POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Funko dosłownie zasypuje nas figurkami z serii "Retro Toys"!

Funko dosłownie zasypuje nas figurkami z serii "Retro Toys"!

Z każdym pokoleniem zabawki całkowicie się przemieniają. Nowe kształty, materiały i formy tworzą niezliczone, świeże możliwości, odpychając w zapomnienie dawne modele. Ci, którzy są teraz dorosłymi, pamiętają czas spędzony na zabawie. Współcześnie wiele dzieci woli poświęcać każdą chwilę oglądając bajki, przeglądając Internet lub grając w gry. Należy podkreślić, że spontaniczne zabawy i rozrywki są bardzo istotne w kształtowaniu umiejętności interpersonalnych dzieci. Zabawki są nieodłącznymi towarzyszami naszego dzieciństwa i pomagają nam rozwijać kompetencje społeczne. Warto również wspomnieć o tym, że przeróżne zabawy pobudzają wyobraźnię i wzmacniają kreatywność. Nie ma co ukrywać, że umiejętności miękkie są niezwykle przydatne, a ich rola z każdym rokiem coraz bardziej wzrasta. Młodzi! Wykorzystujcie młodość jak najlepiej! Rodzice, wspierajcie swoje dzieci w każdej chwili! Zabawki mogą okazać się ważnym punktem zaczepienia, gdy w Waszych głowach pojawi się pustka i pytanie "Jak urozmaicić czas potomkowi?". Funko co jakiś czas wspomina świetność dawnych tworów i zapowiada nowości z serii "Retro Toys". Już wcześniej mogliśmy zobaczyć między innymi wzmiankę o Barbie.

Tym razem nadeszła pora na kolejne klasyki. W dzisiejszym przeglądzie nowości zobaczymy My Little Pony. Jest to marka należąca do firmy Hasbro. Jeśli chodzi o kucykowe towary, to przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zabawek, seriali animowanych oraz produktów licencyjnych, takich jak ubrania, artykuły biurowe i papiernicze, które są adresowane głównie do dziewczynek. Oprócz tego Funko skupiło się także na grze planszowej o nazwie "Candy Land" od Hasbro oraz na zabawkach imitujących żołnierzy, które również należą do zasobów wcześniej wspomnianej firmy. Na deser dostaniemy mały, sentymentalny powrót do zabaw lalkami, a konkretnie Polly Pocket. Tak to te, które produkuje koncern Mattel. Jesteście gotowi na szczegółowe omówienie najnowszych figurek POP! Vinyl? Nie zwlekajmy! 

Zaczniemy od czegoś bardzo, bardzo znanego. Początki koników My Little Pony sięgają 1983 roku. To właśnie w tym roku projektantka stworzyła wizerunek tych wyjątkowych zabawek, a produkcja ruszyła pełną parą. Kucyki charakteryzowały się kolorowymi ciałami, długimi grzywami i ogonami wykonanymi z nylonowych włosów, oraz unikatowymi symbolami na bokach. Ich wizerunek zmieniał się wielokrotnie. Te, które zaoferowało nam Funko, to prawdziwe klasyki. Do kolekcji będziecie mogli dodać: Cotton Candy, Minty, BlossomSnuzzle Butterscotch.

Teraz szybciutko przechodzimy do walecznych żołnierzy z serii G.I. Joe. Doktor Mindbender wygląda przerażająco. Na pewno ma niecne zamiary! Najlepszym wsparciem dla szeregów Waszej kolekcji może okazać się żołnierz piechoty morskiej Leatherneck. Oprócz tego nasza ulubiona firma zaprezentowała jedną figurkę z serii Polly Pocket, czyli kolekcji lalek i akcesoriów. Na deser coś niezwykle słodkiego. Candy Land jest grą planszową, która nie jest zbyt wymagająca, dlatego stanowi odpowiednią formę rozrywkę dla najmłodszych. Choć i dorośli mogą się przy niej dobrze bawić. Funko zaszalało i stworzyło figurki wzorowane między innymi na takich postaciach jak: King Kandy, Mr. Mint, Jolly i Queen Frostine

Musimy przyznać, że ta cała seria jest dość specyficzna. Niektóre figurki wyglądają epicko, ale nie wiemy, czy jest są wśród nas fani poszczególnych serii, dlatego bardzo ważne jest, abyście zgłaszali zainteresowanie na modele, które Was interesują. Zamówimy wszystko, co się da! 

Komentarze (55)

Kucyki totalnie nieudane ... takie totalnie nie w stylu Funko :(

Gdyby tylko wszystkie nie opierały się na zwykłym repaincie...

Kucyki są niezbyt ładne, chodź pamiętam takie 🙈❤️

Takie trochę dziwne te kucyki 🤔

Puste oczy tych kucyków są co najmniej niepokojące :p

Ojej, brzydkie to i wcale nie wygląda na Popa :)

Dzieciństwo 🙈❤️😮

nie w moim stylu ;/

Aż mi się przypomniało dzieciństwo 😁

Te poniacze totalnie mnie nie przekonują, niestety :/

Creepy są te kucyki

kucyki zastanawiające się nad sensem życia patrząc w pustkę 😬

nie dla mnie niestety

przeurocze są

Ale mi wspomnienia wróciły za dzieciaka 😍

Pamiętam te kucyki z dzieciństwa 🙈

Te kucyki są straszne 😬

Czego to nie wymyślą 😂

nie podobają mi

Może na żywo będą wyglądać lepiej, ale na grafikach kucyki wyglądają paskudnie 😅

Te Pony to totalne dziwadła. 🤣

pomysł fajny ale mi osobiście się nie podobają

nie podobają mi się one :/

Muszę dla żony ogarnąć :)

Super wyglądają :o

Super pomysł z tymi kucykami 🙊

Mojej siostrzenicy by się spodobały :)

Oczy bolą troche xD

Kuce z bronksu jyż na naszych pułkach xd

Trochę dziwnie wyglądają 🙈 Chociaż zawsze lubiłam kucyki 😅

Tylko po co? Nie rozumiem tej serii kucyków.

Mr. Mint mnie urzekł ❤️

Wiem, że kucyki są fenomenem, dobrze, że to nie dla mnie bo bym zbankrutowała tyle wychodzi super popów.

Cudowny powrót do dzieciństwa ❤️ Nie wiem, który kucyk jest najlepszy 😶😶😶

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.