POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Funko odświeża serię figurek z serialu "Złotka"!

Niektóre produkcje są bardzo wiekowe, a mimo to cieszą się dużą popularnością. Serial "Złotka" ("The Golden Girls") po raz pierwszy został wyemitowany w 1985 roku, a ostatni odcinek ukazał się w 1992. Amerykański sitcom składa się z siedmiu sezonów i został stworzony przez Susan Harris. Głównymi gwiazdami serii są Beatrice Arthur, Betty White, Rue McClanahan oraz Estelle Getty, które zagrały mieszkające ze sobą starsze panie. Dlaczego kobiety stały się współlokatorkami? W życiu dzieje się wiele. Jednak nie wszystkie wydarzenia są szczęśliwe. Gorycz codzienności i żale smutnych sytuacji są nieodłącznymi elementami egzystowania każdego z nas. Tytułowe "Złotka" straciły swoich mężów. Jedne pożegnały się z miłością w wyniku rozwodu, a inne w wyniku śmierci partnerów. Dorothy, Sophia, Rose oraz Blanche utrzymują przyjacielską relację, wspierają się nawzajem i przeżywają wspólne przygody. Choć kobiety różnią się od siebie charakterem i stylem bycia, to jednak potrafią się pogodzić i zrozumieć, dzięki czemu pną się naprzód, zdobywając sympatię widzów. Trzeba tutaj zaznaczyć, że serial jest uważany za jeden z najważniejszych dzieł amerykańskiej telewizji. Nie ma co się dziwić, bo zastosowano w nim wiele chwytów estetycznych i pomysłów wątkowych, które przyciągnęły przed ekrany sporą widownię.

Sitcom został również doceniony przez krytyków. "Złotka" otrzymał masę wyróżnień i nagród telewizyjnych. Jednymi z ważniejszych jest nagroda Emmy w kategorii "Najlepszy serial komediowy" oraz Złoty Glob w kategorii "Najlepszy serial komediowy lub musical". Jako ciekawostkę dodamy, że finał serialu obejrzało 27,2 mln widzów. Funko już kiedyś wyprodukowało całkiem pokaźną falę figurek z tej produkcji. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli się zaopatrzyć w te wyjątkowe modele, mamy świetne wieści! Nasza ulubiona firma właśnie zapowiedziała całkowicie nowe figurki POP! Vinyl z "Złotka". Zapnijcie pasy, bo nadchodzą bardzo dopracowane modele!

Najświeższe figurki będą utrzymane w specyficznej stylizacji! Starsze panie wzięły udział w turnieju gry w kręgle. Każda z nich ubrała piękne, różowe stroje. Oczywiście wyjątek stanowi Dorothy, która wybrała odcienie żółci i błękitu. Dorothy jest bardzo stanowcza i przywódcza. Bezbłędnie potrafi zmotywować innych do działania! To niezwykle charyzmatyczna kobieta. Rose wydaje się być dość staromodna, ale nadrabia swoim łagodnym charakterem. Blanche została przedstawiona jako osoba kochająca samą siebie i żądną atencji. Nie mogło również zabraknąć pani o imieniu Sophia, która dołączyła do ekipy "emerytek" najpóźniej. W całej serii pracowała ona na pół etatu, głównie w branży spożywczej, w tym m.in. w fast-foodach. Każda z postaci trzyma w ręku kulę do gry w kręgle. Funko zadbało, aby figurki były w nieco inne pozach i posiadały kilka charakterystycznych elementów, które jeszcze bardziej wzmacniają pozytywny efekt całości. W tej wyjątkowej linii zobaczymy także jedną, limitowaną figurkę, przedstawiającą Sophie. Będzie to edycja Diamond

Przyznać się, kto zna serial "The Golden Girls"? Całkiem niezła produkcja - taka lekka i przyjemna. Naszym zdaniem najnowsze figurki też prezentują się całkiem nieźle. Zwróćcie uwagę, że Funko postarało się nawet o precyzyjne odwzorowanie zmarszczek paczki przyjaciółek. Dajcie nam znać w sekcji komentarzy, jak wyobrażacie sobie siebie za 40 lat! Jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych czterech uroczych staruszek w naszym sklepie! 

Komentarze (17)

Prezentują się uroczo. :)

Charyzmatyczne damy ;D

Wyglądają fajnie, ale są serie które moim zdaniem bardziej zasługujęmą na wypuszczenie w nowszej wersji.

Są przeurocze, bardzo mi się podobają.

Ja pewnie za 40 lat będę jak taka Rose 😂 Figurki urocze ❤️

fajne babcie 😍

Ale śliczne, przez popy będę musiała nadrobić tyle seriali

Kurde, moja siostra uwielbiała ten sticom! A figurki urocze ☺️

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.