fantastyczne zdjęcia waszych kolekcji, które dodajecie do galerii na stronie. Czekamy na więcej! Niech każdy fan da znać, co uważa o tych POP!ach i jakie postacie chcielibyście zobaczyć w przyszłości! Pamiętaj, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymasz jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych bohaterów w naszym sklepie!

Komentarze (46)

Modele te wyglądają świetnie, ale niestety nigdy nie byłam i nie jestem fanką tego anime. 😅

Herkules 😂

👍❤️

fajnie wyglądają

Nadal czekam na popy z Demon Slayer... 😔

Tyle serii mogłoby mieć swoje figurki, a ciągle wychodzi nowe DG, eh :D

Fajnie wyglądają mi się podoba Future Mai

Fajne dość, może bym się na Gohana skusiła

Wyglądają ciekawie

Niestety to nie dla mnie

Wyglądają świetnie 🥰

mam nadzieję, że kiedyś wezmą pod uwagę jeszcze jakieś inne serie czy tasiemce, mam wrażenie, że Funko ostatnio wypuszcza popy głównie z DB czy BNHA jak chodzi o anime .n.

Nie znam serii, ale Future Mai wygląda cudnie

Champa 🥰

O, matko, mój facet zbankrutuje! :D

Ale ta seria ma dużo figurek 😱

Dużo tego Dragonballa

Ale super! 😀

Duża ta seria ogólnie cała

Ile tego!?

Jak dobrze, że nie zdecydowałam się na kolekcjonowanie tej serii XD

O tym samym pomyślałam

U mnie - niestety - chłopak zbiera. :D Aż strach mu to pokazać!

Vegeta wygląda bosko

Lubie DB, ale całe szczęście nie zbieram 😂

No muszę mieć! 😍 Gohaaan

Taaaaak! W koncu ten Gohan! 😍😍😍 I Hercules tez na mnie patrzy :3

Chyba największą uwagę skrada. :D

Mozliwe, chociaż u mnie to wynik uwielbienia dla postaci 😅

Chyba się skuszę 😍

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.