POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Fani "One Piece" stawiajcie żagle! Obieramy kurs na nową serię figurek!

Fani "One Piece" stawiajcie żagle! Obieramy kurs na nową serię figurek!

Środowisko piratów niegdyś budziło przerażenie. Zagrożenie, czające się na głębokich wodach, przyprawiało o gęsią skórkę każdego rybaka i uczciwych żeglarzy. Piraci atakowali w celach rabunkowych. Strach przed utratą własnego mienia paraliżował nawet najdzielniejszych sterników. Rozbójnictwo morskie jest karalne, a jednak nawet dziś wielu się nim pała. W świecie popkultury motywy pirackie są bardzo dobrze rozpowszechnione i z reguły lubiane. Wilki morskie zazwyczaj były przedstawiane jako osoby zdeterminowane, zagorzałe i gotowe do poświęceń. Najważniejszym elementem życia każdego ciemnego korsarza było poszukiwanie bogactw i chwały. Pogoń za legendarnymi skarbami stała się synonimem egzystencji pirata. Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nigdy nie słyszał tytułu "Piraci z Karaibów". Przygody Jacka Sparrowa cały czas przyciągają przed ekran miliony fanów.

Jednak inną równie wciągającą produkcją jest anime i manga stworzone przez Eiichirō Odę, o tytule "One Piece". Oczywiście ów produkcja prezentuje większą perspektywę rzeczywistości, dodając masę elementów fantastycznych, wzmacniając jednocześnie walory estetyczne całości. Fabuła opowiada o losach pewnej pirackiej załogi, której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Głównym marzeniem dowódcy jest możliwość odnalezienia najcenniejszego skarbu na świecie oraz zostanie królem wszystkich piratów. Luffy w dzieciństwie zjadł diabelski owoc i dzięki niemu zyskał moce gumy, pozwalające mu rozciągać swoje ciało w nadnaturalny sposób. Choć samo anime to ogromny tasiemiec, to jednak warto je obejrzeć, bo oferuje coś więcej niż tylko obserwacje głównego bohatera, dążącego do spełnienia własnych marzeń. Warto również zapoznać się z tą produkcją chociażby przez wzgląd na muzykę, ewoluującą wraz z kolejnymi epizodami serii. Oda stworzył zaskakująco wielkie uniwersum, pełne charyzmatycznych person. Oglądając anime lub czytając mangę, ma się wrażenie, że każda z przedstawionych postaci jest autonomicznym indywiduum, o którym z reguły nie jest łatwo zbyt szybko zapomnieć. Przez blisko 1000 odcinków przewija się masa bohaterów i złoczyńców, będącymi osobistościami pobocznymi, sprawiającymi, że seria nabierała fascynującego tempa, a akcja rozkwitała w naj mniej oczekiwany sposób. Funko bardzo dawno temu zaprezentowało falę figurek POP! Vinyl z "One Piece", dlatego świetną nowiną jest wieść, że zobaczymy świeżutką falę nowości z tej ambitnej produkcji.

One Piece - Luffy 2

Pop! Vinyl: Animacje

One Piece

Luffy 2

Premiera: Kwiecień/Maj

One Piece - Sabo

Pop! Vinyl: Animacje

One Piece

Sabo

Premiera: Kwiecień/Maj

One Piece - Roronoa Zoro

Pop! Vinyl: Animacje

One Piece

Roronoa Zoro

Premiera: Kwiecień/Maj

One Piece - Bonekichi

Pop! Vinyl: Animacje

One Piece

Bonekichi

Premiera: Kwiecień/Maj

One Piece - Crocodile

Pop! Vinyl: Animacje

One Piece

Crocodile

Premiera: Kwiecień/Maj

Jesteście gotowi na ekscytujący rejs? Niech wszystkie szczury lądowe załadują się na pokład i zobaczą na własne oczy, jaki łup przygotowało dla nas Funko. Rozpoczynamy nasz przegląd od zaprezentowania Luffy'ego w kimonie. Chłopak ten jest niezwykle hałaśliwy, nieodpowiedzialny, naiwny oraz najbardziej uparty, konsekwentny w dążeniach i posiadający niesamowicie silną wolę. Musicie mieć w swojej kolekcji przyszłego króla piratów! Następny wilk morski nosi imię Sabo - zazwyczaj uśmiechnięty i wesoły, jednak potrafi być poważny jeśli wymaga tego sytuacja. Marzy o uwolnieniu się od szlachetnego rodu. Nie mogło również zabraknąć mistrzowskiego szermierza. Roronoa Zoro melduje się na pokładzie i jest w stanie poświęcić własne życie w służbie swojemu kapitanowi. Na statku duchów możecie znaleźć Brooka. Ten ekscentryczny szkielet wyruszy na masę pięknych i komicznych zarazem przygód. Jego największym marzeniem jest opłynięcie świata i ponowne spotkanie się z pewnym wielorybem. Crocodile nie zasługuje na szacunek, bo nie potrafi okazać go innym. Ten pewny siebie mężczyzna wybrał życie samotnika. Dla najwytrwalszych fanów mamy informację, że Funko przygotowało także dwie edycje limitowane. Będziecie polować?

Oglądacie "One Piece" czy raczej ilość epizodów Was odstrasza? Naszym zdaniem to dość ciekawe anime, warte polecenia. Jeśli lubicie klimaty piracko-fantastyczne to jest to coś dla Was! Gwarantujemy, że do specyficznej kreski dość szybko się przyzwyczaicie, a fabuła do reszty Was wciągnie. Zamawiamy! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych weteranów morza w naszym sklepie!

Komentarze (26)

Jak kogoś przeraża liczba odcinków, to można zacząć od filmów - jest ich kilka.

Wiadomo kiedy wyjdą?

Na PIAB jest info, że w sierpniu.

Ale genialnie wyglądają 😍

Czekam na first look tego z mieczem w zębach. 😁

Oj myślę bardzo nad kupnem Sabo - postaci mało znam,ale jestem genialnie zrobiona 😍

2 kom chyba kupie

Popy z anime zawsze mile widziane :D

Śliczne 🥰

popki fajne, ale jak myślę o oglądaniu wszystkich sezonów i patrzę na ilość odcinków to mi się odechciewa haha

Świetny Brook!

wyglądają ciekawie

Dobra wiadomość :) czas zacząć kolekcjonować OP :D

Chyba będę musiała kupić wszystkie 🤩

Zorro będzie mój 😍

Zoro i Luffy koniecznie do złapania, za piękni są ☺️🥺

Anime nie oglądam, może jak kiedyś dobiegnie końca to nadrobię, więc pojęcia nie mam kim te postacie są, ale bez dwóch zdań prezentują się świetnie! 😁

Naprawdę świetnie wyszły im te figurki! Ja właśnie mam w planach zacząć oglądać to anime 🙂

Luffy i Zoro kozacko wyglądają

Nie lubię anime, ale figurki z tych seriali są naprawdę ciekawe!

Dużo się dzieje, sporo detali ;)

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.