POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Figurkowe podobizny Lilo i Sticha zalewają nas falą słodkości!

Figurkowe podobizny Lilo i Sticha zalewają nas falą słodkości!

Jeśli czasem zdaje się Wam, że jesteście, jacy jesteście i nic nie możecie z tym zrobić, to się bardzo mylicie! Człowiek jest istotą wadliwą, która może popełniać błędy i posiadać nieprzyjemne cechy charakteru. Jednak to, jacy chcemy być, zależy tylko i wyłącznie od nas! Każdy zasługuje na drugą szansę, nawet jeśli początkowo zrobił coś złego lub zachował się niewybaczalnie. Ludzie nieustannie się zmieniają, kształcąc i poznając nowe miejsca oraz nowych przyjaciół. Czasem się potykamy, lecz zawsze możemy się podnieść i dalej mknąć przez codzienność. Nikt nie ma prawa nam mówić, jacy powinniśmy być i co powinniśmy robić, ponieważ w głębi duszy sami doskonale znamy odpowiedzi na te pytania. Jednak jest coś, co powinno mieć dla nas wartość nadrzędną. Coś, co było z nami od początku i wskazywało prawidłową drogę. Mowa oczywiście o rodzinie! Rodzice skrupulatnie wpajali nam najważniejsze zasady moralne, dbali o nas i pielęgnowali - nie tylko nasze ciało, ale także duszę. Bracia i siostry były dla nas wsparciem i towarzyszami zabaw. Ciocie i wujkowie zawsze troszczyli się o nasze zdrowie i powodzenie partnerskie. Babcie i dziadkowie pilnowali, abyśmy nie umarli z głodu i przyklejali plasterek, gdy zrobiliśmy sobie kuku. Rodzina dała nam coś, co teraz my możemy podarować innym, bliskim osobom, przyjaciołom, znajomym, partnerom. Tym czymś jest lekarstwo na wszystkie smutki, zmartwienia i niepokoje. Mamy tutaj na myśli najsilniejsze uczucie tego świata. Miłość otacza serce ciepłym podmuchem dobroci i wywiewa w dal wszystko, co negatywne i zbędne. Miłość zmienia człowieka i to tylko i wyłącznie na lepsze!

Amerykański film animowany pod tytułem "Lilo i Stich" powstał w roku 2002. Swoją fabułą poruszył istotną kwestię wyobcowania, zagubionej tożsamości oraz kwestii najistotniejszej, czyli mocy rodziny. Pewien szalony naukowiec stworzył żywą istotę z charakterem zaprogramowanym w przemyślany sposób. Celem obiektu 626 były działania niszczycielskie. Jednak na drodze potworka pojawiła się empatyczna dziewczynka, która pokazała mu, czym tak na prawdę jest Ohana. Funko zapowiedziało epicką falę figurek POP! Vinyl z tej wyjątkowej animacji.

Funko już wielokrotnie prezentowało przeróżne zapowiedzi figurek z Lilo i Stich. Jednak chyba pierwszy raz mamy możliwość zyskania genialnych figurek w wersji standardowej. Wystarczy tylko spojrzeć na ilość detali i uderzające podobieństwo do pierwowzorów. W tych gadżetach można się po prostu zakochać! Nie przedłużajmy i zacznijmy nasz przegląd nowości!

Najlepiej rozpocząć od dziewczynki, która była w stanie okiełznać prawdziwą bestię! Lilo jest młodą, osieroconą, hawajską dziewczyną, mieszkającą na wyspie Kauai ze swoją starszą siostrą Nani. Najważniejsza jest dla niej rodzina. Gdy adoptuje niebieskiego psa, automatycznie włącza go w szeregi własnej familii. Lilo poznaje prawdziwe oblicze Sticha i je akceptuje, wierząc, że to małe stworzonko cierpi z powodu braku rodziny i miłości. Dziewczyna jest bardzo mądra. Zdaje się, że rozumie świat lepiej niż niejeden dorosły. Do naszych kolekcji będziemy mogli dołączyć Lilo w stroju kąpielowym, która jest przyszykowana, by zrobić piękne zdjęcie. Drugi model skupia się na jej standardowym ubiorze - czerwonej sukience w białe kwiatki. Dziewczynka trzyma w ręce szmacianą zabawkę, a przez ramię ma przewieszoną torbę.

Drugim bohaterem będzie w formie POP!ów będzie Stich! Najsłodszy kosmita w galaktyce czeka, aż go w końcu przygarniesz! Funko zaprezentowało aż trzy standardowe figurki tej postaci. Pierwsza pozycja przedstawia obiekt 626, który uroczo siedzi i szeroko się uśmiecha. Ten model będzie można kupić również w wersji 10-calowej. Druga figurka to Stich grający na gitarze. Radość z niego kipi! Ostatnią pozycja prezentuje naszą ulubioną, niebieską postać, leżącą w rakiecie na monety, bo najwyraźniej ta "zabójcza" prędkość go znużyła. Będą także breloki, Mystery Minis oraz edycje limitowane.

WOW! Wszystkie te figurki wyglądają niesamowicie! Stich jest naszym ulubieńcem, więc zamawiamy pełnego tira jego modeli, by każdy mógł zdobyć takiego uroczego "pieska" do swojej kolekcji! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych uroczych bohaterów w naszym sklepie!

Komentarze (46)

Słodkieee 😍😍

Kurczę, nie oglądałam nigdy ale kiedyś się skuszę na sticha

Nie mogę się doczekać ☺️

stich przepiękny

Lilo ze Strupką koniecznie musi u mnie zagościć 😍

Liloooo ♥️

Słodziaśne :)

Popy Sticha są tak cudowne, że chociaż nie zbieram tej serii to na pewno skuszę się i kupię jednego żeby dumnie postawić na półce. 😍🙈

Bajka dzieciństwa!

nie moje klimaty :/

Świetny ten Stich z gitarką. 🎸

Ten Stitch w rakiecie jest cudowny 😍😍

Pojazd i duży Stitch muszą dołączyć do mojej kolekcji! Choć zainteresowanie zgłosiłam już na wszystkie :P

O matko, pora w końcu ugościć w swojej kolekcji Sticha... <3

świetne są ♥

tak, Tak, TAK <3, Duzy Stitch i Lilo ze Strupką <3

Stitch na karuzeli - świetny!

Uwielbiam Lilo 💙💙

Nie mogę się doczekać 😍

Stich z gitarą jest super, muszę to mieć w swojej kolekcji .❤

Stich z gitarą fajny 😁

Już nie mogę się doczekać tego Stitcha!

Piękne i słodkie

Stitcha trzeba mieć!

Jejciu ten Stich z ukulele musi być mój 😍😍😍

Stich jest cudowny

Oj będzie polowanie 💙

Czas chyba obejrzeć bajkę :)

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.