POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Dobry horror nigdy się nie starzeje - Myers, Price oraz Breyer z niezłymi figurkami!

Dobry horror nigdy się nie starzeje - Myers, Price oraz Breyer z niezłymi figurkami!

Halloween jest świętem, które może kojarzyć się nie tylko z beztroską zabawą dzieci, przebierających się za przeróżne postacie, ale także z nutką grozy i strachu. Wszak, w ten wyjątkowy dzień wiele osób decyduje się na nietypowy seans filmowy. Cóż w nim takiego specjalnego? W klimatyczne dni ogląda się horrory! Wyobraźcie sobie taką sytuację: leżycie sobie spokojnie w łóżku, jest już ciemno, jesteście sami w mieszkaniu/domu i raczej nie spodziewacie się żadnych gości. Decydujecie się na to, by obejrzeć jakiś porządny film grozy. Seans wciąga was bardzo mocno, pobudzając zmysły i budząc pewne pytania. Nagle ktoś puka do drzwi. Nie wiecie kto to. Patrzycie przez wizjer, a tam grupka upiorów! Początkowo czujecie niepokój, po kilku sekundach przypominacie sobie, że to przecież Halloween! Jednak, co jeżeli taka sytuacja się powtórzy, gdy o święcie duchów będzie się mówić w czasie przeszłym? Horrory to w większości fikcja i wydarzenia w nich prezentowane są nieprawdziwe i często nierealne. Mimo wszystko nie każdy jest w stanie bawić się oglądając produkcje kina grozy. Lęk, strach i niepokój to trudne emocje, które mogą bawić tylko wtedy, gdy nie dotyczą nas bezpośrednio. Gdybyśmy stali się bohaterami horroru... aż strach myśleć o skutkach. Lubicie się bać? 

W Funkoween poznajemy zapowiedzi figurek, których premiera będzie miała miejsce dopiero za kilka miesięcy. Jednak już dziś możemy podziwiać nowe figurki. Funko uwielbia klimat Halloween i koncentruje się na projektowaniu postaci idealnie wpisujących się w tę atmosferę grozy. Nic więc dziwnego w tym, że bohaterowie horrorów będą stali na piedestale. "Brightburn: Syn Ciemności" to stosunkowo świeży film, który mimo tego, że opowiada historię superbohatera, to przyjmuje rolę pełnoprawnego horroru. Cóż mogło pójść nie tak przy takim połączeniu? Heros z horroru budzi myśli o wielkiej katastrofie i niechybnej zagładzie ludzkości. "Halloween" to typowy klasyk gatunku. Film w reżyserii Johna Carpentera wykreował złoczyńcę, który stał się fenomenem rozpoznawalnym na całym świecie. Jeśli kojarzycie Vincenta P., to najpewniej znacie stare kino grozy. Jesteście ciekawi nadchodzących figurek?

Przejdźmy do naszego przeglądu nowości! Rozpoczniemy od Michaela Myersa. Główny antagonista serii "Halloween" cierpi na chorobę psychiczną. W młodości zamordował swoją siostrę. Jako dorosły człowiek morduje tych, których wskazały mu demony. Myers posługuje się nożem i nosi białą gładką maskę. Winylowa figurka prezentuje mordercę w pełnej krasie. Oglądaliście horror "Brightburn: Syn Ciemności"? Jak Wam się podoba koncepcja Supermana, który nie jest symbolem pokoju, a maszyną do terroryzowania i mordowania? Brandon spadł z nieba i znalazł nową rodzinę. Chłopak nie mógł się niczym zranić, więc dość szybko zaczęły go interesować tak banalne rzeczy jak np. krwawienie. Niezniszczalny Brandon uległ głosom, wołającym z kapsuły, w której przybył na Ziemię. Zagłada ludzkości stała się kwestią czasu. Figurka prezentuje chłopaka w jego przerażającej masce, przypominającej szeroko otwartą gębę. Laserowe oczy pogłębiają symfonię strachu. Na sam koniec naszym oczom ukazuje się Vincent Price, czyli jeden z najwybitniejszych aktorów filmowych i teatralnych, znany przede wszystkim z występów w filmach grozy. Detale na tej figurce są fantastyczne. 

Lubicie oglądać horrory? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy jaki tytuł sprawił, że baliście się w nocy wstać, by iść do toalety. Zamawiamy i czekamy. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych postaci z horrorów w naszym sklepie!

Komentarze (19)

Portfel odetchnął z ulgą.

Nie zbieram, ale Vincent wygląda nieźle

Nie w moim typie niestety...

ciekawa figurka

Takie średnie te figurki:(

Brightburn 😀

Vincent Price😍

Nie mogę doczekać się zdjeć wszystkich figurek z funkoween i dostania ich do rąk

Vincent Price fajny :)

Na szczęście nic dla mnie 😅

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.