POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Funko ponownie rozpieszcza fanów uniwersum "Gwiezdnych wojen"!

Świat popkultury jest tak rozległy, wszechstronny i różnorodny, że wiele osób woli zanurzyć się jedynie w wybranych jej aspektach czy tworach, by po prostu nie zabłądzić myślami i znaleźć to, co się lubi i to, co chce się poznawać. Jednak niektóre jej części są tak rozbudowane, że należy mówić o osobnych uniwersach, które rozciągają się na wiele linii fabularnych i wątków niczym wielki algorytm, z taką różnicą, że dodatkowo posiada on bogate tło, rzeczywistość i mnogość krain.

Uniwersum "Gwiezdnych wojen" jest olbrzymie. Na łamie tych kosmicznych realiów powstała masa rozmaitych produkcji, które na przestrzeni lat były chwalone przez recenzentów i doceniane przez fanów. Oczywiście nie wszystkie cieszyły się dobrą opinią, ale zawsze były w stanie zachęcić sentymentalistów do podziwiania show. Jednym z ciekawszych tworów jest fantastyczno-przygodowy serial animowany o tytule "Gwiezdne wojny: Wojny klonów". Za reżyserię odpowiadał Dave Filoni. Nad całością projektu czuwał George Lucas, który brał w nim aktywny udział. Serial powstał w 2008 roku, a w 2018 roku ogłoszono prace nad siódmym sezonem dla platformy Disney+. W maju tego roku w końcu dostaliśmy możliwość obejrzenia wcześniej wspomnianego sezonu, który dla wielu okazał się sporym zaskoczeniem. Każdy odcinek wydaje się niezwykle dopracowany. Wystarczy chociażby spojrzeć na wygląd postaci, dynamikę kamery oraz szczegółów, dostrzegalnych w grafice czy poszczególnych animacjach. Tak naprawdę takie detale jak np. rozchodzenie się światła, kolory, mimika postaci i widowiskowe bitwy, stanowią spójną część całości. Funko po raz kolejny doceniło staranność wykonania serialu i zapowiedziało kilka niezwykłych modeli figurek POP! Vinyl, które przedstawiają postacie odgrywające istotne role w ostatnim sezonie tych animowanych "Star Warsów".

W tej wyjątkowej fali zobaczymy aż pięć regularnych figurek POP! Vinyl oraz dwie wersje limitowane. Fani "Gwiezdnych wojen" będą mogli dodać do swoich kolekcji np. Ahsokę Tano - jedyną uczennicę Anakina Skywalkera, która powróci w odświeżonym designie. Ta szalona wojowniczka będzie trzymać miecze świetlne w dłoniach. Ponadto do zgarnięcia będą: Gar Saxon (lider Nocnych Sów) oraz Bo-Katan w swoim mandaloriańskim stroju i Wrecker, dowódca klonów, z unikalnym projektem zbroi. Standardowe figurki uzupełniają Darth Maul (Lord Sithów) z wysuniętym podwójnym ostrzem. Jeśli chodzi o produkty ekskluzywne, Ahsoka otrzyma swoją drugą wersję. Będzie ubrana w swój strój mechanika. Drugą limitką będzie Super Commando. WOW, figurki z serii "Star Wars" zawsze wyglądają epicko, ale tym razem Funko pokazało klasę!

Oglądaliście w młodości wyżej opisany serial animowany czy zapoznaliście się z nim w starszym wieku? W "internetach" można znaleźć zarzuty wobec serialu, iż jest on zbyt mocno ukierunkowany na wzbudzanie fascynacji młodszej widowni. Czy fani całego uniwersum mogą wypowiedzieć się w tej sprawie? Naszym zdaniem nie powinno się klasyfikować w taki sposób żadnych gałęzi popkultury, bo czy wiek ma jakiekolwiek znaczenie, gdy coś sprawia nam radość? Chyba nie! Zamawiamy sporą ilość, bo wiemy, że wśród nas jest ogromna rzesza fanów "Gwiezdnych wojen".

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych galaktycznych figurek w naszym sklepie!

Komentarze (44)

Pragnę Ashoki do swojej kolekcji :)

Cudowne💚

Ashoka najładniejsza

Ciężki wybór 😎

Darth Maul moim faworytem

Hmm ja nie lubiłam tej realizacji

Fajnie wyglądają, ale nie jestem fanką uniwersum SW :)

Świetnie wyglądają

Ahsoka i Maul mega :)

Super są !!!

Wyglądają ładnie

Wyglądają zacnie

Maul świetnie wygląda 🙂

Jakos tak bez szalu :(

Wow ❤️

Mrrr, Ashoka! Must have! <3

Świetne!

Maul ale super !

Wreszcie Maul common

Maul i Ahsoka muszą się znaleźć na mojej półeczce. 🙂

Całkiem całkiem.

Ahsoka wygląda niesamowicie! Chyba zapowiada się na mój pierwszy pop ze Star Wars ;)

Jest na co polować 🙂

Meeega 😱

Maul super

Maul i Ahsoka to must have :D

Maul i Ahsoka 😍

Wow, wyglądają świetnie1

Świetna fala :D

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.